Diskuze Revoluce druhá neboli REVERZNÍ KOSTIČKY

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já napsala ,někteří ne všichni.Tak jaké pak škatulkování.
No, myslím, že by skutečně bylo potřeba se vzpamatovat, protože výrazy typu "bestiální stránka" mi přijdou poněkud přehnané. I když tedy naše zvířátka umí být i pěkné bestijky;-). O nepřání úspěchu to, Peťule, opravdu není, je to o tom, co k tomu "úspěchu" povede. Jestli to mají být aktivity, popsané v "mimišákově" článku, tak takový úspěch neberu, ale pokud je něčí profil oblíbený, protože skutečně píše do deníčku, píše ostatním, přispívá do diskuzí a podobně, pak mi to přijde alespoň opodstatněné a tudíž i férové. Sedět hodiny u compu a klikat na kostičky je sice výkon pozoruhodný, ale nevypovídá to nic o kočičce či pejskovi o kterých to celé je. Dále mne zaujaly tvé výrazy typu nadutost, imbecilnost, vychcánci. Chci se tě zeptat,všimla sis, že by na téhle diskuzi někdo použil podobné silné výrazy? Je to opravdu nutné? Já myslím, že se obejdeme i bez toho. Také tvá výzva k adminům ať to zarazí... Já mám totiž pocit, že sami provozovatelé portálu někde v diskuzích vyzívají k tomu, ať napíšeme své připomínky a to my tímto činíme a navíc sami přidáváme konstruktivní návrhy.Můžu Tě ujistit, že mám Hafíky a Miciny moc ráda a právě proto chci, aby to nebylo jen o bohapustém klikání, ale skutečně o psech, kočkách a jiných zvířatech,přátelství, povídání, psaní atd. Stejně všichni posílají buď 5 kostiček nebo prostě žádnou a pak je celý ten systém k ničemu, schválně, kdy ti někdo poslal třeba 3 kostičky?A o čem v tom případě tedy Top 100 je? O tom, kdo dostane víc kostiček. Kdo dostane víc kostiček? Ten kdo jich víc pošle jiným. Pokud všichni posílají jen 5 kostiček, tak to je opravdu jen o tom, kdo dokáže strávit víc času klikáním a nemá to smysl. Á propos, píšeš že zbydou jen spamy a urážky. Já teda nevím, co považuješ za spam, ale já tu žádný ještě neviděla a urážky v pravém slova smyslu jsem našla jen velice sporadicky, mimo jiné i ve tvém příspěvku. Pokud se cítíš být zraněná, nešťastná a tak podobně, to mne velice mrzí, ale možná jsi to špatně pochopila. Jen by mne ještě zajímalo,koho bys ráda odrovnala... S veškerou úctou Eva (pavoukovic)
.. pro mě by prostě nejlepší nápad byl, aby se mohlo kostičkovat jen 1× týdně a né denně ;-D
Když jsem na tyto stránky poprvé narazila, byla jsem ohromená...Moc krásné, smysluplné stránky. A navíc jsem nikde neviděla ani náznak nějaké nevraživosti, či čehokoli jiného negativního (na což jsem úplně běžně narážela na jiných obdobných stránkách, z kterých jsem nakonec utekla, protože mě nebavilo neustále číst urážky a nadávky). Když jsem přišla na to, že se dají pejsci kostičkovat, byla jsem překvapena a když jsem zjistila, že se dává v 99% plný počet kostiček, byla jsem ještě více překvapená-PŘÍJEMNĚ!!! A víte proč? Přišlo mi, že si tím všichni vzájemně dávají najevo, že každý mazlíček na profilu je krásný, nejkrásnější a to bez ohledu na to, jestli tomu tak je nebo ne. Každopádně je milé, když dostanete od někoho kostičky (teda alespoň co se mě týče). Ano jdu a na oplátku pošlu také kostičky, ale na tom nevidím nic zlého. Je sice pravda, že časem jsem také přišla na pár "profilů", kteří se snaží né zrovna férově vyšplhat co nejvýš. Ale ti co si opravdu dají čas a posílají o sto šest, aby se dostali na příčku vítězů, tak proč ne??? Je to jejich strávený čas u PC a skutečně si myslím, že je to každého věc. Já tu mám své profily proto, že miluji zvířata a miluji své hafíky a né proto, abych tu přihlížela tomu, jak se tu vzájemně napadáte, kvůli nezávažným věcem a díky tomu se tu ruší profily. To podle mě není správné a hlavně to nic nevyřešilo. Už z tohoto důvodu mi to příjde naprosto zbytečné a smutné. Do této chvíle tu byl jeden velký tábor, plný milujících páničků a jejich mazlíků....A teď? Jsou tu tři tábory:ti kteří jsou pro kostičkování, ti kteří jsou proti a ti kteří o tom ani neví a je jim to jedno (těm závidím). Já jsem pouze sama za sebe a můj názor je, ať si každý dělá co chce, ale rozkmotřovat se tu opravdu nemá smysl ;-)
Teda tady se rozjela dobrá protikostičkovací kampaň co ?! Slíznul jsem ze skla spoustu příspěvků k tomuto tématu a rozhod jsem se, že musím štěknout taky svůj názor, který mám mj. i v deníčku. Takže asi takhle, kamarádi a kámošice - my teda kostičky posílat budeme (jestli se ovšem dřív neukostičkujeme k smrti). Jde nám tím o vyjádření, že ten pejsek (kočička atd.) a jeho páníček jsou fajn, mají zajímavé názory, deníčky, básničky, profily...prostě je vidět že páníčci mají své mazlíky rádi... a těm zkrátka kostičky poslat musíme, protože jsou nám sympatičtí, a je nám šuma fuk, na kterém místě jsou, jestli jim našima kostičkama pomůžeme do TOP100 a jestli je ten pejsek značkový nebo jen voříšek ! A zrovna tak je nám fuk, jestli kostičky pošleme nebo ne, bohužel jsme rovněž časově omezeni, ale ještě nám vynechání kostiček nikdy nikdo nevyčetl, kostičkování je čistě naše věc. A proč by tu nemohla být soutěž ? Není to tu přece jenom o diskuzích - tahle soutěž zkrátka od začátku k hafíkům patří. Ale v této "nekalé soutěži" nejde o to, který pejsek je nejkrásnější - krásní jsou tu totiž všichni, pro své páníčky určitě ! Kromě toho v TOP100 jsou zpravidla ti, co jsou hodně oblíbení, mají spoustu příznivců, kterým se líbí, samozřejmě kteří se tomu věnují a posílají spoustu kostiček a jejich příznivci a kamarádi jim je d o b r o v o l n ě oplácejí. Znovu opakuji, že vždycky záleží na rozhodnutí každého uživatele, zda jim pošle či nepošle kostičky, tak proč to řešíme ??? Je fakt, že někteří hafíkáři nechtějí kostičkovat, protože na to nemají čas (to tu v diskuzi několikrát zaznělo), ale zato umí vyplodit nádherné básničky a příspěvky do diskuzí, deníčků atd. ! Tak nechť ti co neumí básničky, si klidně kostičkují...a ti co nekostičkují, ať dále krásně básničkují ;-) Ano, máme přece demokracii... Jsem proti omezování práv uživatelů, přidělování kostiček za aktivitu, příspěvky a podobné nesmysly ! Nutně by došlo k znevýhodnění těch, kteří komunikovat neumí nebo nechtějí. Omezila by se komunikace, možná i spousta zábavy. Nechte to být, tak jak to je, a koho to nebaví, nemusí se toho zúčastňovat, vždyť vás k tomu nikdo nenutí ! Maximálně by stálo za to zvážit zjednodušení bodovacího systému - stejně každý používá jen pětku, a tím by se kostičkování značně urychlilo. Než tady řešit dilema kostičky / nekostičky, spojme své síly a energii raději na to, abychom odsud vyštěkali falešné profily a především hnusné podrazáky, kteří svým nevhodným chováním, pomlouváním a útočením odsud dostávají slušné uživatele. Viz poslední případ - Denýsek od uživatele Ela ! Proč tohle neřeší administrátoři ??? Hafícké stránky měly ze začátku mnohem lepší úroveň, ale co se tady děje v poslední době, to je docela hrozný. Můžete pomoci všichni ! Dávejte si pozor, koho kostičkujete nebo komu posíláte příspěvky !!! Takoví uživatelé si nic z toho nazaslouží !! Tak, přátelé, naštěkal jsem toho dost, přeberte si to. Montík
Ta osoba se musí patrně velice nudit a tak sedí celý den u počítače a zabývá se kravinami. Jak sama napsala syn je ve škole, manžel na chalupě se psem, tak co by neseděla 6 hodin na zadku a neznepříjemnˇovala lidem život? Nic smysluplnějšího nemá zřejmě na práci, tak se rozhodla rozpoutat tu revoluci, jak sama toto téma nazvala.
Super napsané, přesně o tohle jim jde, nejsou v topce a je zle, nemůžou to unést a tak otravují ostatním radost z hafíků a vymýšlejí jak na nás, abychom odešli a nezacláněli jim. Směju se tady už opravdu nahlas, to je trapárna co ?
jojo, to určitě .. tohle mi zatím připadá nejlepší nápad, co tu padl ;-)
Velmi děkuji za upozornění!!!Takže,ANO!!!Já moc špatně vidím a dá mně vše strašnou práci!Ale nenazývej mě ,,rejpalem!"Zatím jsem ke každému slušná a jestli někdo neunese diskuzi,tak je to špatné!Děkuji,vím,jak se budu cítit,až nebudu vidět vůbec!!!!! Aja a Toník.
přesně tak .. nejlepší řešení :-)
my jsme se rozhodli,že si tu hlavně píšem a kamarádíme.Máme tu i naoko psí firmu,a to je teprve psina:-D :-D Kostičkování necháme náhodě a když budu mít chutˇa hlavně ČAS!! !! !! tak není problém kostičkovat.Tak nemám výčitky,že jsem někomu něco dlužná!! !! !! !! Je to tu jinak prima a odejít nechceme.Máme vás zvířátka moc rádi.Jste bezva banda.Pac Dixinka :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
myslím,že by bylo nejlepší tohle vše nechat na administrátorech, my s tím stejně nic neuděláme. Stejně každý, kdo chce kostičkovat, tak bude a nikdo z vás s tím nic nenadělá, Přestaňte se už prosím hádat tenhle portál je o pejskách a né o zlomyslných lidech!!!!!!!!
