Diskuze Saje i když nemá co

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Pavla (21.09.2011 15:54:29) napsal: Ahoj všem. Mám doma skoro 4 měsíční kočičku a tříměsíční kočičku a kocourka. Starší je Naomi. Koťáta ze začátku trošku zlobila (honili se, prali se, ale ne nijak ve zlém a drsně. Nikdy mlaďasům nic neudělala) Tříměsíční kočička Lili začala mít ale divné chování. Až po tom co už ji máme doma i s bráškou zhruba měsíc. Poprvé to udělala včera a dnes znovu. Snaží se pořád od starší Naomi sát. Ta a už má cecíky rozkousané do krve (hlavně jeden) Když Lili odeženem, přijde znovu a začne opět. Naomi se vůbec nebrání 8-) Máme je nechat, ať si to srovnají, nebo Lili nějak odhánět? Proč to dělá (když s tím začala až nyní) 8-| Díky předem za odpovědi. Pavla Ahoj, podle mě má kočička trauma z příliš brzkého odloučení od matky. Koťátka se mají odstavovat nejdříve ve 12ti týdnech. Jednoduše řečeno, vaší kočičce moc chybí maminka. Následky z traumatu se nemusí projevit hned a každá kočička to snáší jinak. Některé jsou odolnější, jiné pak mají poruchy chování. Jestli druhou kočičku kouše až do krve, pak byste to měla prokonzultovat s veterinářem, nebo expertem na chování koček, rozhodně bych to nenechávala jen tak, protože pokousané kočičce se můžou rány zanítit a vám by to sáhlo hluboko do peněženky. Já mám kočičku, která podobný problém, ale s tím rozdílem, že Annie saje deky. Moc vám přeji, aby se z toho kočička dostala a také pevné nervy ;-D
Ahoj všem. Mám doma skoro 4 měsíční kočičku a tříměsíční kočičku a kocourka. Starší je Naomi. Koťáta ze začátku trošku zlobila (honili se, prali se, ale ne nijak ve zlém a drsně. Nikdy mlaďasům nic neudělala) Tříměsíční kočička Lili začala mít ale divné chování. Až po tom co už ji máme doma i s bráškou zhruba měsíc. Poprvé to udělala včera a dnes znovu. Snaží se pořád od starší Naomi sát. Ta a už má cecíky rozkousané do krve (hlavně jeden) Když Lili odeženem, přijde znovu a začne opět. Naomi se vůbec nebrání 8-) Máme je nechat, ať si to srovnají, nebo Lili nějak odhánět? Proč to dělá (když s tím začala až nyní) 8-| Díky předem za odpovědi. Pavla
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?