Diskuze SERVER JE PŘETÍŽEN??????????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

aj mne to poobede vyhadzovalo, ze je server pretazeny.>:-( tak som sa nastvala a vypla to. venovala som sa macickam a isla von so psikom. bolo by fajn, keby stranky uz konecne isli bez problemov !!
katastrofa dneska to vzdávám během půl hodinky mě to 7× vyhodilo s tím že server je přetížený zkuste to později a ta rychlost než se načte stránka no děs na to fakt nemá nerva zítra to snad už půjde líp …????????
já sem psala adminům přímo na e-mail a odpověď i zlepšení přišlo, takže komunikují naprosto v poho. Ale asi toho teď maj až nad hlavu, tak spíš řešej ty maily, než to, co se píše na diskuzi… mimišák (15.04.2009 08:23:05) napsal: Jsem to šla rozchodit. Hele reagoval aspoň někdo z adminů na jakýkoli podnět? Mně přišla poslední odezva od Rivala 8.4. (to jsem mu nabízela svých 50 piškotů, pokud bude nová verze spuštěna v slíbeném terménu) – ale od té doby žádná odpověď – ani na maily, ani na diskusi. Že se na to admini vy.. a zbaběle a vyděšeně prchli od toho paskvilu? Má někdo nějaký nápad, jak je zas přinutit aspoň diskutovat? mimišák
No tak slibování světlých zítřků, kdy se bude žít lépe a radostněji už jsem zažil.Ale bohužel jsem se toho stále nedožil.A protože na Hafíkách už jsme těch slibů taky něco zažili, tak si nedělám žádné iluze.Pozor, Mimišáku, ať nesedneš na lep.
TAK TO MÁME POŘÁD A NEJDE SE NA HAFÍKY VRÁTIT!!VŠE VYPNOUT A OD ZAČÁTKU…TO SNAD NENÍ MOŽNÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.JE NÁM TO LÍTO,SNAŽÍME SE CHÁPAT VŠE NOVÉ A ŽE SE MUSÍ CHYBY VYCHYTAT,ALE TOTO…?? ?? ?? ?? ÁÁÁÁÁÁÁCH JÓÓÓ :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Díky mimišákovi za zprávu!Aja prověřila a opravila připojení,jen drobný detail,prostě restartovala,at­d…ALE!!!!! Opět se nám objeví:,,SERVER je přetížen!!!"!! !! !! PROBOHA!…Přece zase nebudeme sedět celé noci u PC,ne kvůli kostičkách,ale kamarádům!Už jim nemůžeme ani napsat,pořád čekat!!!:-( :-( :-( Aja a Toník.
Ajo, Rival snad bude mít přístupová práva příští týden – a slíbil, že bude spravovat. Takže trpělivost a trpělivost a móóóře pochopení. Já měním taktiku a nad každým zlepšením budu jásat nadšením, chválit, chválit (a při jednom hned upozorním na další problém). Rozhořčené výtky a ironie se minuly účinkem, tohle snad zabere;-) mimišák Aja (15.04.2009 17:13:37) napsal: Velmi mě mrzí,co čtu…Martin-Rival,velmi komunikativní a schopný člověk,na tomto projektu již nepracuje.:-( Osobně mně vyšel vždy vstříc a ihned reagoval!Děkuji Mimišákovi za hezké ,,písnutí„,sa­mozřejmě von Chýrovi!!! a Trhačúm z ,,Krupky“!!!:-D Nepožaduji žádná privilegia pro Toníka:D ,jelikož stačím,co stačím.Ale psát si a komunikovat,to je dost podstatná věc na každém www.Je to skutečně ,nyní mohu napsat,horší než bylo!!! Jestliže mně jsou jiné www.,tak není ,i dle mého laického názoru chyba v připojení či PC!Hezký večer,zkusím se na chvíli mrknout,zda-li to půjde!;-) Aja.
Velmi mě mrzí,co čtu…Martin-Rival,velmi komunikativní a schopný člověk,na tomto projektu již nepracuje.:-( Osobně mně vyšel vždy vstříc a ihned reagoval!Děkuji Mimišákovi za hezké ,,písnutí„,sa­mozřejmě von Chýrovi!!! a Trhačúm z ,,Krupky“!!!:-D Nepožaduji žádná privilegia pro Toníka:D ,jelikož stačím,co stačím.Ale psát si a komunikovat,to je dost podstatná věc na každém www.Je to skutečně ,nyní mohu napsat,horší než bylo!!! Jestliže mně jsou jiné www.,tak není ,i dle mého laického názoru chyba v připojení či PC!Hezký večer,zkusím se na chvíli mrknout,zda-li to půjde!;-) Aja.
