Diskuze Siamsky kocourek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry večer mám strašny problém muj siamsky kocourek nežere ,nepije ...byl ted 3 dny na kapačkach stale mu nic nezjistily jen,že ma malo bílých krvinek..Monty je první den doma a stale mi nechce papat snažím se stříkačkou do nej aspon vodu po malych dávkach stříknout to samé jídlo ..dostal dietu ,ale nevidím nic pozitivne..:((
Dobrý den. Vašeho kocourka je mi moc líto. Nemá zvětšené bříško? Pokud ano, mohl by mít zánět pobřišnice, což je velice vážná nemoc. Můj kocourek na ní zemřel. Také měl málo krvinek. Je potřeba na to udělat test, který ale není zrovna moc levný. Doufám, že vašemu kocourkovi bude lépe a toto onemocnění se nepotvrdí. Miruška (27.07.2012 23:31:24) napsal: Dobry večer mám strašny problém muj siamsky kocourek nežere ,nepije ...byl ted 3 dny na kapačkach stale mu nic nezjistily jen,že ma malo bílých krvinek..Monty je první den doma a stale mi nechce papat snažím se stříkačkou do nej aspon vodu po malych dávkach stříknout to samé jídlo ..dostal dietu ,ale nevidím nic pozitivne..:((
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?