Diskuze Sháním Ragdoll kotátko

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Petra (09.12.2013 17:51:13) napsal: Dobrý den, sháním kotátko Ragdoll za rozumnou cenu :) A kde bydlíte? 8-}
Děkuji :) Nám je úplně jedno kam pro něj pojedem :) Ale hlavně aby nepřesahovalo cenu 2000 KČ
Už bych koupila jakou koliv kočku do 1000 KČ
Ivca (27.12.2013 07:10:37) napsal: Když jakoukoliv, tak zajděte do některého útulku a můžete si vybrat. PO Vánocích budou jistě útulky plné :( a budou vám vděční. Přesně tak :(
Petra (22.12.2013 10:44:44) napsal: Už bych koupila jakou koliv kočku do 1000 KČ Když jakoukoliv, tak zajděte do některého útulku a můžete si vybrat. PO Vánocích budou jistě útulky plné :( a budou vám vděční.
Ivca (27.12.2013 07:10:37) napsal: Když jakoukoliv, tak zajděte do některého útulku a můžete si vybrat. PO Vánocích budou jistě útulky plné :( a budou vám vděční. Souhlasím ;-) Pořiďte si nějakou kočičku z útulku, bude Vám líbat nohy za teploučko, jídlo a milujícího člověka ;-)
Asi před 4 měsíci se k nám přitoulal asi 2,5 měsiční kocourek. Byl to neuvěřitelný mazel, pořád se mazlil a mazlil. Jenže my si ho nemohli nechat, už tak máme 2 kočky. Tak jsme ho chtěli dát naší sousedce, která má jednu kočku a je velmi plachá a myslela jsem si, že kocourek ji udělá velikou radost. Ona si ho nechala, ale druhý den byl opět u našich dveří. :-( Byl chudinka úplně štíhly a tak jsme mu dali najíst a ukázali mu místo na spaní. Jenže druhý den jsme mu hledali nový domov. Nakonec se ho ujala nějaká rodina a tam teď bydlí. A jsme rádi ;-D Minulý týden jsem ho viděla běhat po zahrádce úplně radostného a spokojeného. Jmenoval se Tobby :)
Naprosto souhlasím. Mám jak šlechtěnou kočku (ragdolla), tak kočku od známých-obyčejná kočka domácí a kocourka z útulku. Můžu vám s klidem říct, že ta šlechtěná má akorát načančanej kožich a v ničem výjemečnější nebo "lepší" není. Ta útulková není o nic horší. Spíš naopak, to malý klubíčko cítí, že jste mu dala nový domov a je vám za to neskutečně vděčné! Náš útulkový kocourek je naprosto úžasný, neskutečně ukázněný, přátelský, nejsou s ním žádné problémy...Za mě už jedině útulek! (Aniorko, to nebylo na tebe, ale na paní zakladatelku) ♥Aniora a mazlíčci♥ (28.12.2013 11:52:35) napsal: Souhlasím ;-) Pořiďte si nějakou kočičku z útulku, bude Vám líbat nohy za teploučko, jídlo a milujícího člověka ;-)
Náhodou koupíme u nás v středočeském kraji dávají Britky zadarmo ale zrovinka nemají kotátka
Petra (16.12.2013 21:03:15) napsal: Dala by se sehnat jaká koliv Britská kočička do 1000 KČ v středočeském kraji ? Copak je to za hloupost? Britka bez PP za tisícovku? Proč chcete tak šetřit? Být Vámi dávala bych si na koťata pěkný pozor, protože když můžete najít na netu nějakou britku za 1000,-Kč, tak bude spíše nějaká návnada ke koupit. Kočka se bude tvářit jako rasová, ale nebude, tak si raději najdu kočku bez papíru minimálně za 3000,-Kč, to už něco najdete. Za 1000,-Kč najdete kočku s něčím zkříženou. Já mám třeba křížence britky, byla zadarmo a je to moje zlatko :-D
Petra (16.12.2013 21:03:15) napsal: Dala by se sehnat jaká koliv Britská kočička do 1000 KČ v středočeském kraji ? Za 1000kč rozhodně Britku nekoupíte, jedině kotě, které se tváří jako Britka a i tak to bude těžší. Briťáčci bez PP se většinou pohybují kolem 3000. Nebo zkuste útulky, nebo pokud nepotřebujete kotě, tak občas se objeví inzerát na darování nebo levné předání dospělého zvířátka, které si majitel nemůže nechat.
Dala by se sehnat jaká koliv Britská kočička do 1000 KČ v středočeském kraji ?
Lenka a miláčci (12.12.2013 09:27:28) napsal: ONO moc ragdollek který stojí míň jak 2000 není ,ale našla jsem tento inzerát ,ale kocourek stojí 2200Kč http://zvirata.bazos.cz/inzerat/28461008/Ragdoll-kocourek-bez-PP.php Jsem si na 100 procent jistá, že ten kocourek ve vašem odkazu už bude dávno od někoho koupený (nebo jak to napsat), takže z toho zakladetla nebu nic mít... ;-) :_/
Petra (11.12.2013 18:29:11) napsal: Děkuji :) Nám je úplně jedno kam pro něj pojedem :) Ale hlavně aby nepřesahovalo cenu 2000 KČ ONO moc ragdollek který stojí míň jak 2000 není ,ale našla jsem tento inzerát ,ale kocourek stojí 2200Kč http://zvirata.bazos.cz/inzerat/28461008/Ragdoll-kocourek-bez-PP.php
Petra (11.12.2013 18:29:11) napsal: Děkuji :) Nám je úplně jedno kam pro něj pojedem :) Ale hlavně aby nepřesahovalo cenu 2000 KČ Hm.. Tak s tím Vám nepomůžu 8-} Ragdollové bez PP se pohybují kolem 3000-4000 korun a moc často se na internetu teda neobjevují koťátka Ragdollů bez PP za 2000,-Kč.. 8-}
Petra (09.12.2013 17:51:13) napsal: Dobrý den, sháním kotátko Ragdoll za rozumnou cenu :) Lituji, ale nenašla jsem žádný inzerát, ale když se nějaký objeví, tak dám vědět. Omlouvám se.. ;-)
Petra (10.12.2013 15:44:56) napsal: Bystřice u Benešova :) Takže to bydlíte ve Středošeském kraji. :D Vadilo by, kdyby koťátko bylo někde jinde než v Bystřici? Samozřejmě někde ve Středočeském kraji..
Dobrý den, sháním kotátko Ragdoll za rozumnou cenu :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?