Co jsem koukal naposledy, programátoři už mají hodně věcí opraveno, ale přetížení serveru opravdu nechápu :-( Jinak stále trvá situace mojí bezmocnosti (nemám přístup k DB ani serveru, takže nemůžu na Hafech pracovat), ale snažím se to vyřešit… achjo :-( mimišák (15.04.2009 08:23:05) napsal: Jsem to šla rozchodit. Hele reagoval aspoň někdo z adminů na jakýkoli podnět? Mně přišla poslední odezva od Rivala 8.4. (to jsem mu nabízela svých 50 piškotů, pokud bude nová verze spuštěna v slíbeném terménu) – ale od té doby žádná odpověď – ani na maily, ani na diskusi. Že se na to admini vy.. a zbaběle a vyděšeně prchli od toho paskvilu? Má někdo nějaký nápad, jak je zas přinutit aspoň diskutovat? mimišák
mimišák (15.04.2009 08:23:05) napsal: Jsem to šla rozchodit. Hele reagoval aspoň někdo z adminů na jakýkoli podnět? Mně přišla poslední odezva od Rivala 8.4. (to jsem mu nabízela svých 50 piškotů, pokud bude nová verze spuštěna v slíbeném terménu) – ale od té doby žádná odpověď – ani na maily, ani na diskusi. Že se na to admini vy.. a zbaběle a vyděšeně prchli od toho paskvilu? Má někdo nějaký nápad, jak je zas přinutit aspoň diskutovat? mimišák MĚ NA NOVÉM JEŠTĚ NIKDO S ADMINI NEODPOVĚDĚL NA DOTAZ!!!!!!!!!­!!!NEVÍM PROČ VYPISUJU SVŮJ EMAIL,DĚLAJÍ SI SRANDU NEBO NA TO SEROU >:-( >:-( VIDEA BLBNOU,S KAMARÁDY SE NIC NEDÁ DĚLAT,SEM TAM NÁS TO VYHAZUJE..ATD,ATD ZLATÝ STARÝ HAFÍCI!! !! PŘIPADÁ MI,ŽE UŽ S TÍM NIC DÁL NEDĚLAJÍ !! !! ŽE BY JARNÍ DOVOLENÁÁÁÁÁÁÁ?? ?? ?? PÍŠU TO TU,TŘEBA SEM NAKOUKNOU :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Jsem to šla rozchodit. Hele reagoval aspoň někdo z adminů na jakýkoli podnět? Mně přišla poslední odezva od Rivala 8.4. (to jsem mu nabízela svých 50 piškotů, pokud bude nová verze spuštěna v slíbeném terménu) – ale od té doby žádná odpověď – ani na maily, ani na diskusi. Že se na to admini vy.. a zbaběle a vyděšeně prchli od toho paskvilu? Má někdo nějaký nápad, jak je zas přinutit aspoň diskutovat? mimišák
tak asi tak!!kdo chce ať se podívá na uživatele 24090.Nesmírně zajímavý a dojemný profil i mrtvolku má.Dřív bylo aspoň možné na takovéto pseudoprofily upozornit,teď není možná/tedy ještě jedno vysvětlení by se nabízelo,že jsem úplnej b♥l♥b,kterej neví kde co je/Byly doby,kdy se zde našlo pár bláznů,kteří na tyto humu♥soidní záležitosti upozorňovali,na­konec jim byly zasílány hnu♥sné mejly a admini???Chá,chá kdo hádal,že nic,tak má 10psiškotkůůůů;-) ;-) ;-) ;-) .A jak je známo 100× nic i osla umoří,natož inteligentí majitele opravdových pejsků,přestali s bl♥bos♥tí bojovat!!Výsle­dek??Narvaný portál,tedy prý,protože já zde od dne prvého toho hlásám,že kur♥ňa stará verze v poslední době šlapala ještě líp než ty na E…Už jsem zde během fungování tzv.nové verze na pár neprofilů narazila,ale tento uvádím jako příklad a kdo chce ať jukne a věřte,takových by se našlo.Tak zatím ještě stále hafám,hafbaf8-} 8-} 8-} 8-}
Sněhurka a Puppi (14.04.2009 19:59:35) napsal: Proboha jak je to možné?!Jak je možné,že ačkoli došlo k tak bombastickému stěhování v nedávné době, navíc byla spuštěna skvělá nová verze a server je přetížen??????TAK OMEZTE POČET UŽIVATELŮ,VYBÍREJTE TU REGISTRAČNÍ POPLATEK A UDĚLEJTE Z TOHOTO PORTÁLU „KLUBOVOU“ ZÁLEŽITOST!!!!!Váž­ně mne neustálé problémy na našich stránkách iritují, když už se konečně povede zobrazit posledních 200 hlasujících(mi­mochodem v šílené a nervy drásající podobě,neboť neustálý posun je taky dost cool),tak zas pro změnu nic neboť mi za každým druhým hafanem ukazuje monitor tuhle idiotskou hlášku.Do pr… už mám toho amatérismu plný zuby!!!!Za uživatele Sněhurka a Puppi a Trhače z Krupky Jindra(mimochodem dóóóst nas☻ranej)
