Diskuze Šílený vzkaz ve zprávách

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj všem, o problému víme a řešíme jej. Doporučujeme na jakékoli odkazy/e-maily ve zprávě nereagovat, nepsat a neklikat. Tyto podivné zprávy budou brzo odstraněny. Předem díky za pochopení.
Dnes mi přišla do zpráv tahle šílenost. Nevím co si o tom mám myslet, ale už jsem napsala adminům. Ta morine se prezentuje jako žena u koníků, ale její profilek je stejný jako její dopis ------------------------------------------------------------------ ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine
babi (07.03.2012 09:47:18) napsal: Já jsem včera v noci rozklikla odkaz připojený ke vzkazíku a žádná nevinná zpráva to nebyla. Byly tam různé odkazy na seznámení a pěkně hnusné a to jsem rozklikla pouze prvních pět a z toho tři byly hnusné. Dneska ráno tam nic takového nebylo, tak nevím kdo to smazal, ale doufám že se tady už nic takového neobjeví. To rozkliknutí se musí provést na vašem vzkazíku co máte ve vlastní poště.
Ahoj všem, spamující uživatel byl smazán. Bohužel nelze 100 % říci, že se neukáže další šílený spamovač. Doporučujeme proto podobné zprávy vždy rovnou smazat (neklikat, neodpovídat, nereagovat). Děkujeme za pochopení.
Taky jsem to měla ve zprávách, ale vymazala jsem to. ------------------------------------------------------------------ ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo%lsb;at%rsb;yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine </blockquote>
Dana (07.03.2012 10:15:49) napsal: Mně to přišlo taky. Napadlo, mě, jestli se nám někdo, jehož praktiky se nám nelíbí, třeba nemstí. To si nemyslím, chodí nám podobné zprávy i na firemní e-mail, jelikož je veřejně dostupný a tím pádem i snadný cíl spamerů. Máme sice ochranu proti spamu, ale občas něco proklouzne i tak. Myslím, že podobné zprávy mají za účel nalákat adresáta na konkrétní stránky, kde se může nabízet nějaké zboží nebo si vstupem na ty stránky nevědomky postahujete do počítače různé prográmky, které pak např. sledují, které stránky navštěvujete a na základě toho rozesílají spamy s reklamou, případně jsou stránky zavirované.
Dana (07.03.2012 10:11:59) napsal: :-( Au, já jsem to rozklikla a dokonce odpověděla, jestli si ten člověk nespletl portál. Nic sprostého jsem tam neměla. Dana To by mělo být v pořádku, napsala jsem to nepřesně - neklikat na jakékoliv odkazy nebo e-mailové adresy v takových zprávách ;-)
Mně to přišlo taky. Napadlo, mě, jestli se nám někdo, jehož praktiky se nám nelíbí, třeba nemstí.
Kira (07.03.2012 10:00:25) napsal: Keby som bola Google translator, asi takto si predstavujem, ze bola mienena povodna sprava: ahoj, volam sa Morine, hladam novych kamaratov a z Vasho profilu mam pocit, ze by sme si mohli rozumiet. Ak mate rovnaky zaujem, prosim, odpovedzte mi na moju adresu, mozem Vam poslat moje fotky a povedat nieco o sebe. Nie je to tak davno, co boli teenagerske casopisy plne podobnych sprav od mladeze hladajucej kamaratov na dopisovanie s dodatkami ako: Vymenim plagat Luka Perryho za samolepky NKOTB. Zbieram vsetko o Patrickovi Swayze, ponukam podpisanu fotku od Pala Haberu Samozrejme tym netvrdim, ze umysel odosielatela je cisty, resp. ze samotny odosielatel je cisty :) Este sa ta sprava da pochopit ako mnoho inych obtazujucich spamov typu som mlada cica z vychodnej europy, napis mi a poslem ti nafotene moje kozy a vela dalsich sprostosti :) a ked teraz citam toto od babi, tak vidim, ze B je spravne :D !! Já jsem dostala jen ten první.
Miška (07.03.2012 10:02:39) napsal: Na podobné zprávy zásadně NEKLIKAT!! !! !! Můžeš být ráda, pokud sis tím do počítače nenatáhla viry a jiné potvory. :-( Au, já jsem to rozklikla a dokonce odpověděla, jestli si ten člověk nespletl portál. Nic sprostého jsem tam neměla. Dana
babi (07.03.2012 10:04:29) napsal: Teď ráno se mi ze zpráv o z toho odkazu ztratil onen konkrétní údaj. Budu ráda, když se to již neobjeví, ale i když to admini zlikvidovali bylo by od nich alespoň slušné napsat že vše je zlikvidováno a nemusíme se zprávou dále zabývat místo toho aby všechno jen tak umázly a dělaly ze mne hlupačku Jo, je to smazané.
babi (07.03.2012 10:00:54) napsal: Teď ráno se mi ze zpráv o z toho odkazu ztratil onen konkrétní údaj. Budu ráda, když se to již neobjeví, ale i když to admini zlikvidovali bylo by od nich alespoň slušné napsat že vše je zlikvidováno a nemusíme se zprávou dále zabývat místo toho aby všechno jen tak umázly a dělaly ze mne hlupačku
babi (07.03.2012 09:52:39) napsal: Já jsem včera v noci rozklikla odkaz připojený ke vzkazíku a žádná nevinná zpráva to nebyla. Byly tam různé odkazy na seznámení a pěkně hnusné a to jsem rozklikla pouze prvních pět a z toho tři byly hnusné. Dneska ráno tam nic takového nebylo, tak nevím kdo to smazal, ale doufám že se tady už nic takového neobjeví. To rozkliknutí se musí provést na vašem vzkazíku co máte ve vlastní poště. Na podobné zprávy zásadně NEKLIKAT!! !! !! Můžeš být ráda, pokud sis tím do počítače nenatáhla viry a jiné potvory.
