Diskuze rozmazlování ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Také si myslím že je to v pořádku .. jako rozmazlování beru moc pamlusků, něco jako ale copak to děláš to nesmíš.. místo mírného plácnutí atd. .. tohle je jen dobré ;) .. tomu kdo ti to řekl řekni prosím.. ať si to přirovná k sobě ;)
Liška (27.04.2012 08:49:56) napsal: Ahoj, pro svojí kobylku jsem si koupila olej na kopyta, chladivý gel na svaly po zátěži, šlachovky a strouhačky. Bylo mi řečeno, že je to rozmazlování koně 8-} Co si o tom myslíte, nebo jaké máte zkušenosti? Děkuji za odpovědi ;-) Ahoj já si myslím, že to rozmazlování koně není já šlachovky a strouhavky používám taky ;-). Náš koník strouhavky musí mít a šlachovky používám jen při tréninku, vždyť jde o jeho zdraví a ne o rozmar;-). Co se týče oleje na kopyta pokud ho nebudeš používat nadměrně, mohly by kobylce, příliš změknout kopyta a drolit se jinak to taky vůbec nevadí i ten chladivý gel po zátěži je dobrý, pokud jej koník potřebuje, já jej na našeho vláška nepoužívám. Přeji Ti pěkný sluníčkový den :D :D
Ahoj, pro svojí kobylku jsem si koupila olej na kopyta, chladivý gel na svaly po zátěži, šlachovky a strouhačky. Bylo mi řečeno, že je to rozmazlování koně 8-} Co si o tom myslíte, nebo jaké máte zkušenosti? Děkuji za odpovědi ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?