Tak tedˇ jsem dorazila!!!Víte,že jsem zatím ,,neřvala",jsem už ne příliš mladá a bohužel ,,slušně vychovaná" přísnou rukou,ale přesto jsou věci,které mě dovedou naštvat!Nejen,že profil Toníka zůstává i přes moji snahu neupraven,lidi mně píšou v ,,legraci",zda tam není něco sprostého!!!:D Slušnost není slabost!:-( Celý den taky pracuji,jako většina z nás a tedˇ chci psát a vrátit kamarádům kostičky…Objeví se mně,čtěte v deníčku Toník:,,Server je přetížen,děkujeme za pochopení!!!"!! I já tady měla kamaráda,který řekl,že když ostatní www. jdou,tak chyba není v internetu!Už mě to dost zlobí a dnes jaksi přestávám určité věci chápat!Nemám sílu sedět u PC do 3 hodin do noci nebo déle…!! Aja.
Neustále server přetížen plus pěkně zpomalený stránky hafiků a pochybuju že to bude internetem, když ostatní stránky jdou dobře >:-( … Na to člověk nemá nervy vracet kostičky ještě s tím bl**m seznamem co udělali… hrůza…ani profil si nemůže člověk smazat sám… No nemám slov k tomuto :-)…
Sněhurka a Puppi (14.04.2009 19:59:35) napsal: Proboha jak je to možné?!Jak je možné,že ačkoli došlo k tak bombastickému stěhování v nedávné době, navíc byla spuštěna skvělá nová verze a server je přetížen??????TAK OMEZTE POČET UŽIVATELŮ,VYBÍREJTE TU REGISTRAČNÍ POPLATEK A UDĚLEJTE Z TOHOTO PORTÁLU „KLUBOVOU“ ZÁLEŽITOST!!!!!Váž­ně mne neustálé problémy na našich stránkách iritují, když už se konečně povede zobrazit posledních 200 hlasujících(mi­mochodem v šílené a nervy drásající podobě,neboť neustálý posun je taky dost cool),tak zas pro změnu nic neboť mi za každým druhým hafanem ukazuje monitor tuhle idiotskou hlášku.Do pr… už mám toho amatérismu plný zuby!!!!Za uživatele Sněhurka a Puppi a Trhače z Krupky Jindra(mimochodem dóóóst nas☻ranej) No jo,to je ta nová,lepší,vychy­tanější verze:-D :-D :-D Už ani nemá cenu se tady rozčilovat.Po­ťali,co mohli..Mě když se to ukázalo,začala jsem se smát:_/ Přece kvůli neschopnosti nezešedivím.:-D :-D pěkný večer,pusu pittbulkám a Cherokeemu ;-) (snad jsem to jméno nenapsala špatně:_/ )
Server přetížen … no jo,už to tu dlouho nebylo. mimochodem byla jsem spokojená s posledníma pěti hlasujícíma a když jsem chtěla,rozklikla jsem si jich deset,dvacet atd … ne že teď budu rolovat. Tak nebudu už ty kostičky ani vracet,když už je sama od sebe neposílám.
Proboha jak je to možné?!Jak je možné,že ačkoli došlo k tak bombastickému stěhování v nedávné době, navíc byla spuštěna skvělá nová verze a server je přetížen??????TAK OMEZTE POČET UŽIVATELŮ,VYBÍREJTE TU REGISTRAČNÍ POPLATEK A UDĚLEJTE Z TOHOTO PORTÁLU „KLUBOVOU“ ZÁLEŽITOST!!!!!Váž­ně mne neustálé problémy na našich stránkách iritují, když už se konečně povede zobrazit posledních 200 hlasujících(mi­mochodem v šílené a nervy drásající podobě,neboť neustálý posun je taky dost cool),tak zas pro změnu nic neboť mi za každým druhým hafanem ukazuje monitor tuhle idiotskou hlášku.Do pr… už mám toho amatérismu plný zuby!!!!Za uživatele Sněhurka a Puppi a Trhače z Krupky Jindra(mimochodem dóóóst nas☻ranej)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?