Diskuze roční kobylka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Omlouvám se že vám sem do toho skáču.Ale potřebovala bych poradit pořídila jsem si skoro dvouletého valáška. Základní cviky umí ale dělá nám problém chůze na vodítku mimo uzavřený obejkt. Pokažde zrychlí chůzy a je k neudržení,sám od sebe si nacválá a uteče.Poraďte mi jak na nej :( děkuji za radu..:)
http://www.konicci.cz/clanky/pribehy-o-konich-102/vycvik-hribatka--13220/
-Terr (05.04.2014 14:41:34) napsal: Ahoj mám roční kobylku a potřebuji poradit prosím víte někdo jak ji vychovat? kobylka ještě neumí lonžovat, zvedat nohy a pořád kouše děkuji za jakou koli radu :-) Ahoj, Podle mě bys měla začít nanovo a zkusit něco z přirozené komunikace..U nás jeden staroušek se naučil , že když vycení zoubky a nebo se ožene(ale nekousne :) ) že děti od něj budou utíkat.Když jsem ukazala že se nebojím tak toho nechal a tedˇka jsme kámoši :D.A vážně bych ti poradila práci ze země , ale hlavně se nebát(i když věřím , že je to někdy hoodně těžké).PS:mám knížku Koně práce ze země od Lesley Bayleyové a není vůbec špatná...
ahoj snad ti pomůže muj příběh :) také jsem to prožila vycvičila jsem jí takto bez prolému nemá zlozvyky nic jen jí nesmíš dovolovat všechno . Když se ti to nebude líbit co bude dělat třeba se bude snažit tě kousnout , kopnout tak jí na to upozorni jemným plácnutím a zvýšením hlasu ;)
Ahoj mám roční kobylku a potřebuji poradit prosím víte někdo jak ji vychovat? kobylka ještě neumí lonžovat, zvedat nohy a pořád kouše děkuji za jakou koli radu :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?