Diskuze SBOHEM - KONČÍM....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

vydržte to ještě těch pár dní, přeci :))
Jsi hezký pejsek :D Taky jsem o tom přemýšlela, možná taky odejdu..dost změněných věcí mi tu vadí..
Prosím o trpělivost než dáme všechny funkce do pořádku :-( Díky moc za pochopení…
Vubes se v tom nevyznam.Misto darecku nesmysli.V tom by se pr..e vyznalo.Neukazuje se nam kdo nas hodnotil.Pratele mame rozhazeny.Hruza.Na to nemam nervy
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Jak tak koukám lidi okolo tohoto portálu (myslím tím zřizovatele) Hafíci sice naoko tvrdí, že mají rádi pejsky ale vzhledem k tomu, že ode dneška nejde můj profil hodnotit (asi proto, že bych mohl ohrozil vedoucí postavení pár vyvolených) tak mi nezbývá nic jiného než říct toto: Přátelé, kamarádi, vůbec mi nejde o kostičky ale o zábavu a celou dobu jsem si myslel, že k tomu tento portál je. Bohužel jsem se spletl a vidím, že zřizovatelé jsou obyčejní suchaři bez špetky smyslu pro humor :-( Proto se k dnešnímu dni loučím s mými novými kamarády a příznivci a jdu tam, kde alespoň trochu rozumí legraci. Mějte se moc krásně a třeba někdy, někde na mnohem lepším portálu pro pejsky nashledanou… Honza a Gerry https://www.hellosandy.cz/…etail/25081/?…
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?