Diskuze Rodokmen

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, k tomu preco by sme mali vediet zamestnania panickov, mne to pripomina zivotopis pri ziadosti o prijatie do zamestnania a ci mame zvierata s PP alebo bez,ked sa mi nejake zvieratko paci, tak mi je jedno ci ma papiere.Aj tak su vsetky zvieratka rovnake,rovnako ich musite stravovat, platit u zvelolekara,tie co su doma a tie co su vonku (teda dufam,ze su aj tie vonkajsie tiez ockovane) a cena je rovnaka ci je s PP alebo bez,tak nechapem tu diskriminaciu ludi co maju krizencov,takze to sa mi nepaci.Snad sa tento portal nestava diskriminacnym,to by som nerada.Monika a 4 krat 4 labky a Addi.8-}
viac krat sa mi to nacitalo tak som to chcela zmazat,tak este raz. k tomu preco by sme mali vediet zamestnania panickov, mne to pripomina zivotopis pri ziadosti o prijatie do zamestnania a ci mame zvierata s PP alebo bez,ked sa mi nejake zvieratko paci, tak mi je jedno ci ma papiere.Aj tak su vsetky zvieratka rovnake,rovnako ich musite stravovat, platit u zvelolekara,tie co su doma a tie co su vonku (teda dufam,ze su aj tie vonkajsie tiez ockovane) a cena je rovnaka ci je s PP alebo bez,tak nechapem tu diskriminaciu ludi co maju krizencov,takze to sa mi nepaci.Snad sa tento portal nestava diskriminacnym,to by som nerada.Monika a 4 krat 4 labky a Addi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?