babi (07.03.2012 09:52:39) napsal: Já jsem včera v noci rozklikla odkaz připojený ke vzkazíku a žádná nevinná zpráva to nebyla. Byly tam různé odkazy na seznámení a pěkně hnusné a to jsem rozklikla pouze prvních pět a z toho tři byly hnusné. Dneska ráno tam nic takového nebylo, tak nevím kdo to smazal, ale doufám že se tady už nic takového neobjeví. To rozkliknutí se musí provést na vašem vzkazíku co máte ve vlastní poště.
babi (06.03.2012 23:37:18) napsal: Dnes mi přišla do zpráv tahle šílenost. Nevím co si o tom mám myslet, ale už jsem napsala adminům. Ta morine se prezentuje jako žena u koníků, ale její profilek je stejný jako její dopis ------------------------------------------------------------------ ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine JO, MĚ TO PŘIŠLO DNESKA NĚKOLIKRÁT>:-( >:-( KOPÍRUJI : ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine
Keby som bola Google translator, asi takto si predstavujem, ze bola mienena povodna sprava: ahoj, volam sa Morine, hladam novych kamaratov a z Vasho profilu mam pocit, ze by sme si mohli rozumiet. Ak mate rovnaky zaujem, prosim, odpovedzte mi na moju adresu, mozem Vam poslat moje fotky a povedat nieco o sebe. Nie je to tak davno, co boli teenagerske casopisy plne podobnych sprav od mladeze hladajucej kamaratov na dopisovanie s dodatkami ako: Vymenim plagat Luka Perryho za samolepky NKOTB. Zbieram vsetko o Patrickovi Swayze, ponukam podpisanu fotku od Pala Haberu Samozrejme tym netvrdim, ze umysel odosielatela je cisty, resp. ze samotny odosielatel je cisty :) Este sa ta sprava da pochopit ako mnoho inych obtazujucich spamov typu som mlada cica z vychodnej europy, napis mi a poslem ti nafotene moje kozy a vela dalsich sprostosti :) a ked teraz citam toto od babi, tak vidim, ze B je spravne :D babi (07.03.2012 09:52:39) napsal: Já jsem včera v noci rozklikla odkaz připojený ke vzkazíku a žádná nevinná zpráva to nebyla. Byly tam různé odkazy na seznámení a pěkně hnusné a to jsem rozklikla pouze prvních pět a z toho tři byly hnusné. Dneska ráno tam nic takového nebylo, tak nevím kdo to smazal, ale doufám že se tady už nic takového neobjeví. To rozkliknutí se musí provést na vašem vzkazíku co máte ve vlastní poště.
Claudia (07.03.2012 09:32:49) napsal: Mě to tedy milé nepřijde>:-( A hlavně by mě zajímalo, co tím dotyčný nebo dotyčná sleduje. Rozhodně ne navázání nějakého vztahu, tak naivní nejsem>:-( Je to obyčejný spam, který je akorát přeložen googlem do "češtiny" ;-) Vůbec nic si z toho nedělejte holky, ignorujte to a myslím, že se už nikdo nikdy neozve...je to docela běžný. 8-)
Claudia (07.03.2012 09:32:49) napsal: Mě to tedy milé nepřijde>:-( A hlavně by mě zajímalo, co tím dotyčný nebo dotyčná sleduje. Rozhodně ne navázání nějakého vztahu, tak naivní nejsem>:-(
Kira (07.03.2012 08:39:16) napsal: mne to pripada ako nepodareny preklad nejakeho translatora. Inak mila sprava :) Mě to tedy milé nepřijde>:-( A hlavně by mě zajímalo, co tím dotyčný nebo dotyčná sleduje. Rozhodně ne navázání nějakého vztahu, tak naivní nejsem>:-(
Mě přišlo úplně to stejné přikládám kopii ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine
mne to pripada ako nepodareny preklad nejakeho translatora. Inak mila sprava :) babi (06.03.2012 23:37:18) napsal: Dnes mi přišla do zpráv tahle šílenost. Nevím co si o tom mám myslet, ale už jsem napsala adminům. Ta morine se prezentuje jako žena u koníků, ale její profilek je stejný jako její dopis ------------------------------------------------------------------ ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine
ღ Dixinka & Meggie ღ (07.03.2012 08:08:14) napsal: <Taky mi tato nesmyslná zpráva přišla do soukromé pošty:-( blockquote>Claudia (06.03.2012 23:41:38) napsal: JO, MĚ TO PŘIŠLO DNESKA NĚKOLIKRÁT>:-( >:-( KOPÍRUJI : ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo[at]yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine </blockquote> Mě také. Co na to admini?
<Taky mi tato nesmyslná zpráva přišla do soukromé pošty:-( blockquote>Claudia (06.03.2012 23:41:38) napsal: JO, MĚ TO PŘIŠLO DNESKA NĚKOLIKRÁT>:-( >:-( KOPÍRUJI : ahoj Jak se dnes máte, doufám, v pořádku, jsem začal vybírat úrok na vašem profilu, mám pocit, že by mohlo být lepší než přátelé a vytvořit spolehlivé a silné vztahy, mé jméno je Morine. (morine_orumo%lsb;at%rsb;yahoo.com) S láskou a důvěrou, že budu stavět solidní základy pro náš vztah, pokud máte pocit, stejně mi odpovědět. takže mohu poslat moje fotky a řeknu více o mých self.thanks Vaše morine </blockquote>
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?