Prosím???? 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-| 8-|
ne emilko, ty si klidně jdi dělat věnec, já byla na poště a poslala jsem Flopovi další pomoc :-DD a teď znova ke kostičkám - poslala jsem adminovi návrh na anketu: komu se líbí současný stav a komu ne? tady totiž nějak zmizelo hlavní téma, proč jsem ho otevřela a protože reakce ze strany admina nebyla, tak kostičkuju reverzně - jo a kdo mi pošle 5, tak vrátím 4! pozor, ať vám nezkazím statistiku v průměrném hodnocení:-D :-D :-D a ještě emilko, stav tvojí domácnosti mne nezajímá, ani jestli zvládněš udělat ten věnec;-)
Tak to tu asi ukončíme, co říkáte? ;) Jelikož se tu bavíme řádově o tisících profilech (16 000), je TOP 100 prostě soutěž, kde nemohou vyhrát všichni. Výsledek bude následující, pobavím se o tom s Katkou a navrhneme nějaká řešení. Jedno řešení, které bych rád prosadil, je možnost vypnout si u profilu hlasování (tj. profilu nemůžete dát kostičky). Vše ostatní už bude na vás ;) Přeji všem klid v duši, klidné spaní a příjemnou procházku se svým mazlíkem... já mám svého mazlíka 100km daleko, takže se můžu procházet akorát sám... nebo mu mám poslat kostičky? :-~
Já nějak nechápu co vám vlastně vadí? Do teď bylo všechno v pořádku ne?
Super náopad ale podle mě se toho nikdo nechytne akorat bude nadávat jaktože dostal jen jednu kostičku.... jinak kostičkování je pěkná blbost stejně si všichni dávaj 5...no co je ted v top 10 to je katastrofa ti psi...hnus..nechápu to....lidi dávaj kostičky aby dostávali kostičky a je jedno komu. Já bych to zrušila....]:-( !! !! !!
Ono je rozdíl si na profil napsat, že nekostičkuju a že nechci kostičky přijímat. Katka jasně napsala, že si máte na profil napsat NEKOSTIČKUJ, to znamená, že je nejen neposíláš, ale ani nechceš přijímat, spíš, že o ně nestojíš a to je vůči lidem, kterým se tvůj pejsek líbí kruté, nemyslíš? Mě je to tedy srdečně jedno, ale jsou i tací, které to může mrzet!!
To nevim, mě to napadlo už dávno. Protože sem na to neměla čas. Tak sem si to na profil napsala, že nekostičkuju, páč nestíhám. A pak jsem taky zjistila, že takovejch lidí je tu čim dál víc...
Ahoj Baruško,:-DD souhlasím s Tebou,atˇ každý činí,co mu přináší radost.Tvé básničky mezi mé denní osvěžení rozhodně patří!Ale ,jak už jsem psala,ráda napíšu kamarádům,většinou až pozdě večer,mám tedˇ a zřejmě až do jara,opravdu dost práce ,,na všech frontách..."8-} Klidně obnovím Toníkův profil i deníček,pakliže nebudeme nuceni soutěžit.Kdo soutěží,půjde-li spojení,pošlu i kostičky.Nebylo by dobré,aby u profilu kteréhokoliv pejska,bylo místo ,,někde" na chvostu.Nepatří tam ani jeden z Hafíků.Ráda budu psát za pomoci Toníčka deníček,třeba i povídky,diskuze,atd.Ale nemám čas soutěžit a taky nechci.Kdo od dětství musel soutěžit,cca od 5 let,tak pochopí..Jsem ,,stará fenka,"co se novým kouskům nenaučí!....:-DD !! (To řekl Toník...!)Aja a Toník.
Ledy se pohnuly! Nedá mě to, abych taky nevyjádřila svůj názor. Rozpoutal se zde lítý boj proti kostičkování ale pravda je někde uprostřed. Vždyť díky soutěži TOP 100 jsme navázali mnohá přátelství, tak nezatracujme ty, kteří soutěžit chtějí. A ti co budou soutěžit dále, nechť pochopí i ty druhé, co už soutěžit nechtějí. Jenom tak se stanou hafíci opět tím portálem, kde se budou scházet zástupci svých mazlíčků a nebudou se navzájem osočovat. Já osobně vám slibuji, že až se situace uklidní, tak obnovím svůj profil a nadále vám budu posílat svoji poezii. A všem, kteří dali najevo, že se jim moje básničky líbí, bych chtěla moc poděkovat. Baruška
sypu si popel na hlavu - admini milovaní vyslyšeli moje nářky: prý už brzo bude na profilu možnost vypnout kostičky! hurá, sláva, alelujá děkuju, děkuju, děkuju! Pa mimišák
Možná by stačilo tu soutěž jenom přejmenovat třeba na TOP 100 nejrychlejších páníčků. Jinak bych nechala na každém kolik času chce věnovat kostičkování.:-)
Paráda, je to na výbornou. A ty si myslíš, že jsi jediná, kdo to zvládne?
já s tím taky souhlasím...nebyla jsem tu celý víkend...a debata dospěla jen k nadávkám...takhle by se to odvíjet němělo...tak to zabalíme...admin o tom ví...tak uvidíme co s tím bude dělat..:-)
Už jsem myslela, že sd na to vykašlu, ale na tohle ještě musím reagovat: Konečně něco smysluplnějšího!! Takže toho už necháme, ukončíme to tak, at' si každý kostičkuje jak chce a komu chce a radši si popřejeme pěkný advent, ne? Dnes jdu dělat věnec:-)
ale emilko, mne se ty tvoje výpady nedotkly - jsem zvyklá na to, že když někomu chybějí argumenty, tak se snaží doskusi posunout do úplně jiné roviny a doufá, že se nechám vyvést z rovnováhy a radši přestanu psát. co ti tak vadí na tom, že jsem se pustila do kostiček? asi tak: globální finanční krizi tady nevyřešíme, pokud se ti prkotiny nelíbí, tak se na to vykašli - ale jestli tě můj osobní život nenechává klidnou, tak prosím, pokračuj, jsem zvědavá, co se ještě dozvím. a zajímavé - u mne ti vadí, že se 6 hodin věnuji diskusi a pokud někdo 6 hodin kostičkuje, to ti připadá smysluplnější? jinak - požádal jsem admina o anketu, viz předchozí příspěvek Pa mimišák (když ti to tolik zvedá tlak, tak Romana)
jsme pokrytci: pokud se někdo dotkne kostiček, je během 3 dnů 138 příspěvků - ohnivá diskuse, osobní urážky, páchájí se virtuální sebevraždy (Blacksad smazala všechny svoje profily). A útulek? Bára a už. Morgan museli vyloženě prosit, aby se někdo vůbec do diskuse zapojil. Můj způsob adopce na dálku je: vyhledám si v útulku psa, kterého chci adoptovat a pošlu mu peníze, řekněme na stravu na 1 měsíc (kdo neví kolik, na www.mujpes.cz je třeba výpočet dle ceny granulí). a za měsíc znovu - nebo si najdu jiného pejska z jiného útulku. A nepotřebuju ani hrdou nálepku sponzor ani to nijak jinak medializovat. Ostatně - sbírka na asistenční psy spol. EH - taky pěkný trapas. Spočítala jsem si, kolik jsem svýma piškotkama přispěla: cca 10 Kč. Ostuda; a to se těch 200000 piškotků sbíralo 3 měsíce. Kdyby každý profil (v té době cca 10 000) věnoval denné 10 piškotů, sbírka by byla hotová za jak dlouho? tohle jsem vložila do diskuse o Maršovickém útulku a reakce žádná, takže to dávám ještě sem, aby si toho vůbec někdo všimnul - a nebo budeme ještě řešit cukroví a kolikrát kdo umývá chodbu? tohle je taky uhnutí z diskuse o kostičkách ;-)
tohle moje vyjádření se týkalo lidí ,kteří si dali do profilu tu ,Rukověť lovce kostiček a sami před pár měsíci tzv. lovili několikrát pohárky a medaile. Nevšimla jsem, si ,že by jsi patřila k aktivním zakladatelům této proti kostičkovací kampaně, takže promiň ale bráníš se zbytečně nikdo na tebe neútočí.
Přeji pěkné ráno,dva dny jsem nečetla diskuzi a koukám jak se tady někteří pěkně naváží do Rexiny a Emily 26. Co má odchod někoho z Hafíků společného s jejich příspěvky v diskuzi,kterou ani nevyvolaly. Probírá se tady dokola,že Emily 26 někomu doporučila aby se zabýval jinou činností než je plánovaní tzv. revoluce v kostičkování a proč ne, vždyť je to její názor a má právo ho zveřejnit, stejně tak jako tu zazněli na začátku rady pro tzv. lovce kostiček ať se věnují něčemu smysluplnějšího, názor jako názor. Věřím že se to mohlo někoho dotknout, ale to už k diskuzi patří, mě osobně se dotklo, když vyšla 27.listopadu Rukověť lovce kostiček - prohlášení o jakých si nekalých praktikách cituji : "bezmyšlenkovitě klikajících uživatelů ! " a pod tím doporučení, opět cituji : " klikni na archiv Top 100 a na aktuální stav vedoucího peletonu a uvidíš kolik toho musíš zvládnout" Osobně se za bezmyšlenkovitě klikajícího uživatele nepovažuji a nedovolila bych si to říct o nikom v Top 100. Naopak na Hafících jsem se seznámila se spoustou úžasných lidí a hodně jich v právě v Top100 je.
Já to teď nějak nechápu, to píšeš mě a emily 26 ? Přece je to každého jeho věc jak dlouho vysedává u svého počítače, to já pokud mám volno třeba celý den a vůbec mě to nemrzí, já stíhám vše co potřebuji udělat a i kdyby ne zas je to jen můj problém, nemyslíš ? Už se těším na prosinec jak si zas krásně odpočinu u hafíků, přečtu si deníčky svých kamarádů, napíši jim zprávičku a jsem v pohodě. Nemáš nějaký moc dobrý recept na cukroví ? Je lépe upéct od někoho co je osvědčené a dobré, kolik pečeš druhů ? Já cca 20 a spoustu těch za studena a dělám si vlastní ruční balicí papír a jmenovky a přáníčka a svíčky. Jen věnce mě moc nejdou, vždy sice nějaký vytvořím, ale není moc kulatý. Taky se chystám péci tradičně perníčky, ty potom rozdávám svým zákazníkům, zdobení nic moc, ale mě to baví. Přeji krásný adventní čas a nezapomeň si ve čtvrtek natrhat do vázičky větvičku Barborky.
