Diskuze Repelent

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Me se osvedcil tentohttps://www.horseandme.eu/kone/repelent-waldhausen-500-ml.html neni ani drahy a oproti jinym drazsim je mnohem ucinnejsi.
Dobrý den, za mě mohu doporučit tento repelent:http://www.heapco.cz/stajove-potreby/repelenty-mucholapky-a-boj-proti-hmyzu/repelent-farnam-endure-fly-can-3-78l.html?listtype=search&searchparam=repelent. Funguje opravdu dobře. Pokud ale nezabírá nic, tak vám asi nezbude nic jiného než koně zakrývat, nebo pouštět do výběhu až večer a jinak boxovat. Je to nepříjemné, ale znám více koní, co to tak musí mít. Ještě tady je zajímavá diskuze o domácích repelentech. Třeba vám něco zabere.http://www.ifauna.cz/kone/nemodforum/r/detail/926817/repelent-vyrobeny-doma Dobré je muchaře pravidelně šamponovat a mazat. Přeji, ať vám něco funguje!
marky (07.08.2014 09:14:37) napsal: Dobry den,prosim o radu mam hrebce ct a je to mouchar :_( vyzkousela jsem snad uz vse mozny od repelentu odvaru az po masticky a vse bez uspechu,ma uz chudera hluboke do krve vykousane stipance uz jsme z toho zoufali :_( nevite neco opravdu ucineho proti hmyzu? dekuji za kazdou radu.
Baroqcello (29.07.2014 23:14:12) napsal: Dobrý den, chtěla jsem upozornit na zajímavou zkušenost s repelntními ochrannými přípravky pro koně. Seznámila jsem se s šikovnou paní aromaterapeutkou, která namíchala repelntní směs přímo na míru našim koním. Cena byla více než přijatelná a účinek velmi dobrý. Opravdu doporučuji. Jaké repelenty používáte vy a máte případně s aromaterapií u koní zkušenosti? Děkuji za odpovědi
Dobrý den, chtěla jsem upozornit na zajímavou zkušenost s repelntními ochrannými přípravky pro koně. Seznámila jsem se s šikovnou paní aromaterapeutkou, která namíchala repelntní směs přímo na míru našim koním. Cena byla více než přijatelná a účinek velmi dobrý. Opravdu doporučuji. Jaké repelenty používáte vy a máte případně s aromaterapií u koní zkušenosti? Děkuji za odpovědi
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?