Diskuze Rodokmen

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahojky, k tomu preco by sme mali vediet zamestnania panickov, mne to pripomina zivotopis pri ziadosti o prijatie do zamestnania a ci mame zvierata s PP alebo bez,ked sa mi nejake zvieratko paci, tak mi je jedno,ci ma papiere.Aj tak su vsetky zvieratka rovnake,rovnako ich musite stravovat, platit u zvelolekara,tie co su doma a tie co su vonku (teda dufam,ze su aj tie vonkajsie tiez ockovane) a cena je rovnaka,ci je s PP alebo bez,tak nechapem tu diskriminaciu ludi co maju krizencov,takze to sa mi nepaci.Snad sa tento portal nestava diskriminacnym,to by som nerada.Monika a 4 krat 4 labky a Addi.:-)
PRESNE ani ja neviem, preco by som mala uvadzat moje zamestnanie, ci datum narodenia. a uprimne, mam havinka, krizenca, o jeho rodokmeni neviem ani makke „f“ a ani ma to nezaujima. mala som cistokrvneho psa, no ani jemu by som ziadny rodokmen nevypisovala. to pre mna nie je dolezite
ani ja neviem, preco by som mala uvadzat moje zamestnanie, ci datum narodenia. a uprimne, mam havinka, krizenca, o jeho rodokmeni neviem ani makke „f“ a ani ma to nezaujima. mala som cistokrvneho psa, no ani jemu by som ziadny rodokmen nevypisovala. to pre mna nie je dolezite.
tak chcela som to zmazat lebo sa to viac krat nacitalo,ale nic,sme tu 4 krat,tak este raz k tomu preco by sme mali vediet zamestnania panickov, mne to pripomina zivotopis pri ziadosti o prijatie do zamestnania a ci mame zvierata s PP alebo bez,ked sa mi nejake zvieratko paci, tak mi je jedno ci ma papiere.Aj tak su vsetky zvieratka rovnake,rovnako ich musite stravovat, platit u zvelolekara,tie co su doma a tie co su vonku (teda dufam,ze su aj tie vonkajsie tiez ockovane) a cena je rovnaka ci je s PP alebo bez,tak nechapem tu diskriminaciu ludi co maju krizencov,takze to sa mi nepaci.Snad sa tento portal nestava diskriminacnym,to by som nerada.Monika a 4 krat 4 labky a Addi.8-}
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Honey (11.04.2010 18:02:29) napsal: Stále nechápu proč se tu někteří rozčilují kvůli kostičkování. Tak i tak je to neobjektivní a já osobně zde nejsem kvůli virtuálním medailím či pohárům, ale kvůli pokecu, radám,....A že se mi občas stránky nenačtou či zlobí? No co zvednu p.r.d.e.l a jdu s Nellčou ven. ja jsem rada za to,ze tady tyhle stranky jsou ;-) a je mi jedno,ze se obcas nacitaj pomalu:-D
Aja (11.04.2010 19:27:13) napsal: Stránky by měly každémujít!;-) I když dávnonekostičkuji,ale dávám příděl věrnýmkámošům.Když mohu,takkaždý den...;-) Všude jdePC dobře,i na FC,který jejistě početně mnohemsilnější...Co mněvadí?;-) Pomalost otvíráníněkterýchprofilů ,nabírání dalšíchlidí,jak o tom psali jižjiní,tzv. akce,,pozveš-dostaneš!" ;-)a také zde chybí skutečnědobrý poradce či několikodborníků nazdrav.problémy,výcvik,soci alizaci psů,apod...;-) Jelikožtyto stránky jsoupřístupnévšem,schvaluj i;-D ,tak izačátečníci zde hledajírady.Pokud sipamatuji,chodíval sem kdysiveterinář aetolog...Přijdou-li semdalší,obrovská množstvíprofilů,nezaručím se ani zasvé známé,že se nestanouobětí zmíněné,,kostičkovací mánie"a nezaloží např. falešnéprofily...;-) !! Aja. Myslím si to samé profily budú tu naskakovať a samozrejme aj falošné a že to iba na Hafíkoch skáče na Micinách a konoch nie už teraz sa tu robí čo chce moji anjeliu mali narodeniny a ani jeden nebol napísaný vraj náhodný výber beriem ale iné psíky zo psíčkovského neba boli tiež tam napísané a hlavne že myši a potkany dnes dokonc a kozy a Ja neviem ešte čo takže psíky budú vytlačené asi úplne dalej by soim bola zato že psíky v psom nebi by nemali mať narodeniny ale ako spomienku si ich mať na profiloch predsa už ani mrtvi ludia neoslavujú len sa na nich v ten den spomína a či kostičkovať a nekostičkovať to je každého osobná vec je to umožnené tak na čo o tom polemizovať iné je ked niekto bojuje o prestíž ak má čas byť v kuse na počítači tak je to ich problém som skôr za to aby iné zvieratká mali svoju stránku ako Miciny konikovia to by mohli byť nazvaní miláčkovia som tu pretro lebo som verná jednému webu a mám tu práiatelov za ktorými by mi bolo smutno a chýbali by mi trocha sa nad týn zamyslieť a urobiť nápravu vážim si admini Jerry vždy je ochotná poradiť Jarmila:-) :-)
