Diskuze Siamská kočka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, Pokud jde o obojek, nejlepší by bylo se poradit a) s chovatelem, od kterého kočku kupujete b) s veterinářem (zvlášť pokud máte na mysli antiparazitní obojek) Jinak pokud jde o učení, aby kočka slyšela na jméno, je potřeba ji tak odmalička oslovovat, hlavně při pro kočku důležitých chvílích (krmení...). Nemám sice zkušenost se siamskou kočkou, ale obyčejnou kočkou domácí, ale myslím, že zabrat by to mělo na jakoukoliv. A pokud ji budete mít venku, nemusíte mít strach, že by se nevrátila. Když jsme našeho Larryho poprvé nechali venku bez dozoru, hodně jsme se báli, že uteče, ale kdepak, na čas jídla se vrátil. Jen bych nedoporučovala pouštět ven samotné malé kotě (pokud s ním není matka), ale až trochu vyroste. Kdysi na to i moje kotě doplatilo. :_(
Dobrý den, Budu mít siamskou kočku a potřebuji vědět jak mám vycvičit kočku aport a také slyšet na její jméno a jestli je vhodná do rodiny s 2 dětmi . §Potřebuji také vědět jak se pozná kvalitný obojek .... Děkuji za vaše odpovědi a pokud máte další tipy nebo rady pro začátečníky kteří chovají siamské kočky nepište mi na aneta.kozlova[at]zsdivisov.cz ;-D ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?