Diskuze Sedla?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jde o to, kolik chceš investovat. Kdybych si mohla vybrat, nechám si udělat na míru, jenže na to je potřeba aspoň tak dvacítka. Jinak největší dobré zkušenosti a ohlasy mám s Kentaurem... není drahý a padne skoro na všechny koně. Typ sedla už je na tobě, to se nedá poradit. Já jsem třeba úchylná na skokové, dobře se mi v něm sedí a provádím v něm všechny možné koniny ;)
Ahoj, budu brzo kupovat sedlo pro koníka a chtěla bych se poptat jaké máte sedla a jak jste s nimi spokojené. Jezdim anglii a něco málo s nim budu skákat, chci něco všetranného ale spíše na jízdárnecké cviky a drezůru. Díky za info. :)
Aenica (29.05.2013 21:39:23) napsal: Jde o to, kolik chceš investovat. Kdybych si mohla vybrat, nechám si udělat na míru, jenže na to je potřeba aspoň tak dvacítka. Jinak největší dobré zkušenosti a ohlasy mám s Kentaurem... není drahý a padne skoro na všechny koně. Typ sedla už je na tobě, to se nedá poradit. Já jsem třeba úchylná na skokové, dobře se mi v něm sedí a provádím v něm všechny možné koniny ;) Budu moc investovat něco kolem 20 až 30 tisíc se všim všudy. Jak jsem říkala (nebo spíše naznačila) hledám něco s hlubším sedem ale v čem se dá i skákat. Sedlo budu potřebovat už za dva měsíce na nejdéle takže si sedlo koupim a nechám zhodnotit a upravit aby sedělo co nejlépe. O Kentaurovi jsem slyšela dobré věci, díky za slovo. :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?