Diskuze Rýma

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, potřebovala bych trochu poradit :)naše malé 11-týdení kotátko pořád pšíká a teče mu z nosíčku. Myslíte, že je to v jeho věku normální a že se z toho dostane sám, nebo ne? Děkuji za odpověd :)
Dobrý den chci se zeptat.Mám kotě 10-týdenní a párkrát za den pšiká a někdy i kňučí.Nevím jestli je nemocná nebo je to jejím věkem :-(
David (08.08.2011 20:37:53) napsal: A co tahkle alespoň telefonický dotaz u veterináře? tvl tak sory že sem se na něco zeptala!!
Linda (09.08.2011 10:08:37) napsal: tvl tak sory že sem se na něco zeptala!! Proč se hned vztekáš? Vždyť jsi chtěla odpověď, tak si ji dostala. ;-)
Linda (08.08.2011 12:37:14) napsal: Dobrý den chci se zeptat.Mám kotě 10-týdenní a párkrát za den pšiká a někdy i kňučí.Nevím jestli je nemocná nebo je to jejím věkem :-( A co tahkle alespoň telefonický dotaz u veterináře?
Adéla a Mício (26.07.2011 20:42:09) napsal: Dobrý den, potřebovala bych trochu poradit :)naše malé 11-týdení kotátko pořád pšíká a teče mu z nosíčku. Myslíte, že je to v jeho věku normální a že se z toho dostane sám, nebo ne? Děkuji za odpověd :) Náš Čiko měl to samé zhruba ve stejném věku. Veterinář mi tehdy řekl, že koťata se s rýmou a chřipkou nedokážou vyrovnat tak lehce, jako dospělé kočky a můžou u nich nastat komplikace, třeba až zápal plic. Takže já bych pro jistotu k vetovi zašla, pokud to trvá už delší dobu a nelepší se to. Čiko tenkrát dostal antibiotika a už za 2 dny bylo vidět velké zlepšení, do deseti dnů byl úplně v pořádku ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?