Diskuze Sekce Psí příběhy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dneska jsem se konečně podívala do sekce Psí příběhy. Některé povídky mě rozesmály, jiné naopak rozbrečely. Nedalo mi to a hned jsem musela přispět také svým článkem. Ovšem co mi trošku vadí je zařazení do poradny. Možná by to chtělo přidat záložku články, nebo to šoupnout do záložky zábava... ale tohle je jen můj názor, možná to tak ostatním vyhovuje. Také mě napadlo, že by bylo pěkné, kdyby se dalo vkládat k textům komentář, kolikrát bych napsala tolik slov k příběhu... Ale i tak musím pochválit tvůrce hafíků, protože tenhle web den ode dne vzkvétá
dopsala jsem článek a klikla pod článkem na "odeslat článek" nikde jsem žádné "vložit" neviděla.
Chci se zeptat, zda jste opravdu dala "vložit" Váš příběh, protože ať hledám, jak hledám, tak ho v seznamu neschválených (ale ani schválených) příběhů nemáme :((
Psích příběhů je opravdu hodně, tak vyčkejte ;)
Včera t.j 9.6. jsem posílala do této sekce svůj příběh pod názvem Štěstí jménem Argo, chci se zeptat, kdy bude můj příběh uveřejněn?
Skvělé nápady ;) Určitě se na to podívám ;) Díky!
MÁM TEN SAMÝ PROBLÉM. ALE JSEM PRÝ JEDINÁ. POŠLU PŘÍBĚH A TEN SE NĚKDE ZÁHADNĚ ZTRATÍ. NA HAFÍKY VŮBEC NEDORAZÍ,TO JSEM SI ZJIŠŤOVALA. TAKŽE MÁME SMŮLU!
Včera neděle byla, včera byl hezký čas... http://www.youtube.com/watch?v=hJsJmbI6mYc
Ahoj, ja jsem take vcera do psich pribehu vkladala pribeh a vubec ho tu nemam... :( takovou praci jsem si s nim dala a on nikde... Jmenoval se : Me prvni plavani
Dobrý den, dnes jsem poslala svůj příběh, ale než mě napadlo si ho zazálohovat pro případ, že by nebyl zveřejněn, tak jsem ho odeslala. Jde ještě získat zpět? Např. poslat text na email? Potřebovala bych to v případě nezveřejnění textu na Hafíkách. Díky za odpověď
Dobrý den, jaký název příběh měl? ;-) Hafoj Lenka
Ahojky, jaký název příběh měl? ;-) Hafoj Lenka
Já sem teda posílala článek už je tomu tak cca 2 měsíce zpátky a uveřejnění nikde.. příště si to budu kopírovat a ukladát, abych to kdyžtak poslala znova, kdyby to náhodou nedošlo ;-)
Už jsem to psala do jiného tématu, ale docela mi vadí, že text příběhu je při zveřejnění přeformátován. Naprosto jsou ignorovány odstavce a nadpisy, což text značně poškozuje. Domnívám se, že i formát je součástí díla, které je poskytnuto ke zveřejnění a musí být dodržen. Dík za odpověď. Tamča
Ahoj,v sobotu 17.1.jsem odeslala svůj psí příběh.Chtěla bych vědět,kdy bude zveřejněn?Jmenoval se Doma dobře,u cízích líp.Díky moc.
Tak na hlavní stránce úplně dole najdete seznam nejnovějších psích příběhů :-)
PROČÍTÁM PSÍ PŘÍBĚHY A RÁDA BYCH SE PODÍVALA I NA PROFIL AUTORA. JENŽE TO JDE DOST TĚŽKO. NAPŘÍKLAD NAJÍT MARTINU,KTERÁ NAPSALA MOC HEZKÝ PŘÍBĚH JE ZDLOUHAVÉ. UŽIVATELŮ MARTINA JE ...... HODNĚ. NEŠLO BY TO NĚJAK UDĚLAT?
článek se zveřejní až po schválení adminů, trvá to pár dní, musíš počkat :o)
Prosím o radu jak odesílat příběh, kliknout pod článkem na "ODESLAT ČLÁNEK" nestačí, již 3 krát jsem to takto "ODESLALA" a článek se mi nezveřejnil. Jinak jsem se stránkami spokojená, vše funguje až na tento problém.
Možná by stálo za úhavu "indexovat" psí příběhy, aby bylo možné je třídit či filtrovat podle určitých kritérií, to by mohlo "uživatelsky" zpříjemnit, a možná i zpřehlednit, rubriku psích příběhů. Když jsem přemýšlel o kritériích, tak mě napadly tyto: - chronologicky (všechny pěkně za sebou, podle toho, kdy byly sepsány) - dle autora (zobrazily by se pouze příspěvky od zvoleného uživatale) - podle piškotků (psí příběhy setříděné podle výše odměny) - podle uzlíků (každý uživatel by mohl jednotlivé příběh ocenit jedním uzílek, když se mu budou líbit) A možná také u jednotlivých příběhů uvést i odkaz na hrdiny psích příběhů. Ale berte mně s rezervou, jsem přeci čtyřnožec. Baf
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?