KONEC!!!! TICHO!!!!! PRESTAN TE!!!! NASI PEJSKOVE BY SE MUSELI STYDET JAKA TU JE DEBATA A JE TO VLASTNE KVULI NIM--- HAFIKUM!!! KAZDY AT SI DELA CO CHCE A RESPEKTUJE TOHO DRUHEHO!! TO JE KAZDYHO VEC JESTLI KOSTICKUJE NEBO JEN CTE A NEBO JEN TAK KOUKA KDE SE CO DELO!!! JA OSOBNE SEM JDU RELAXOVAT PO NAROCNYM DNU! A MRZI ME ZE SE TO TADY TAK HADA!! TAK UZ TOHO NECH TE A PODEJ TE SI RUCE A TLAPICKY A JEDEME DAL!! MEJ TE SE VSECHNY MOC HEZKY A HLAVNE KLIDEK;-) ;-) ANAVI S BAROU A DOROU
Okna jsem umyla v pátek, vytírám poslední měsíc denně,protože náš pes začal ted na zimu línat, ještě k tomu luxuju, pere za mě pračka, ale každopádně pak prádlo pověsím, seberu a vyžehlím. Já tyhle všechny samozřejmé ženské povinnésti zvládám, protože nevysedávám celý den u počítače a neřeším kraviny. Ted občas tedy nakouknu, ale neí nic jednoduššího než si přečíst mé příspěvky a porovnat časové intervaly, rozhodně mě tu nezaznamenáte 6 hodin v kuse!! To by byla pro mě šílená ztráta času, ale když nemá někdo nic lepšího na práci, tak budiž.
panebožee :D zase nepřehánějte :D
Pardon, emily, ale co je ti do toho, jestli někdo peče nebo ne? Jestli by se tu spíš neměl chytit za nos někdo jinej... A co ty, už máš dneska vytřeno, umytý okna a vypraný prádlo??? Jo a co budete mít zítra k obědu? Eva
Tak v kostce: Ty jsi vlastně čarodějnice a my ostatní, co neceme kostičkovat, jsme hrozný vychcánci :D (viz jeden příspěvek)
Aby to nebylo špatně pochopený, můj příspěvek výše byl adresován emily26
Co se týče téhle diskuze, nejsem na straně nikoho - jenom tu vyjadřuju svůj názor. Ale nezlob se na mě, ale připadá mi, že jsi to zrovna ty, kdo tuhle diskuzi zavedl úplně někam jinam. 1) tahle diskuze vznikla proto, aby se nějak řešilo to, že někdo prostě kostičkovat nechce. Nikdo tu nežádal rezolutně úplný zrušení. Padly tu různý návrhy, ale jsou to jenom návrhy, ne? tak proč se tak rozčilovat a používat nadávky apod.? 2) jako první jsi ty zaútočila stylem: "a co rodina? tvůj syn? nemáš na práci jiný věci?" a to mi promiň, to mi přijde jako dost slušná podpásovka, a taky dost netaktní.8-}
A nebo to je taky řešení, i když dokud tu Mimišák- Romana tuto nesmyslnou diskuzy nevyprovokovala, zřejmě by tohle nikoho nikdy nenapadlo!!
Proč ten nadpis adresovaný mě a Rexině? Znechucených a odchátejících profilů je tady díky této nechutné diskuzy dost, to je pravda, ale kdo je za to zodpovědný? Jestli máš jenom kousek soudnosti tak se chytneš za nos, protože jsi to TY!! Kdo s tím začal, kdo to všechno rozpoutal? Ještě jsi to sama nazvala REVOLUCÍ. Tak ji tu máš a v každé revoluci byli vzbouřenci, tak tady jsou jak vidíš a čteš také. Nejdřív mě překvapilo kolik jsi na svou stranu zjískala lidí a co lidí nechce kostičkovat. Jak se ale diskuze rozjížděla, jak sis jistě dobře všimla máš tu zde i dost odpůrců. řekla bych, že ted už je to tak půl na půl. Kostičky od jakživa přeci k pejskům patří a koho to baví a má na to čas, tak kostičkovat bude, i přes Tvou REVOLUCI, s tím už asi nic nenaděláš!! Asi by fakt bylo lepší to ukončit a jít se věnovat užitečnějším věcem, už jsem Ti jednou radila co by mělo být prioritnější a tak se zeptám: místo toho nesmyslného debatování tady o ničem, ty třeba ted před vánocemi nepečeš? Ale ještě jedna pochvala: určitě jsi zvedla popularitu a návštěvnost Hafíků, já jsem sem zavítala jen občas, koukla na profil svého psa, rozeslala pár kostiček, maximálně napsala jeden dva vzkazíky a bylo to. Od pátku to tu kontroluju denně a přispívám do diskuze a určitě nejsem jediná. Takže všechno zlé je pro něco dobré, opět se to potvrdilo.
tohle jste chtěli? přetiskuju zprávu od Blacksad "Ahoj Mimišáku, víš... Nevím, jestli tady ještě v pondělí budu, jsem z toho nějaká znechucená. Je mi líto, že jsem nevydržela, ale snažila jsem se najít nějaké rozumné řešení. Když už ne kompromis pro všechny, tak aspoň nějakou ikonku pro ty, co kostičkovat nechtějí a také kostičky dostávat nechtějí, to je hlavně můj případ. Tu diskuzi si určitě ještě přečteš, myslím, že jsem se všemi jednala slušně. Číst řeči o závisti, to opravdu nemám zapotřebí. KDybych dnes neměla tak špatnou náladu, možná bych to tak asi neprožívala, ale jsem takovej pytel dobroty a zamrzí mě i křivej pohled. Na hafiky.cz nechci dat dopustit a proto mi je smutno z toho, že se to nemůže řešit slušně. Už nevím, co bych napsala. Jestli se tu ještě objeví Ela a Denny tak je pozdravuj. Určitě s vámi budu stále. Ale nechci se nechat podezírat. " Díky máte to u mně - kamarádi už nejsou
Ano, kamenujte! Chtěla jsem najít řešení, které by kostičkování neznechucovalo lidem, kteří nestojí o to být v top 100 a zajímají je i psí příběhy a diskuse, chtějí si v klidu bez špatného svědomí pokecat s kamarády, aniž by řešili dilema, že: proboha ještě nevrátili kostičky! a proto jsem chtěla do debaty zatáhnout i adminy. všechny dosavadní pokusy - tj psát přímo adminům, zveřejnit kostičkovací praktiky, se prostě minuly účinkem. Proto tyhle šílené nápady s reverzními kostičkami a pod. Prosím tedy admina, aby vyhlásil anketu, komu se současný způsob kostičkování líbí a nechce žádné změny, anebo to stojí za další úvahu - a pak by se to mohlo řešit. Po přečtení diskuse, kdy mne moc mrzí, že jsem v pátek odjela (za synem a předvánočním úklidem - ahoj Emily:-DD ) a nemohla reagovat a diskusi pokud možno usměrnit. Nemám tedy představu kolik hafíkářů je na "mé" straně a kolik chce i nadále kostičkovat dosavadním způsobem. To je asi vše
Taky už sem tu několikrát psala, že je to asi to "nejrozumnější řešení" z těch všech. Protože rušit úplně kostičky je značný nesmysl. Nějaké kostičky na příděl, nebo jak to nazvat, asi také není nejšťastnější. Myslím, že kostičkovat 1x týdně je dobrý nápad. Stihne se okostičkovat daleko víc profilů, zbyde čas i na nějaké to skouknutí deníčků, fotek apod. a nebudou tu řeči typu: "proč nekostičkuješ můj profil, když já tvůj kostičkuju každý den!" Co myslíte????
Tak jak to tu pročítám, docela koukám, jak se diskuze rozvinula, i když od toho tu přeci je. Padly tady docela silné výrazy, to myslím, že je vcelku zbytečné. Já osobně bych byla třeba ráda, kdyby se kostičkování omezilo třeba na jednou týdně, ne proto, aby se mí pesani dostali do TOP 100, ale proto, že nestíhám pročítat profily a dávat kostičky těm, kteří mi napíší vzkazík nebo pošlou kostičky mým hafíkům. Beru to ak, že tím vyhjádří, že se jim mí pejsci líbí a čekají, jestli se mě bude líbit zase jejich hafík a já je možná zklamu tím, že na jejich profil hned tak nezavítám. Je ale pravda, že jsem se setkala i s tím, že mi pár lidí napsalo, že mi dávají kostičky a proč jim je neoplácím, když oni mi posílají. Prostě nemám čas ...
Takovych je nas vice, stejne jako takovych, kdo v kostickovani vidi zalibu. Ale tak to ma byt. To bych neresila. Kdyz uz neco treba resit, tak to, zda vubec chci byt kostickovana. A to jsem nevrhovala, ze by bylo dobre mit po ruce jen nejaky klik pod kostickami a tim to vse vypnout. Samozrejme, ze je tu spousta diskuzi, ale proc ne i tato, ze? :o))) Kdyz uz se totiz neco nacne, tak by se to mohlo ,mozna melo, vyresit :o) ja sve rekla a tim myslim, ze mam splneno, padim varit nebo me doma sezerou :o))
Vás to pořád ještě baví? Že se na to už nevykašlete! Kdo chce kostičkovat, ať kostičkuje a kdo ne (jako třeba já), tak ať to nedělá. A to že ten, kdo kostičkovat chce je v top 100? No a? To jim to závidíte? Myslím, že je tu plno diskuzí, které by zasloužily větší pozornost.
Úplně souhlasím s Montíkem...je zajímavý že já stihnu v pohodě vrátit kostičky těm,kteří mi je poslali,svědomí mi nedovolí je neposlat zpátky,taky stíhám číst příspěvky v deníčcích,psát deníček Akkísovi a ještě sledovat tuhle diskuzi.Taky tady x lidí píše,že Hafíci jsou pomalí ( u mě teda ne ) . Holt je to o organizaci a nadávají tady především ti...no už jsem zticha,tahle debata o ničem fakt nemá význam.
naprosto souhlasím s Montíkem...ale nejvíce mě štve, že se díky tomuto humbuku ztratila ta pohoda co tu byla a spousta kamarádů chce odsud odejít protože jsou znechuceni a otráveni...například Kolibřík-Barunka a její skvělé básničky...o to tady šlo? moc mě to mrzí co se tady děje.
Ani já jsem netušila, že tu budou figurovat nadávky a urážky,ale tato diskuse začala úplně normálně a bez urážek, pokud se nepletu. Jestli se někdo nedokáže vyjadřovat bez toho, aby je používal, je to opravdu smutné.....Diskuse začala jako návrh na - podle mě - smysluplnou změnu. Nic jiného v tom nebylo, žádná závist ani zášť. Právo vyjádřit se k fungování portálu má každý a to se také stalo. Otázkou zůstává PROČ se o tom nemůžeme bavit jako dospělí lidé?
Tak ja bych to rekla asi takto : 1) At si kazdy dela, co chce - jsme tu svobodne a svobodne se muzeme i vyjadrovat... 2) Pokud uz nekdo kostickovat chce a chce byt kostickovan, reseni 1 bodu nebo 5 bodu nic neresi, ztravi nad tim stejne x hodin casu - a je to zase jen a jen jeho volba... jde o mrskani jednicek ci petek...at pro umisteni, ci jen zabijeni nudy... 3 ) ja bych navrhovala u profilu, kteri nechteji byt hodnoceni, aby tam moznost hodnoceni nebyla vubec, proste pod hodnocenim bude funkce - hodnoceni vypnout - a pak s tim nikdo nic neudela, nebudete hodnoceni, nebudete v top statistice, budete mit klid a pak uz je jen na vasem svedomi, zda vy sami hodnotit budete a jak a koho... Ja osobne jsem se za kostickami nikdy nehonila, to, ze mame dva poharky je v jistem nastaveni...jeden mesic jste nahore, dalsi vas to soupne o 100 dal, dalsi meste o 200... aby se dostalo na kazdeho...na nekoho opakovane a to jsou ti lovci...ale rikam si, proc ne..kazdy jsme nejaky...Ja nelovim, pravidelne chodim za svymi pratei, daruji jim do misticky, prectu si denicek, napisi vzkazik, podivam se na fotky..ti, kdo s nami kamaradi, musi dosvedcit... Osobne bych byla tedy pro tu fci zruseni bodovani a je svaty kloid, co myslite? :o)) Usmejte se Ivca a Montik
Kamarádi!!!:-DD Tak už skoro nevidím,ale važme všichni raději slova,včetně nás!...Atˇ si neubližujeme.třeba se portál od ledna zrychlí a hlavně,bude vše přehlednější...:-DD Jinak na na mém profilu je zpráva,která snad potěší všechny pejskaře...Datum upřesníme!!!:-DD Dobrou noc všem!:-DDToník a Aja.
