Diskuze Rozinka a Mia - co pro mne znamenají?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Rozinka a Mia (07.01.2017 15:58:26) napsal: Mnohem více, než jsem si kdy uměla představit. Než před rokem a půl přišla Rozárka do mého života, o kočkách jsem vlastně nic nevěděla ( naše rodina se řadila mezi pejskaře ). S Rozinkou jsem se učila vše za pochodu a bylo a je to úžasné. Před půl rokem k nám přibyla Mia ( bála jsem se,aby Rozárka nebyla tolik sama ) a holky mne naučily spoustu dalších věcí. Dovolily mi s nimi sdílet domov, dovolily mi se o ně starat a hlavně mi dovolily je mít ráda. Nedovolily mi cítit se sama, nedovolily mít někdy "depku", nedovolily mi se utápět v sebelítosti, ... Prostě je mi s nimi fajn. Udržují mě ve střehu, protože nikdy nevím, co udělají, mají svojí hlavu a svůj názor na vše. A já už bez těch svých šelem nechci být. Napsala jste to moc krásně. I u nás je jedna Rozárka, druhá/ý je Faust. Shrnu to do citátu, na který jsem kdysi někde narazila: "Kočka není zvíře, kočka je domov." Takto to vypadá u kocoura doma:http://ukocouradoma.cz/kocka/ Zdravíme
Mnohem více, než jsem si kdy uměla představit. Než před rokem a půl přišla Rozárka do mého života, o kočkách jsem vlastně nic nevěděla ( naše rodina se řadila mezi pejskaře ). S Rozinkou jsem se učila vše za pochodu a bylo a je to úžasné. Před půl rokem k nám přibyla Mia ( bála jsem se,aby Rozárka nebyla tolik sama ) a holky mne naučily spoustu dalších věcí. Dovolily mi s nimi sdílet domov, dovolily mi se o ně starat a hlavně mi dovolily je mít ráda. Nedovolily mi cítit se sama, nedovolily mít někdy "depku", nedovolily mi se utápět v sebelítosti, ... Prostě je mi s nimi fajn. Udržují mě ve střehu, protože nikdy nevím, co udělají, mají svojí hlavu a svůj názor na vše. A já už bez těch svých šelem nechci být.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?