Diskuze Sbírka do útulku - staré deky, piškoty...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím všechny, dostal se ke mně email s prosbou o pomoc mělnickému útulku. Chtěla bych touto cestou informaci předat dál. Bohužel nejsem z Prahy a ani se tam nedostanu, ale kdo budete poblíž a máte nějaké nepotřebné deky, granule, které pejsek/kočička nechtějí apod, moc by to pomohlo. Vkládám úryvek z emailu: --- Nyni pred zimou, ktera ma byt opravdu letos kruta, chybi v utulku hlavne teple deky, pelisky, male matrace, ale i granule, konzervy atd....Velmi nam pomuze, pokud nekdo z Vas daruje treba i jen jedno baleni piskot ci venovaje stare skrabadlo pro kocky po svem milackovi. Melnicky utulek provozuje Melnicke sdruzeni ochrancu zvirat - www.msoz.cz. Kdyz se podivate na jejich stranky, zjistite, ze zadny luxus to opravdu neni. A proto uvitame jakoukoliv pomoc do nasi sbirky. Sbirka se kona v sobotu 26.listopadu 2011 od 10- 11.30 na parkovisti na Senovaznem namesti , Praha 1. .... Pokud si chcete udelat vylet, pokracuje sbirka odpoledne mezi 12 - 15 hodinou primo v melnickem utulku. (Ripska ulice). Pokud to pujde, jsem ochotna nekam i pristi tyden zajet a veci od Vas nekde v centru vyzvednout. Sdilet a preposlat pratelum a vice informaci naleznete zde na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=318940734798433 V pripade jakychkoliv dotazu mne nevahejte kontaktovat na 602 200 445 nebo darina.miklovicova[at]gmail.com. --- konec uryvku Díky všem za pomoc
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?