Tak teď už mám doopravdy vztek. S tím teda bohužel nemůžu souhlasit. Já s kostičkama nehodlám disponovat, já je chci buď dobrovolně dávat nebo vůbec nedávat ! Nepleť si to s piškůtkama, tam to ještě chápu, ale co to má společného s bodováním ?? A jak poznám kdo si je zaslouží ? Podle mě si je tu zaslouží každej i ten nejmrňavější voříšek ! Jestli prostě nebudu mít kostičky tak, abych je mohl dávat všem svým kamarádům a budu muset přemýšlet stylem "tomu dala, tomu nic"...tak radši nic ! Prosím Vás, a hlavně přestaňte už řešit, jestli ti na prvních místech pořádají hon na kostičky, a jestli si to zaslouží ten nebo onen - to je snad každého věc, když na to má čas ! Mimochodem, tyhle útoky na první místa se tu opakují skoro každý měsíc. Jéžiš, tak ať tam ty první jsou Přestaňte řešit, závidět a třeba si to taky zkuste, zabojovat o pěkné umístění a uvidíte, že to není jen tak ! No, a nebo si to tady zrušte, překopejte a zničte... to pěkné se tu už stejně vytrácí, a můžeme si pak nadávat, hádat se a psát si blbiny třeba přes ICQ, vyjde to pak úplně nastejno. Nazdar, váš naštvanej Montík
Tak teď už mám doopravdy vztek. S tím teda bohužel nemůžu souhlasit. Já s kostičkama nehodlám disponovat, já je chci buď dobrovolně dávat nebo vůbec nedávat ! Nepleť si to laskavě s piškůtkama, tam to ještě chápu, ale co to má společného s bodováním ???? A jak podle tebe poznám kdo si je zaslouží ? Podle mě si je tu zaslouží každej i ten nejmrňavější voříšek ! Jestli prostě nebudu mít kostičky tak, abych je mohl dávat všem svým kamarádům a budu muset přemýšlet stylem "tomu dala, tomu nic"...tak radši nic !!! Prosím Vás, a hlavně přestaňte už řešit, jestli ti na prvních místech pořádají hon na kostičky, a jestli si to zaslouží ten nebo onen - to je snad každého věc, když na to má čas !!! Mimochodem, tyhle útoky na první místa se tu opakují skoro každý měsíc. Jéžiš, tak ať tam ty první jsou !! Přestaňte řešit, závidět a třeba si to taky zkuste, zabojovat o pěkné umístění a uvidíte, že to není jen tak ! No, a nebo si to tady zrušte, překopejte a zničte... to pěkné se tu už stejně vytrácí, a můžeme si pak nadávat, hádat se a psát si blbiny třeba přes ICQ, vyjde to pak úplně nastejno. Nazdar, váš naštvanej Montík
Ahoj všem.Nejsem tady dlouho, tak nemohu posoudit jak to úplně přesně funguje,ale mam dojem že není všechno úplně v pořádku.Je to čistě hon na kostičky.Čím je vyjímečnej miláček který má 52000 kostiček za měsíc,nic proti němu nemám,je nádhernej.Ale myslim že jsou tady hafíci který díky svým příběhům by zasloužili daleko víc.Všichni mají neomezený množství kostiček a to se to rozdává.Udělal bych to tak,že na začátku každýho měsíce bych přidělil ke každýmu profilu určitý počet kostiček se kterým by mohl disponovat..Udělejte to trochu zajímavější.Ať si ti kteří se dostanou do TOP 100 ty kostičky opravdu zaslouží.Jsme soutěživej národ a byl bych rád aby se můj hafík taky dostal hodně vysoko ale ne tím,že budu mít sto přátel a ty mi budou posílat každej večer kostičky s tím,že mi budou k tomu posílat vzkaz.NEZLOB SE NESTIHLA SEM TI VČERA POSLAT KOSTIČKY. O to opravdu nestojím. Hezký foto a dobrý příspěvky do diskuzí, je to, co si zaslouží kostičky.
Lidičky už se musím taky ozvat, ne že bych se chtěla obhajovat, protože momentálně jsme v top 100, minulý měsíc jsme byli dokonce na 7. místě ale přesto si jak lovec kostiček nepřipadám. Jen je jasný, že někdo má víc času kostičkovat ( ne že bych neměla nic na práci, pracuji doma pro naši firmu na pc takže si během práce na hafíky odskočím )Teď mi ale připadá, že každý kdo je v top100 by se měl stydět...ale proč? Prostě mám tento měsíc víc času, tak víc kostičkuji, příští měsíc budu mít míň tak budu kostičkovat míň...když kouknete do archívu top100 tak uvidíte, že se umístění mění...nikdo není na výsluní stále, tak proč nedopřát každému kdo chce, aby měl u svého pejska nějakou tu medaili...neřekla bych, kdyby tam byli pořád ti stejní pejci ...a kdo nechce kostičkovat ať nekostičkuje...stejně když se nad tím zamyslíte, je to kostičkování blbovinka, ale mě se moc líbilo, když jsem sem v létě poprvé přišla, že si tady dospělí hrají, píší deníčky jako by to psal pejsek a posílají si kostičky. A docela je mi smutno z toho co se tady teď děje. Máme tady kamarády na obou frontách, četla jsem tady příspěvky od kamarádů co jsou pro i proti dokonce Ginuška- neboli Romana, která tuto diskuzi spustila je jedna s našich největších kamarádek a já doufám, že to tak zůstane i když momentálně jsme v top 100....tak se lidi přestaňme hádat.
Velmi děkuji za upozornění!!!Takže,ANO!!!Já moc špatně vidím a dá mně vše strašnou práci!Ale nenazývej mě ,,rejpalem!"Zatím jsem ke každému slušná a jestli někdo neunese diskuzi,tak je to špatné!Děkuji,vím,jak se budu cítit,až nebudu vidět vůbec!!!!! Aja a Toník.
Já teda nevim no...ale je zajímavý,že stíhám vrátit kostičky těm co mi je poslali ( svědomí mi nedovolí je neposlat zpátky ),stíhám číst příspěvky do deníčků v profilech...a že by byli Hafíci pomalí jak tady x lidí píše se mi teda nezdá.
Jak můžeš vědět, že si vzadu pejsky nikdo neprohlíží a nečte si o nich ? A i kdyby ne, je snad každého věc co si na hafíkách čte, dává kostičky komu chce atd. Co se pořád staráte ? Tím myslím těch 5 rejpalů, já osobně přispívám na pejsky, poslala jsem i peníze na operaci jednoho pejska co tady žádal o pomoc, nikdy bych o tom nepsala, ale chci aby ty rejpalové věděli, že i když člověk dává kostičky a je v TOP 100 nemusí být nutně vyvrhel a nejde mu jen o příděl kostiček. Už to píši aspoň po 3 nechte každého ať si podle svého uvážení užívá hafíků po svém. Jsou tady kamarádi, kteří jsou dost nemocní a nechodící a kostičkování je jejich radost a kontakt s lidma, tak si to uvědomte než něco napíšete. Děkuji.
No právě...I když platím za vysokorychlostní připojení,tak kostičkování cca 100 profilů po půlnoci mně zabralo nejméně 2,5 hodiny...:-( A to bylo ubohé mlácení do PC,jen podle přátel,aniž bych měla čas něco číst,psaní se nezobrazovalo vůbec.Nejde o to,,že někdo je v TOP 100,třeba pro někoho opravdu velký úspěch,nic proti názoru...Ale to,že si pejsky vzadu nikdo neprohlédne,nepřečte,tak to je to,co mně vadí...Hlavně to a hlavně toto!!!?! Aja a Toník.
Ahojky,nevím jestli mám rychlé připojení,nemám čas kostičkovat přes den tak chodím většinou na portál až po půlnoci odkostičkuji si své uložené kamarády a odešlu kostičky i těm co mi je poslali. Je to cca.něco kolem 300 profilků a zabere mi to tak dvě hodinky a pak si ještě tak hodinku čtu profilky kamarádů a píšu zprávičky. Kostičky beru jako vyjádření pozdravu páníčkovi a jeho pejskovi,nebo jinému zvířátku a posílám všem plný počet protože si myslím ,že si 5 kostiček zaslouží všichni. A že jsem v Top 100 proč ne ,kdybych nekostičkovala a byla někde vzadu,asi by si moje profilky neprohlédlo tolik lidí a nenašla bych tu tolik super kamarádů.
JJ, to pro mě taky. Daleko líp by se mi to zvládalo.. navíc by to teda určitě zrychlilo chod hafíků..
No jasně, klidně...vždyť nemusíš denně... já taky nekostičkuju denně, když panička dojíždí. Ale dneska mám zrovna rozdávací den ;-) Montík
Díky, napsala jsi to tak jak to cítím i já.
Napsala jsito to naprosto přesně a pravdivě, to co se itady děje kvůli kostičkování to je hnus, Mimišák a spol. tak nekostičukujte a dejte nám všem ostatním pokoj, udělejte si svoje stránky a svoje pravidla, připadám si jako d****, jen proto, že si DOVOLÍM dávat kostičky a jsem v TOP 1OO, jak můžete napadat lidi, kteří dávají kostičky ? Co kdyby byla tak diskuze na téma Proč nedáváte kostičky ? To byste byly na tapetě Vy a určitě by jste zticha nebyli, vymýšlet nová pravidla atd. nechte to na admini ne ? Buď se tady bavte jako ostatní, berte to jako relax a nebo nás ostatní už neotravujte !!!!!!!!!! Já bud kostičkovat, psát si, soutěžit atd.nadále a jestli u toho strávím 24 hodin je pouze moje věc, falešné profily, tak na ně nereagujte, tím je to tady přestane bavit a odejdou, pořád hledat a šťourat kdo je pravý a kdo ne. Mimochodem ten návod co napsala Mimišačka je bezva a díky za něj, já jsem tu od dubna a nenapadlo by mě takhle přemýšlet jak to jde zlehčit a ejhle ona se nám tady našla hlavička co to musela zřejmě nejdřív sama vyzkoušet a pak radit druhým.
Ale tady jasný viník tohoto zla je, tak proč na něj neukázat?
