Diskuze Rodokmen

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

PRESNE, ani ja neviem, preco by som mala uvadzat moje zamestnanie, ci datum narodenia. a uprimne, mam havinka, krizenca, o jeho rodokmeni neviem ani makke „f“ a ani ma to nezaujima. mala som cistokrvneho psa, no ani jemu by som ziadny rodokmen nevypisovala. to pre mna nie je dolezite
souhlasím mám psa s PP ale rodokmen nevyplním.Je mi jedno zda je pejsek šlechtic,nebo maminka mého psa byla lehká děva.Pořád to je mazlíček:-)
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Myslím, že možnost sledovat krevní linie psů je super:-) , tudíž odsoudit tuto možnost se mi zdá hloupé. To není chlubení, ale možnost studie. Věnuju se genetice u německých ovčáků mnoho let a podle krevní linie si vybírám dalšího jedince. Jediné, co by se třeba mohlo, zobrazit rodokmen po kliknutí, aby plno pejsků tam zbytečně nemělo prázdný prostor. Jednoznačně rodokmeny odsoudit se mi zdá hloupé a nepejskařské8-| . Pohybuje se tu dost profíků, co si jinak své budoucí štěně nevybírají. Eva
To je sice pravda co píšete,ale na co bude mít kříženec na stránkách hloupou tabulku,,mělo by se umožnit,aby se to dalo vypnout.Kdo to využije,nechá si to,kdo né tak to vypne..Nebo se snad u křížencu bude psat,,fon kokromopsl a za deset minut byl další táta labradopudl.Mám psa s PP a určitě jsem nepojala stranky hafíku ke sledovaní genetického vývoje,,od toho jsou databáze určeného plemene.Je to Váš názor,nikomu ho neberu.Krásný den;-)
Presne s tym suhlasim,ja mam tiez svoje vsetky zvierata s PP a o liniu sa zaujimam,ale nie na tejto stranke:-) Tato stranka je pre zabavu,preto svojim zvieratkam neuvadzam cele meno a maju ho poriadne dlhe.To to nie je zoznamka a predaj. Monika a 4 krat 4 labky a Addi:-)
Tak já také nevidím na rodokmenu nic špatného, navíc je to každého věc jestli si údaje v tabulce vyplní nebo ne. Pokud nechceš nevyplnuj, pokud ano vypln'- je to jednoduché, ne? Také nejsem žádná chovatelka a můj pes ač s PP žádný výstavní šampion, ale téhle rasy tady není mnoho a pokud jsou jsou většinou s PP a ráda si přečtu a dozvím se jaké, že měl pejsek předky a podle toho zjistím jestli nejsou s mým psem příbuzní a jestli můžeme poslat pozdravení dalšímu bratránkovi nebo sestřence. Já myslím, že je to naopak fajn.;-)
ahojky, k tomu preco by sme mali vediet zamestnania panickov, mne to pripomina zivotopis pri ziadosti o prijatie do zamestnania a ci mame zvierata s PP alebo bez,ked sa mi nejake zvieratko paci, tak mi je jedno,ci ma papiere.Aj tak su vsetky zvieratka rovnake,rovnako ich musite stravovat, platit u zvelolekara,tie co su doma a tie co su vonku (teda dufam,ze su aj tie vonkajsie tiez ockovane) a cena je rovnaka,ci je s PP alebo bez,tak nechapem tu diskriminaciu ludi co maju krizencov,takze to sa mi nepaci.Snad sa tento portal nestava diskriminacnym,to by som nerada.Monika a 4 krat 4 labky a Addi.:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?