Diskuze Reklamy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rexík (18.09.2011 08:08:25) napsal: Existuje blokace reklam. A je po problému. jak se to dělá? A díky za radu :)
°ღ Hanka ღ° (21.09.2011 09:00:39) napsal: nevím jak komu,ale mě ty reklamy vadí a moc ztěžují práci na PC;-) odrazují od kostičkovámí8-} Ved aj mne už tie reklamy sakramentsky vadia to nie je možné pomaly aj na chlebe bude reklama ved dobrý tovar nepotrebuje reklamu ten sa predáva sám prehodme si slabiky a vychádza mi z toho iba obyčajné kla má re
nevím jak komu,ale mě ty reklamy vadí a moc ztěžují práci na PC;-) odrazují od kostičkovámí8-}
Záleží na tom, jaký používáš prohlížeč. Například pro Google Chrome stačí nainstalovat doplněk:https://chrome.google.com/webstore/detail/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb , pro Firefox zase doplněk:https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/adblock-plus/ Three golden angels dog ♥ (19.09.2011 14:35:15) napsal: jak se to dělá? A díky za radu :)
Rexík (18.09.2011 08:08:25) napsal: Existuje blokace reklam. A je po problému. Ano, to je pravda.
Existuje blokace reklam. A je po problému. Three golden angels dog ♥ (16.09.2011 22:07:28) napsal: Ahoj, každý den co se tady přihlásím, mívám na pravé straně reklamu na nějaké euro parfémy. Před několika dny mi to šlo zavřít křížkem. Teď to ale nejde. Já ten křížek "lovím" a nejde mi to. Nevíte co s tím? ;-)
Three golden angels dog ♥ (16.09.2011 22:07:28) napsal: Ahoj, každý den co se tady přihlásím, mívám na pravé straně reklamu na nějaké euro parfémy. Před několika dny mi to šlo zavřít křížkem. Teď to ale nejde. Já ten křížek "lovím" a nejde mi to. Nevíte co s tím? ;-) Mně to tedy ještě zavřít jde, ale už mě unavuje pořád číst, jestli si připadám tlustá a jak zhubnu 12,5 kg za 14 dní... :-|
Ahoj, každý den co se tady přihlásím, mívám na pravé straně reklamu na nějaké euro parfémy. Před několika dny mi to šlo zavřít křížkem. Teď to ale nejde. Já ten křížek "lovím" a nejde mi to. Nevíte co s tím? ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?