No, admin se nám zapojil do diskuze, takže ten se tím zabývá...ale o úpném zrušení kostičkování to taky přece není, jen se snažíme najít způsob, jak ho udělat poněkud smysluplnějším....
to bych asi nezaváděla byly by z toho jen další neshody Mohlo by to být jako na Seznamu- Lidé.cz tam si uživatel zvolí zda chce nebo nechce mít hodnocení Na hodnocení je jedna kolonka a na návštěvy v profilu druhá takže i když hodnocení nemám vím kdo se u mě byl podívat a můžu mu návštěvu oplatit ?! ;-)
to bych asi nezaváděla byly by z toho jen další neshody Mohlo by to být jako na Seznamu- Lidé.cz tam si uživatel zvolí zda chce nebo nechce mít hodnocení Na hodnocení je jedna kolonka a na návštěvy v profilu druhá takže i když hodnocení nemám vím kdo se u mě byl podívat a můžu mu návštěvu oplatit ?! ;-)
Zpočátku jsem taky kostičkovala hodně (ne však tak hodně, abych se dostala do TOP 100..;-D ), ale čas už na to není, tak jsem na Nelinky fotku napsala, že už kostičkovat nebudu..a tím to pro mě končí. Jen informace pro ostatní, aby si náhodou nemysleli, že se mi jejich pejsek přestal líbit, když už mu nevracím kosti jako dřív. Nemám potřebu vyvolat revoluci ani zakazovat kostičkování ostatním, které to baví. Mrzí mě, že se to tu zase zvrhlo v to, v co se to zvrhlo. Lidičky, přestaňte se urážet a pojďte číst deníčky, o to tu přece jde:-(
Já vím, každý má právo říct svůj názor a je na každém, jestli se k němu vyjádří nebo ne. Jen mi v jádru věci asi úplně nedochází důvod. To že se někdo podvodným způsobem snaží šplhat výš a výš v žebříčku není pěkné, ale to by měli řešit admini, protože my nic nezmůžeme. A co týče soutěžihtivosti, tak to už je každého věc, jak to pojme. Někdo to bere jako hru a zkrátka hraje, někdo to bere jako relax, někdo všechno dohromady. Ale ten kdo nechce kostičkovat, nekostičkuje a naopak. Proto mi příjde, že tyhle debaty jsou o ničem. Nemám nic proti, aby se tu zavedly nové aktivity a myslím, že všichni by byli jedině rádi, ale něco rušit.....No nevím. Kam tahle debata vlastně měla dospět? Jaký byl její účel? Aby se tu něco rušilo? To není řešení, akorát to rozpoutá nové rozepře....
:-DD Jak je snadné ukázat prstem na viníka :-DD a nechtěli by jste ji rovnou upálit, za to, že má odvahu nakousnout evidentně tak ožehavé téma? Ale no fuj, kde to jsme....
Tak to samozřejmě. Tak já kostičky přijímám, jde mi o to, že je většinou nevracím. Psala sem to tam proto, aby to ti kostičkující věděli, že prostě nejsem schopná to stihnout a nemysleli si, že s nima nemluvim, nebo já nevim co. O to mi jde od začátku, odlišit tohle a ne jak tu někteří hystericky tvrdí, zrušit kostičkování úplně nebo tak! to je nesmysl..
Ano, přesně tak, já sem na Hafíky narazila v létě a byla sem mile překvapená, chodila jsem sem denně, překvapilo mě kolik se tu schází milých a příjemných lidiček, prostě takový relax po celodenní shonu. Vůbec mě nepřekvapilo, že se tu posílají kostičky, právě naopak, ty přeci k pejskům neodmyslitelně patří. Ale co se tu děje ted, to nemá obdoby!! Vládne tu závist a zášt'. A dopadlo to přesně tak jak sem očekávala, lidé se tu uráží, dohadují a nejhorším případě jsou tak znechucení, že profily svých pejsků ruší a odchází odsud a všechno jen díky jedné zamindrákované osobě, která nemá nic jiného na práci než vysedávat půl dne u PC a narušovat tu tady tu pohodu a příjemnou atmosféru, která tu až dosud byla. Komu vadí, že někdo pošle jeho pejskovi 5 kostiček na důkaz toho, že se mu pejsek líbí, popř. milý vzkazík, tak to nemá v hlavě v pořádku!!
UKONCETE tuto nesmyslnou debatu proste a jednoduse KDO NECHCE KOSTICKOVAT at to nedela at si na svuj profil napise N=E=K=O=S=T=Í=C=K=U=J= a je to !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!
musím říct, že tahle diskuze už je směšná, divím se vám. Tady jde v podstatě o to, že to věčné klikání dost zpomaluje server a pak se na nějaké profily ani nejde dostat. Jako mě už je to jedno, dělejte si tu co chcete, ale sprostí být nemusíte. Takže maniaci, klikejte si u profilů, které jste si ani neprohlídli dál, jestli vás to baví.Poroučím se 8-}
Díky!!!Alespon vidím,slyším a čtu...To stačí-Hlas této agresivní doby,budˇ klidná,zažila jsem si dříve dost,ale překvapujeme mě!ODROVNAME VAS!!!Hrůza!!!!! Mnoho štěstí,za to,jak ubližuješ a osočuješ lidi,kteří sem přišli z jiných důvodů...Aja a Toník.
Ahoj Radvano!Jsem dospělý člověk,který soutěžil od svých 5 let...Jo a úspěšně.Jenže to je o pejscích a ne o kráse nebo mém zviditelnění prostřednictvím pejska.!Ty myslíš nebo já,nebo kdokoliv z nás má pocit,že můžeme určovat ,,kdo je krásný?"Já ne...Nejsem Bůh či příroda!!! Nemám poháry zde,mám je doma.Já i moje bývalá zvířata.Nezakládám jim profily,protože mají svoji krásnou dobu již za sebou.A jsou v nebi,jak říkáme.Ty máš čas či snad tak rychlé připojení,že jdeš na posl.místa se podívat?Já se včera dívala a zírala,jak nádherná zvířata tam jsou,ale již od jara!!!Nebo se mám tak snižovat a podlézat na Micinách,jako někteří,kteří nemohli postoupit,sleduji!!! a najednou jsou hnáni kočkaři!Ne!I Když,už píšu,tak pravdu,kočky MILUJI,měla jsem eurošampiona-černý silvermoor...NE!!!Chci číst,psát a bavit se...To je vše.A třeba poznávat i chovatelské rady!!!Srdečně Aja a Toník.
Bylo by tak těžké mít u profilu,když chci psát,číst deníčky,rady,zážitky,naprosto jednoduché!!!Nesoutěží o TOP 100!Nebo ,,TOP 100" barevně přeškrnout?Jsme členové,mám taky ráda dost lidiček zde i pejsků,ostatní neznám,jak víte,velmi těžko se dostávám na www.,ale to neznamená,že bych např. po Novém roce změnila názor...:-DD Aja a Toník.
Blacksade!!!!!!!! Kde máš profily!!!!! tos myslel až tak???Nebo to zas blbne a se mi to zdá???
Ahojíík.Tak si to tady pročítám a myslím ,že se tady řeší ÚPLNÝ KRAVINY!! !! !! .Hafíci jsou tu hlavně pro pejsky!!!!!! a pro zábavu!!!!! A každý má svobodnou volbu posílat či neposílat kostičky...nechápu jen,že Ty co nechcou kosti,proč si radějí nezruší profil,ať mají klid na duši...nebo chtějí být ještě více zajimavější?????!!!!! Já osobně kostičky budu dávat dál.....tento portál je tady především pro PEJSKY a pro ty tady jsou i kostičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo super nápad,přidávám se taky 1-nejlepší 5-nejhorší
Pardon, my nemáme nic, tak co s náma? do jaký půjdem škatulky?;-)
Souhlas.. tohle prostě neni možný, to už je tady pak osočování, komu se daří, tak chce zachovat kostičky a komu ne, tak to sabotuje.. to jsou s prominutim už osobní narážky, který nemaj už s touhle diskuzí co dělat.. Prostě zůstanu u toho, že já už na kostičkování nemám čas a chci na tomhle serveru strávit čas něčim jinym - pro mě důležitějšim.. Ať si třeba ostatní myslej, že sem b**á, protože nejsem schopná oplatit kostičky 8-}
Já už opravdu nechápu smysl tohoto 8-| . Svůj názor jsem řekla a přijde mi to zbytečné opakovat. Chtěla bych vás přesměrovat jinam - co takhle ta pomoc útulkům? To vás nezajímá? Proč vás kostičky až tak drážděj? Mě jsou srdečně u pr... a to ať budou či ne :-) . Když to někoho baví, tak ať si to přece dělá. Jste pro demokracii, ale jim byste kostičkování upřeli ?? Tak už tu na to kašlete a pojďte apelovat na podporu psům, kteří to potřebují ! :-)
AHOJ, MĚ TO VČERA TAKY PĚKNĚ VYTOČILO,ALE PAK JSEM SI ČETLA PROFILY UŽIVATELŮ,KTEŘÍ BROJÍ PROTI KOSTIČKOVÁNÍ A ZJISTILA JSEM,ŽE NĚKTEŘÍ PRŮKOPNÍCI NEKOSTIČKOVÁNÍ MAJÍ SAMI PÁR MEDAJLIČEK A POHÁRKŮ Z MINULÝCH MĚSÍCŮ. TAK TO JSEM SE CELKEM ZASMÁLA,PROSTĚ SE JIM TED NEDAŘÍ TAK SE ZLOBÍ. DOUFÁM ŽE SE ADMIN.NEDEJÍ ZATÁHNOUT DO TÉTO tzv.ŽABOMYŠÍ VÁLKY.PÁ a přeji všem normálním uživatelům krásný den Radvana -jeden z lovců kostiček v Top100
Vidím, že základní slušnost se opravdu vytrácí a že je to na základě naší diskuze, to mě mrzí. Nehodlám se nechat podezírat ze závisti a i když to nemám zapotřebí - nechat se odradit někým, se kterým není možné se rozumě domluvit a v klidu mu přednést své připomínky a ve slušné formě si promluvit o těch jeho a dojít ke kompromisu. Je mi to líto, protože mám hafíky ráda. Ale jestli někdo potřebuje názornou ukázku toho, že zdejší téma nebylo zle myšleno a nemáme potřebu honit si ego. Loučím se.
jo - přesně už jsem tu psala, že kdo chce ať se přidá a impulz je poslání jedné kostičky na můj profil - budu vracet taky jednu. kdo nepošle, nepošle a kdo pošle 5, tak nevracím. co tohle? zatím je to jen zkušebně, začala bych s tím od prosince. ;-)
parááááááááááááááááda...to by bylo ideální řešení...k tomu se připojuji..:-)
No třeba já, že? :-DD se přiznám. Strašně mi vadí, že teď už nejsem v TOP 100, tak dělám všechno možný, abych se tam dostala ne?? to je pro mě to nejdůležitější! Kašlu na školu, na kamarády, přítele na všechno, hlavně aby se můj pes dostal do TOP 100! Tak sem se musela připojit tady k tomu, abych se tam dostala. Za chvíli začnu brát prášky, abych se psychicky nezhroutila z toho, že se tam asi nedostanu.. Je to hrozný no, přijít o ten pocit, být nejlepší :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD :-DD
SOUHLAS NA 100%, PSALA JSEM TO I VČERA DO SVÉHO DENÍČKU . PRAVIDLA KOSTIČKOVÁNÍ TU JSOU OD ZAČÁTKU TAK KDYŽ SE JIM NELÍBÍ AŤ TU NEJSOU. A NEJSMĚŠNĚJŠÍ NA TOM JE TO ŽE PROTI KOSTIČKOVÁNÍ ZBROJÍ I TI CO SAMI MAJÍ Z PŘEDEŠLÍCH MĚSÍCŮ POHÁRY A MEDAILE. TAKŽE JE TO ASI O TOM,DOKUD BYLI V TOP100 ONI BYLO TO SUPER,TED SE JIM NEDAŘÍ A TAK REMCAJ A CHTĚJÍ MĚNIT PRAVIDLA. CO SI VYMYSLÍ PŘÍŠTĚ.