Souhlasím s Veradisia a Honey, tu kostičkovací mánii a honbu za virtuálním pohárem nechápu. A navíc musím podotknout, že já žádný problém s načítáním stánek nemám, i když moje PC nepatří k nejmodernějším :-) Pokud koukám správně, jediná povinná položka v profilu páníčka je jméno a pohlaví, pokud někdo nechce zobrazovat své zaměstnání a další údaje, nemusí. Stejně tak v profilu psa - nechceš vyplnit rodokmen, nevyplníš. Diskriminace kříženců jsem si tedy opravdu nevšimla. Našla jsem tady fajn přátele pro sebe i pro Rockyho a rozhodně jsem ráda, že tyto stránky existují.
Stránky by měly každému jít!;-) I když dávno nekostičkuji,ale dávám příděl věrným kámošům.Když mohu,tak každý den...;-) Všude jde PC dobře,i na FC,který je jistě početně mnohem silnější...Co mně vadí?;-) Pomalost otvírání některých profilů,nabírání dalších lidí,jak o tom psali již jiní,tzv. akce ,,pozveš-dostaneš!";-) a také zde chybí skutečně dobrý poradce či několik odborníků na zdrav.problémy,výcvik,social izaci psů,apod...;-) Jelikož tyto stránky jsou přístupné všem,schvaluji;-D ,tak i začátečníci zde hledají rady.Pokud si pamatuji,chodíval sem kdysi veterinář a etolog...Přijdou-li sem další,obrovská množství profilů,nezaručím se ani za své známé,že se nestanou obětí zmíněné ,,kostičkovací mánie" a nezaloží např. falešné profily...;-) !! Aja.
Trhači z Krupky (07.04.2009 10:37:01) napsal: Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatelek dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díkynové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnoušanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a byloz nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á de k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek dodoby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechnymilovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o ts k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsoubohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhačez Krupky Jindra Stále nechápu proč se tu někteří rozčilují kvůli kostičkování. Tak i tak je to neobjektivní a já osobně zde nejsem kvůli virtuálním medailím či pohárům, ale kvůli pokecu, radám,....A že se mi občas stránky nenačtou či zlobí? No co zvednu p.r.d.e.l a jdu s Nellčou ven.
Trhači z Krupky (07.04.2009 10:37:01) napsal: Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatelek dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díkynové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnoušanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a byloz nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á de k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek dodoby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechnymilovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o ts k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsoubohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhačez Krupky Jindra Ahojky, Kostičkovala jsem do té doby než jsem zjistila, že kostičky jsou na dané období a pak můžu znovu kostičkovat od nuly zase. Tak to raději budu se svými psy a budu se věnovat hlavně jim. TADY UŽ NEHRAJU >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?