Diskuze Seznam kamarádů, co slaví narozeniny

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, dřív se nám ukazoval vybraný seznam kamarádů, co slaví narozeniny a ti, co jsou u nás v přátelích byli zvýrazněni. To nám moc vyhovovalo, zatímco teď musím na seznam kliknout a všechny profily proklikat, než objevím kamarády. Nešlo by to nechat, jak to bylo dřív?
Majha (22.11.2010 19:43:37) napsal: Dobrý den, dřív se nám ukazoval vybraný seznam kamarádů, co slaví narozeniny a ti, co jsou u nás v přátelích byli zvýrazněni. To nám moc vyhovovalo, zatímco teď musím na seznam kliknout a všechny profily proklikat, než objevím kamarády. Nešlo by to nechat, jak to bylo dřív? TO JO, TO JE PRAVDA, PŘEDTÍM TO I NÁM VYHOVOVALO :D
Sice jsem tu nebyla za staré verze registrovaná, ale teď mi seznam oslavneců vyhovuje.
TAKÉ SE PŘIDÁVÁM!!!!:-DD UŽ TAKHLE TO ZABÍRÁ SPOUSTU ČASU,JÁ BYLA RÁDA,ŽE JSEM JEN MRKLA A HNED JSEM VIDĚLA KDO Z MÝCH PŘÁTEL MÁ NAROZKY,KDYŽ JSEM MĚLA VÍC ČASU,TAK JSEM POPŘÁLA I JINÝM,JAK KDY:-DD TAKY SE MI LÍBILO,ŽE JSEM HNED VIDĚLA,KDO Z MÝCH PŘÁTEL JE PŘIPOJEN;-) TO BYSTE TAM MOHLI NECHAT,NE??? JINAK PĚKNÝ,ALE TYHLE DVĚ VĚCI MI CHYBÍ:-|
Pavla & Portos (23.11.2010 19:45:30) napsal: Taky se pridavam :-) taky nám to vyhovovalo.Kdyby nechali celý stránky tak jak byli dřív bylo by to lepší.No já když sem viděla poprvý viděla tu změnu půl hodiny jsem hledala hlavní stránku než mi to ťuklo a podivala sem se do toho panelu!! Taky mi docela vadí že tam neni to menu,bylo to předtim dost dobrý-nic sem nemusela hledat:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?