Joo! Už jsem taky docela naštvaná!! Alespon pár rozumných lidí tady je.... NERUŠIT DOSAVADNÍ SYSTÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plno lidem to vyhovuje a neřeší tady takový pí.....ny!!!!!!
Ještě sem chtěla k tomu napsat, že mě je v podstatě jedno, kdo bude mít jakou hodnost, kolik kostiček, piškotů apod., já se kvůli tomu rozhodně rozčilovat nehodlám, já sem občas zavítám na chvilku, mrknu na profil svého psa, přečtu vzkazíky, na některé odepíši, pošlu pár kostiček a odhlašuji se, ale co to udělá s některými "nadšenci" na to sem zvědavá? To bude rozhořčených ohlasů!!
Konečně někdo rozumný,sice drsnou formou,ale rozumný.Já vím,proč jsem do diskuze nikdy nechodila,kdybych nešla ani sem nebyla bych tak znechucená z toho,co se tady děje.Že vám to všem není jedno,kolik kdo pošle kostiček,dárečků a na kolikátém je místě.Když vám tak strašně nejde o umístění,tak proč to tady proboha řešíte,nechte to být,admini s tím budou mít práci naví c a stejně se najde další skupinka lidí,které se to nebude líbit.Omezení počtu kostiček je fajn,už jsem ho navrhovala v první diskuzi na toto téme,ale na druhou stranu tím chroničtí kostičkáři(mezi které občas patřím taky:) )přijdou o ten požitek rozeslat co nejvíc kostiček a vidět co nejvíc pejsků.Tahle diskuze by se měla ukončit a vše by mělo zůstat tak jak bylo.Nechte kostičkovat nekostičkujte,chcete kostičkovat kostičkujte dokud vám čas a rychlost připojení dovolí :-) :-) :-) .Hezký den všem!
Proč měnit systém který je?Zřejmě proto že je portál oblíbený a chodí sem více uživatelů.Každý at děla co ho baví,někdo kostičkujte,někdo sbírejte piškotky,někdo jen pročítejte profilky ,ale kvůli pár jedincům kteří závídí první příčky pejskům měnit to co fungovalo a podle počtu nových uživatelů zřejmě fungovalo.No tak co se to tady děje?? ?? ?? ?? ?? To je opravdu směšné:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
To jako, že by někdo byl admirál, generál, nebo jen desátník? Tak to by generál byla Romana- Mimišák a Bára, ty vedou jednoznačně skoro v každé diskuzy, i když Bára je třeba zkušená chovatelka, o psech něco ví a komukoliv tady s čím koliv poradí, to je správný, ale udělovat nejvyšší hodnost defakto profikovi, to mi připadá nefér, vůči nám amatérům a obyčejným lidičkám, kteří mají své pejsky prostě jen pro radost.
Tak potom by sa tie fotky museli vynechat. O tom, jak to s fotkami vobec funguje, vela neviem. To si este necham vyvsetlit doma:-) S.
Pe'tule: Napsalas to drsně, ale pravdivě! Konečně nějaký pořádný názor! Souhlas!;-)
:-( A co pak Ti, kteří rádi kostičkují a baví je to? To se jin nemůže sebrat, je to nespravedlivé.._(((
to je zajímavý,ale kolik času u počítače tráví ti ci jsou v Top100 to vám vadí do toho se reje pořád.Co takhle stejný metr na všechny a ať si každý dělá co chce. Tady to co děláte zavání tím bla bla bla " jsi přede mnoua mě se to nelíbí tak udělám revoluci a zatrhnu ti to"
Já nevím, co by na to vše řekl mimišák, ale tady snad nejde tolik bonusové získávání kostiček, nebo piškotů - proti těm nic nemám a neřešila bych je. Ale s těma fotkama... Noo.... To už by byl moc velký zásah do suverenity uživatele, ne? Přeci si tady svoje zviřátka prezentujem a to focení na digiťák je velkou zdejší součástí. Maximální počet fotek už tu stanoven je... Myslím 40. A dají se dokoupit pozice piškotama. No... To je tak vše, co mě zatím napadá. A když už jsme u představování - zde Věruš alias výron v kotníku a hrdý pasivní musher :-D
Kdo mě to kopnul?! ;-) Zatím jako jediné schůdné řešení se jeví omezený počet kostiček na den/týden/měsíc, že? Přidělování kostiček za aktivitu je velmi snadno zneužitelné, ale to vy víte. Vlákno budu sledovat (až v pondělí), takže jakékoliv návrhy vítám a klidně i na MAIL! Co třeba systém "hodností" na portálu Hafici.cz - uživatelé, kteří kvalitně přispívají, radí, píší do diskuze apod. by měli větší možnosti, více kostiček atd. Fungovalo by to buď administrátorsky (přidělil hodnost) nebo prostým hlasováním uživatelů - ha poradil mi, dám mu bodík... co vy na to? Čekám v pondělí desítky e-mailů, tak ne abyste to odflákli! ]:) P.S.: Adminům rozhodně nic jedno není a nic nepřehlíží, tak si to prosím odpusťte, díky.
Ahoj , tak teraz som to prezmenu Ja. Pista. Reagujem na mimisaka v case 28.11.2008 11:57:40 a dalsich, ktory mali konstruktivne dotazy, pripadne pripomienky. V texte som spominal, ze sa urcite najdu aj ine aktivity pre, ktore je mozne dostat kosticky. Co sa tyka lovcou piskot (dnes som to pocul prvy krat a hned mi to bolo doma vysvetlene), to sa taktiez da osetrit. Technologicky nebudem do detailov zachadzat. Co sa tyka fotiek, tam je to uz komplikovanejsie. Tam by som to riesil asi maximalne moznym poctom fotiek a moznost zmenit fotku raz za jeden tyzden. A za tuto zmenu pripocitat neaku kosticku. Chudak admin a vsetci na druhom brehu:-)) Stefan, alias Pavouk, Knedlickuv panesek.
Ahoj , tak teraz som to prezmenu Ja. Pista. Reagujem na mimisaka v case 28.11.2008 11:57:40 a dalsich, ktory mali konstruktivne dotazy, pripadne pripomienky. V texte som spominal, ze sa urcite najdu aj ine aktivity pre, ktore je mozne dostat kosticky. Co sa tyka lovcou piskot (dnes som to pocul prvy krat a hned mi to bolo doma vysvetlene:-)), to sa taktiez da osetrit. Technologicky nebudem do detailov zachadzat. Co sa tyka fotiek, tam je to uz komplikovanejsie. Tam by som to riesil asi maximalne moznym poctom fotiek a moznost zmenit fotku raz za jeden tyzden. A za tuto zmenu pripocitat neaku kosticku. Chudak admin.:-) Takze ak by niekto, chcel , rad si sadne
Tak ted jsem zvědavá co na tohle napíše Mimišák- Romana (díky za představení), Inuška a jím podobné? To já byla ještě slušná a v žádném případě mě to taknerozladilo jako zde přítomnou Pet'uli. Mimochodem Romana má po tomto výkonu i můj obdiv, sedět 6 hodin (v případě, že diskuzi započala v půl sedmé ráno a skončila v půl jedné odpoledne) v kuse u PC a bojovat za práva hafíkářů nespokojených se systémem kostičkování je tedy výkon!!
No tak super to je konečně názor s kterým souhlasím i já :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Přesně jak říkáš je to o zvířatech ,ale někdo to pobral tak že se tu bude řešit rivalita a souhlasím stránky jsou krásný a to co se děje poslední 3 dny to nechápu.Proč??
