Diskuze Rozloučení - admin Jerry :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

I já se připojuji:-) :-) Přeji zdravé a pohodové mimino:-) :-)
Přidávám se k ostatním a přeju ať je mrňousek zdrávý a dělá jen a jen radost ;-)
Přejeme hodně štěstí a radosti s miminkem a brzy na shledanou.Belinka s paničkou.:-) :-) :-) :-) :-)
Jéé, já také přeji hodně zdraví, štěstí a plno radosti s děťátkem:-) Děkuji a doufám, že se tu někdy opět uvidíme, měj se krásně, pozdravuj holky, Aneta;-)
Děkuji za další přáníčka, moc mě potěšila. :-) :-DD :-) Jééé, další těhulka - tak všem těhulkám přeji hodné, ale hlavně zdravé miminko. ;-) Určitě se tu zase brzy uvidíme, mějte se všichni moc krásně. ;-)
Také se připojujeme - přejeme hodně štěstí a hlavně zdravé miminko a také maminka.:-DD :-DD :-DD :-DD :-) :-) :-) :-)
Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry Právě jsem se po delší době dostala do diskuse. Přeji hodně zdraví a štěstí mimiskovi i tobě. Adél s Phoebe
Jerry (06.05.2011 09:54:42) napsal: Všem moc moc děkuju za přání. :-) ;-) :-) Určitě pak toho našeho chlapáka vyfotím s Terynkou a Nellynkou a dám na profil. :-) I my se připojujeme s přáníčkem,atˇ Ti vše dobře dopadne...:-) :-) :-) Děkujeme za Tvé rady...:D Aja a Toník.
Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry přeji hodně zdravíčka a štěstíčka mimouškovi i jeho skvělé paničce a moc děkuji za všechno ....
No to je překvapeníčko, naše pánička taky čeká! :-) :-) ale bude až v létě:-D Přejeme, ať je miminečko hodné;-) a ať se maminka není moc unavená, ať vše bezproblému zvládne, hezký den!! :-) :-)
Všem moc moc děkuju za přání. :-) ;-) :-) Určitě pak toho našeho chlapáka vyfotím s Terynkou a Nellynkou a dám na profil. :-)
Jééé, tak to přeji také hlavně hodně zdraví a ať to vše v pohodě zvládneš. ;-) :-DD Poupata a Lucka (06.05.2011 00:48:48) napsal: Jůůů přeji hodně štěstí a hlavně zdravíčko. ;-) Mě to také za chvilku čeká. :-)
Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry Leni, přidávám se k ostatním, přeju hodně štěstí a hlavně zdraví vám oběma. :-)
I já se připojím k blahopřání.Hodně štěstíčka v nové životní etapě v roli maminky.ti přejě ÁRONEK S JANIČKOU:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry Moc přeju at je miminko zdravé,štastné a s ním i jeho maminka!!!!:-DD
Ahoj Lenko, to je úžasná zpráva. Měj se fajn a přeji Ti do další etapy života jen to nejlepší. A doufám, že se zde zase někdy potkáme. Jarka. Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry
Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry Ja Vám prajem Lenka aby ste si krásne užili svoju rolu matky ktorá je najkrajšia nič na svete nenahradí ked prvý raz uvidíte svoje dieťatko a vezmeze ho do náruče aby ste boli zdraví Vy aj Vaše dieťatko ako aj celá rodinka dakujem za všetko čo ste urobili pohladkanie pre zvieratká :-) :-) :-) )
Jůůů přeji hodně štěstí a hlavně zdravíčko. ;-) Mě to také za chvilku čeká. :-)
JJ užij si šťasné chvíle každého rodiče. Co nejméně starostí přeji ;-)
Přeji hezkou "dovolenou" :-) a ať mimčo nezlobí :-) Jerry (05.05.2011 22:19:33) napsal: Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry
Ahoj, jelikož jsem nastoupila na mateřskou "dovolenou", tak bych se chtěla s vámi jako administrátorka rozloučit. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u vzniku těchto úžasných portálů o mazlíčcích. Byla to práce, která byla fajn, děkuji. :-) Chtěla bych vám popřát, ať se vám stále na těchto portálech líbí a ať se máte hlavně skvěle a samozřejmě i vaši mazlíčci, kterým posílám velká pohlazení. ;-) Určitě se tu ještě uvidíme, mějte se hezky a děkuji. :-DD Lenka alias Jerry
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?