Ju... Caps, aspoň se mi to bude líp číst. Peťule, každý má právo na svůj názor a samozřejmě i ten tvůj je tu vítán. Nechápu proč volíš takové výrazy, to tady nikdo do tvé zprávy neudělal a doufám, že taky neudělá. Zde se vše řeší pokojně a posílají se sem návrhy pro ty méně spokojené. Kdyby nám to tu bylo 'volné', prostě fuk, tak se to neděje. Ale právě proto, že je komunita hafíků taková jaká je, jedinečná, tak je tu snaha přinejmenším upozornit a zpříjemnit to těm, kteří o to stojí. Většina zde píše, že ať si kostičkuje kdo chce. Vždyť to je logické. Já hledám řešení pro ty, kteří se ho nechtějí zúčastnit a i přesto tu zůstat a těšit se z věcí, co tenhle web nabízí. Pokud tě někdo z nekostičkářů urazil, nebo něco podobného a ty máš opravdový důvod se takhle rozčílit, ráda se budu snažit napravit co bude v mých silách. Já tě chápu a většina přítomných doufám taky, jenže k rozumnému dialogu to chce pochopení z obou stran. Stejně jako si může kostičkovat kdo chce, tak zápisky do deníčku jsou každého osobní věc. Hlavně když jsou konstruktivní a nejsou tipu sfd, jak už jsme si zde psali :D
DNESKA JSEM VYJÍMEČNĚ NEPÍŠU ZA KIKINKU, ALE ZA SEBE. JSEM Z TOHOHLE ROZHOŘČENÁ, ZNECHUCENÁ A OTRÁVENÁ. TYHLE STRÁNKY BYLY O PSECH DO TÉ DOBY, NEŽ SE ZAČALO ŘEŠIT KOSTIČKOVÁNÍ. TEĎKOM UŽ VÁŽNĚ PŘEMÝŠLÍM O TOM, ŽE ŘEKNU SVOJEMU, KTERÝ JE PROGRAMÁTOR AŤ UDĚLÁ PODOBNÉ STRÁNKY, PROTOŽE NA TOHLE SE FAKT UŽ NEDÁ KOUKAT A ANI ČÍST. V KOLIKA DENÍČČCÍCH SE ŘEŠÍ KOSTIČKY TO NENÍ MOŽNÝ, VRAŤTE SE ZPĚT K PSÍMU TÉMATU - TYHLE STRÁNKY SE OPRAVDU ZAPLŇUJÍ NĚJAKÝMI LIDSKÝMI NEŠVARY A MAJÍ TO BÝT STRÁNKY O ZVÍŘÁTECH A PRO ZVÍŘÁTKA A NE O LIDSKÝCH NEŠVARECH A NECHÁPU TU NEAKTIVITU A PASIVITU ADMINŮ, ŽE PROTI TOMU NEZASÁHNOU. JEŠTĚ CHVÍLI TAKOVÉ KECY A ZNIČÍ TO NEJEN STRÁNKY, ALE I JEJICH VÝDĚLEK A O TO JIM PŘECI ŠLO. NÁVŠTĚVNOST STRÁNEK + PODÍLY Z INTERNETOVÉ REKLAMY, KTEROU TO TU JENOM HRAJE, VÍM O CO JDE, SAMA SE V TOM POHYBUJU, ZNÁM TOPLIST ATD. VŮBEC NECHÁPU, ŽE SE TU TAKOVÉ VĚCI ŘEŠÍ, KDYŽ ZÁVIST, NEPŘÁNÍ DRUHÉMU ÚSPĚCHU A NEVÍM CO JEŠTĚ NENÍ PSÍ VLASTNOST. PROBOHA, AŤ TI CO MAJÍ S NĚČÍM PROBLÉM, SMÁZNOU SVŮJ PROFIL A JDOU PRYČ A NENIČÍ RADOST SLUŠNÝM LIDEM A HLAVNĚ NENIČÍ SVOU NADUTOSTÍ, BLBOSTÍ A IMBECILNOSTÍ TYHLE STRÁNKY. TOP 100 NENÍ O RIVALITĚ, ALE O TOM, KOMU SE TO ZROVNA PODAŘÍ A NE NĚJAKÉ ŠÍLENÉ HLASOVÁNÍ, TOŽ K**** UŽ JSTE ZDRAVÍ????ASI NE, ALE TO JE DNEŠNÍ SVĚT, KTERÝ JE TĚHLE NEŠVARŮ PLNÝ. TADY JSEM SI CHTĚLA OD TĚHLETĚCH VLASTNOSTÍ ODPOČINOUT, ZAVZPOMÍNAT NA MRTVÉ PEJSKY A CO SE TU BĚHEM PÁR MĚSÍCŮ FUNGOVÁNÍ NESTANE? BESTIÁLNÍ STRÁNKA, NIC VÍC NIC MÍŇ A POKUD SE TOHLE BEZ ZÁSAHU ADMINŮ BUDE ŠÍŘIT DÁL, TAK ZACHVÍLI Z TAKOVÉHO KRÁSNÉHO MÍSTEČKA NEZBYDE NIC, JENOM SPAMY A URÁŽKY. FAKT JE MI TU ZLE A ROZMÝŠLÍM SE, ŽE SVOJE PROFILY VYMAŽU, PROTOŽE NECHCI TU BÝT, KDYŽ JSOU TU I TAKOVÍ ZLÍ LIDÉ. JSEM VÁŽNĚ NAŠTANÁ A ZRANĚNÁ. A TOHLE SI MOHLI NĚKTEŘÍ VYCHCÁNCI, D***** A LIDSKÁ H***** ODPUSTIT. ZVEDÁ SE MI TU KUFR A KONČÍM. A ADMINŮM VYROSTE BRZY VELKÁ KONKURENCE, TAK SE TĚŠTĚ, ALE ODROVNÁME VÁS, KDYŽ NEVÍTE, KDY JE VHODNÝ ZÁSAH!!!
Souhlasim a kdo kopne admina , aby si tohoto vubec vsiml???
Proc tu resis rodinu? Tu se resi neco uuuuuuuuuuuuuplne jineho!!
Myslela jsem to tak, ze by si uzivatel NEMOHL POSLAT KOSTICKY DO VLASTNICH PROFILU!!! Teeeda, tys to zle pochopila, fnuk!! Ted vypadam jak , ani radsi nenapisu, nebo by to stejne vyhvezdickovali!!! Jana
jo jo máš pravdu ,že se často sekají Hafíci.Zase když si čtu kolik je nových uživatelů ,může to být i tím.Portálek je prostě oblíbený.Jediné co mi tady vadí když tu jsou vymyšlení pejsci a kočičky.Ted teda hlavně u koníku,je to škoda .:-~
A co se týká piškotku ráda je sbírám ,našla jsem si na haficích plno kamarádů a udělat jim radost dárečkem na tom nevidím nic špatného.Každý jsme přece jiný a každému udělá radost něco jiného bud posílat dárečky kamarádům ,nebo se snažit ulovit každý měsíc medaily nebo pohár,vůbec mi nevadí jestli na prvních příčkách budou pořád stejní pejsci ,jsou důležitější věci:D
Jj, tak to je jasný, že pro každýho z nás je prostě náš pes ten NEJ. Jenže já si i myslim, že každodenní honba za kostičkama i zpomaluje chod hafíků.. nevim, jestli je to možný, ale v některý dny prostě hafíci skoro nefungujou, čekám půl hodiny, než se to načte apod. 8-} já nechci, aby se kostičkování třeba zrušilo. Jen prostě mi přijde zbytečný kostičkovat s prominutim jak magor každej den úplně do zblbnutí
ale musím odejít (jdu se věnovat synovi, jak mi bylo doporučeno) :-D a bohužel k netu se dostanu zas až v pondělí. tak prosím, nenechte adminy usnout - Blacksad, Pavoukovci - přenechávám vám diskusi Pa mimišák - alias Romana (aby to emily nevylo líto);-)
Lidi mě je uplně jedno jestli někdo kostičkuje proto že ho to baví a nebo proto že se chce udržet na prvních příčkách.Jsem na hafících půl roku některý měsíc kostičkuju ,některý ne podle nálady.Lidi kteří budou mít založených dalších 5 uživatelů kde ani profily zvířátek nejsou a připisují si tak vic kostiček stejně příjdou na něco jiného.A není to jedno stejně pro každého majitele je ta jednička zvířátko které má doma.:D
ať sem koukne - jdem je zvednout ze židle, pošlete taky zprávu, ať sem doleze!;-)
jo, to jsem taky psala - bez dalšího přidělování kostiček;-)
Jojojo... Neřešej tu aktivitu spíš piškoty? Je možný, že se za tu dobu, co jsem tu nebyla něco změnilo...
Návrh je bezva! Akorát teda souhlasim s tim, že přidělovat kostičky za aktivitu je hrozně snadno "zneužitelný".. do fotogalerie by si páníčcí dávali svoje fotky místo psích, příspěvky typu "ahoj, dnes je hnusně" v diskuzi apod... :( takže to by asi (myslim si já osobně) nefungovalo..
TAk tomu se říká návrh. Smečce ...ehm... Pavouků :D (jak se říká skupině pavouků... stádo jsem taky zavrhla?) patří mé velké díky. A už jsem zvědavá, až se k tomu někdo povolaný vyjádří.
super, konečně návrh! Pišto hurá! tak ale mám proti: omezení počtu kostiček beru, omezení hlasováni sám sobě taky, ale kostičky nepřidávat za příspěvky do diskusí, ani deníčků - proč? koukněte pro změnu na lovce piškotů: hemží se to tu příspěvky do deníčků typu "sdf" a "dneska jsme byli na procházce, nic se nestalo" zkopírované v deseti dnech a mám obavy, že tohle by nastalo i u kostiček. nebo se to dá nějak ošetřit? Moc moc moc díky za první konečně rozumný a realizovatelný návrh Pa a muc mimiš s celou smečkou;-)
Tahle diskuze je od toho aby něco řešila, ale jelikož se toho chci zúčastnit, minimálně návrhem... I když třeba b**ým, nesmyslným, nepoužitelným, atd. Tak jsem tady a řeším, jinak se věci nepohnout. Kdybych byla se vším spokojená, tak se nezapojuju. Jo a Mimišáci. Já na tu kostičku nemám nějak srdce, i když za pokus to stojí. To že nechci kostičkovat neznamená, že chci někoho rozesmutnit, protože jsem si jistá, že spoustě uživatelům by to přišlo líto a akorát by došlo na rozbroje a nedorozumění. Ale jak říkáš, pokud je to tedy dočasné řešení, za uváženou stojí. Ale jestli dobře chápu, tak jde o pohnutí ledů ze strany adminů. Proto bych do toho nezapojovala ty, co o to nestojí.
to je naprosto geniální, to je to na co se tu snažíme přijít, bezva!!!!
Tak si to představte, mazlíčkové, tato ohnivá diskuze zaujala i našeho páníčka. A jelikož je to analytik a programátor, má to prostě "promakaný" :-), Tímto se tedy i naš famílie připojuje k návrhům na nový systém. Takže co se nás týká, pokud se nic nezmění, nám stačí od kamarádu koostička nebo myšička jedna, protože doma dostaneme jídla dost ...:-) Moj navrh na kostickovanie, je podla aktivity prihlaseneho uzivatela. Na zaciatku mesiaca by kazdy uzivatel - profil dostal 50 kostieciek ako neaky bonus. Spolu pre miciny a hafici, pravdaze aj ine. Tieto kosticky by mohol rozdat svojim znamym. Nemohol by si ich ponechat. Pokial by ich do konca mesiaca neminul , prepadli by mu. Ku kostickam na profiloch mazlickov by boli pridavane este kosticky za aktivity uzivatela. 1. prispevok do hlavnej diskusie - 4 kosticky. 1. prispevok do diskusie na profilu mazlicka - 3 kosticky. 1. pridanie novej fotky - 2 kosticky a urcite by sa dali najast aj ine aktivity. Takymto sposobom by to nebolo len o klikani, ale aj o inej aktivite. Hlavne by sa to (snad) nedalo okabatit. Ak by s tym admin chcel neako pomoct, rad si s nim pohovorim o detailnejsom navrh. Knedlickov panicek Pista. Jo a panička taky, jak to tak vypadá je teda panička spíš od Arwen,když si pánešek uzurpuje Knedlíka :-)
No tak, je to zbytečné řešení! Kostičky jsou super a at si dává kdo chce a kolik chce kostiček!!!! Nemá cenu to furt řešit, stejně se kostičky nezruší (naštěstí a díky bohu) tak co...lidi, nehádejme se a pojďme se věnovat pejskům!;-)
jo, hele ale kolik z těch, co jim pošleš 1 kostičku se ti druhý den vrátí na profil ? pojďme to zkusit..:-D
Nemyslím si, že jsem něco přepískla, nebo, že jsem si dovolila neco strašného. Nechtěla jsem ani nikoho urazit a doufám, že se paní Mimišák ani neurazila , jsme obě dospělé ženské, obě mámy a já opravdu v tomhle nevidím žádnou prioritu. Jo fajn, taky sem na volné noze a mám čas, ale zabývat se nějakými kostičkami mi přijde jako ztráta času. Kupříkladu ted v době před vánoční jdu třeba vyčistit okna, no není to rozhodně užitečnější? Jinak DISKUZE je od slova diskutovat, tak jsem si taky dovolila se zapojit a napsat svůj názor, rozhodně, ale nebudu celý den sedět u PS a psát jeden příspěvek za druhým, svůj názor jsem napsala a to stačí. Přeji Mimišákovi (sakra to je hrozné oslovení, když nevím jméno) at' tenhle pro ní prioritní problém vyřeší k obrazu svému.
I když pošlu jenom jednu kostičku, tak stejně to je práce na dlouhou dobu. Ptž mé svědomí ( o barvě se nebavme :-D ) nedovolí poslat kostičku jen pár vyvoleným. I když 'lovecké' praktiky jsou určitě největší vadou na kráse, já řeším především posílání na oplátku apod. Hold, už jsem taková. Jak už jsem říkala, ať si kostičkuje kdo chce, jak dlouho chce a komu chce. Ale ať se, prosím, najde řešení pro ty. Kteří se honu nechtějí zúčastňovat aktivně (posíláním - což je na každém z nás), ale i pasivně (dostáváním kostiček - což ovlivnit nejde)
ale tady se řeší převážně to podvodné kostičkování..každý pošle sem tam nějakou kostičku...ať už jen kamarádům nebo pro potěšení i mimišák se k tomu přiznala..nemusíme zacházet až tak do extrémů..ne??..jde o svobodný názor...respektuju, že máš jiný..já taky kostičkuju, ale jen přátelům a pejskům, kteří mě zaujmou..
já věřím že nepotřebuješ pomoct, ale mě jde hlavně o to, že si nedokážu představit, že by se mě nebo někomu jinému někdo navážel do soukromí a já musela objasňovat jak je možné že mám vůbec čas na nějakou činnost.Je to pro mě nepřijatelné
Inuško, tohle zvládám sama - ale dík, že ses mě zastala. Provokuju schválně - jestli se má něco vyřešit, tak jsem vděčná za každou reakci:-DD
Ajta ajta: syn je ve škole, manžel se psem, já mám volnou pracovní dobu:-D to mám hezky zařízené - ne? Kostičky se řeší, co jsem se tu objevila - admin sám rozpoutal diskusi o podvodném hlasování z jedné IP adresy - ale výsledek vůbec nic. tak jsem ráda, že se konečně něco hnulo. ;-)
milá Emily, nevím ale myslím, že tohle jsi trošku přepískla, každý přece sám dobře ví, kolik času si může dovolit trávit u PC a když toto vůbec nechápeš, jak ty píšeš, tak se do diskuze radši nezapojuj, protože tahat do toho rodinu a kolik kdo času kde kdo tráví, do toho se ti taky nikdo nemontuje.8-|
Spravná uvaha! To se mi líbí!! Naprosto souhlasím a myslím, že nejsem sama.-) Kostičky by měly zůstat tak, jak jsou! A nevim, proč se tady řešej takový kravinky! ]:)
Já vůbec nechápu Váš záměr? Mimišák mi přišla jako rozumná osoba, shodla jsem se s ní v názoru na téma psi v bytě, ale tenhle "boj" za trušení kostiček mi hlava nebere!? At' si každý posílá kostičky jak chce a komu chce, já třeba pošlu jen pár pejskům, kteří se mi líbí a známým a tím si myslím, že jim projevím svoje sympatie, potěší to, ne? Je to důkaz toho, že se pejsek líbí. Nějaké bezhlavé honění za umístěním v TOP 100 také odsuzuju, to jo, přeci nebudu celý den sedět u PS psát jak o život a kostičkovat všech 16000 profilů, jen aby můj pes byl na předním místě, ale občas potěšit své kamarády mi přijde normální. Zaved'te si systém kostičkování jak chcete, já ráda pošlu 5 nebo 1 kostičku, ale úplně bych to nerušila. To je můj názor. Také bych Mimišákovi doporučila zasměstnat se něčím jiným než vysedáváním u PC a řešením zbytečností, co takhle práce, rodina? Četla sem něco o synovi, nechápu jak matka od rodiny může trávit tolik času u PC zabývat se takovými blbostmi!!
A tak co? Jsi pro 5 kostiček nebo 1? Opakuji, že tohle považuju za dočasné řešení, dokud to admini nevyřeší.
Je, fakt, že někteří jsou fakt závistiví a jde jim jen o to umístění! Ale ,,znám" tady spousty lidí, co to dělají z radosti.-);-)
Kostičky jsou fajn a plno lidí kostičkuje rádo a nemá v tom nějaký špatný záměr! ]:-(
teď mě napadla blbost.Co udělat odnož Hafíků,kam by přešli ti co kostičkovat nechtějí?
nemyslím , že reverze je trvalé řešení - ale právě jen nápad, jak do diskuse zatáhnout adminy! dovedeš si představit ty tuny stížností, co by to vyvolalo? ale jasně by se poznalo komu jde o top umístění a kdo se raduje. je fakt, že v drtivé většině všichni kostičkují 5, pokud se spletou tak 4 - ale jednu kostičku jsem v životě neviděla!;-) - jo pardon - viděla včera a dokonce 2x na svém profilu a to mě nadchlo! tak buď ať admini nechají jen jednu kost, anebo na co tam teda jsou?;-)
ahojky, tak reverze je sice zajímavá, ale taky si myslim, že by se tim nic moc nezměnilo, nějaký lidi by se právě mohli "urazit", že jim posíláme jen 1 kostičku apod. Ale souhlasim s tim kostičkováním třeba 1x za týden.. to by mohlo fungovat ne? Taky si myslim, že naučit tady uživatele, aby si "vážili" kostiček by asi selhali :-DD to by opravdu pak bylo víc příspěvků bez jakýhokoliv smyslu.. bohužel.. A děkuju adminům, že se nám přeci jen snaží nějak pomoct a že se zapojili ;-)
Jani, posílat kostičky svým pejskům - no já si o tom teda nemyslím, že je to dobrý nápad. Tvoji pejsci jsou přece u tebe na prvním místě, tak proč jim ještě manifestačně posílat kostičky? Jo, hele prásknu na sebe, já si dokonce poslala i pár dárečků, ale to už mi připadá taky jako z*****. Jsem pro omezení počtu kostiček na uživatele - ne na profil zvířátka. ať si každý rozmyslí, jestli své kostičky dá kamarádovi nebo si je nachrtí pro sebe.
A nemoct posilat kosticky svym hafikum, to uz je fakt zoufale...
uúú admine! tak co je? hele - dobře, zatím kostičkuju normálně, ale pokud to nebudete řešit, tak nasadím opravdu RK - naočkuju tím celý portál a bude to maso! kostičkáři se pustí do reverzáků a naopak, statistiky budou na houby a rozhádáme se naostro. Jo to vypadá jako vyhrožování, safra mažu rozdat zbytky piškotů, ať udělají někomu radost, než mi je zase seberete:-D Pa Mimišák;-)
Neco jako znamkovani ve skole? Fajn!! Ale ani s ti jeho velicenstva ADMINI nebudou souhlasit, protoze to bude uzivatele, kteri tu jsou dlouho plest!! Chapes , ne? Lucky s panickou
jéé admin, hurá! jo, cokoli, každý nápad, který je realizovatelný vítám - co mě k tomu nakoplo? v jedné diskusi jsem četla dotaz, jestli by nebylo možné dokoupit za piškotky chybějící kostičky do top 100.. tak to bylo na mne už trochu moc:-DD omezení kostiček by bylo fajn - nevím čim to je, ale hafíci mají pořád nějaké výpadky, poruchy nejdou načíst deníčky, příspěvky... nezrychlilo by se včechno omezemín kostičkování? byl tu návrh možnost poslat kostičky ne jednou denně, ale jednou za týden... to dodatečné přidělování kostiček se mi moc nejeví - aktivita je nějak oceňována přece piškotky a míchat do toho ještě kostičky.. zas by se objevili nějací filutové, kteří by psali příspěvky typu "sdf" a chtěli za to kostičky. a dovedeš si představit tával článků, které by k vám začaly přicházet? (jo a k těm piškotkům se budu vyjadřovat posléze, až dořešíme kostičky) Pa Mimišák
děkujeme za reakci...něco by se s tím mělo udělat...;-)
To teda koukám, asi bysme opravdu měli vymyslet něco spravedlivějšího, že? :-) Ve statistikách se můžete dočíst, že 16 000 profilů zvířátek má hodnocení 5 a to je skoro 100% ... Máte tedy někdo nějaké nápady, jak na to? Teda mimo reverzního kostičkování ;) Mě napadl jen pevně daný počet kostiček za den a třeba přidání dalších v závislosti na aktivitě (příspěvky do diskuzí, přihlášení apod.) Kostiček by se začalo víc vážit... čekám hlavně na reakci Mimišáka ]:)
Tak vidím, že se nic neděje..nikdo nám nevyjde vstříc..Blacksad mi dala inonku na fotku a to je asi tak vše co s tím můžem dělat..sama od sebe kostičkuju minimálně..a když mi někdo pošle, tak vracím vyjímečně..asi to tak zůstane..myslím, že všichni v top 100 nejsou tak urvalí soutěžící...určitě tam jsou i pejsci, kteří si to zaslouží..nezbývá než hon ignorovat;-)
kdo souhlasíte, posílejte mi jednu kostičku - pro přátele budu od prosince "značkovat" profily jednou kostičkou - pokud budou chtít - a ostatní, chcete-li, přidejte se!
No super řešení!! :-DD :-DD :-DD Ale líbi se mi, že jsi měla absťák :_/ ´- vidíš závislost a tomu tu propadne skoro každý Hafíkář.Někoho to tak baví,že musí a je uspokojen tím,kolik se mu podařilo poslat a nasbírat kostí, někdo je šťastný že má děsně piškotů a posílá dárky, někdo se těší na dopisky a vzkazy a někdo sem chodí, aby ublížil a ranil druhé.A až toto je špatně!! Mně je jedno jestli dostanu 5 nebo 1 kostičku ,ale stejně víc potěší a je upřímnější pár napsaných slov ;-) Tak všem haficím, hafíkům,hafíčatům a jejich hafíkářům PĚKNÝ DEN Romana a Don :-)
takže nekostičkovat prostě nejde, já sama měla včera absťák, admini top 100 nezruší a odlišovat se ikonkama - no vzhledem k mému boji s výpočetní technikou a grafickými programy zvláště... takže mě napadla jiná varianta: pojďme si posílat kostičky s opačným významem! tedy 1 kostička: super paráda, 2 kostičky: hezký, ale něco tomu chybí, 3 kostičky: no už týden se tu nic nezměnilo, 4 kostičky: nic moc, polepši se a 5 kostiček: tak sem už ani nepáchnu Co vy na to? upozorňuju, že tohle opravdu není vhodné pro kandidáty na umístění v top 100!! takže kamarády, kteří o tom budou vědět, potěšíte, a hon na kostičky by nemusel být tak drastický...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?