Diskuze Škrabadlo na míru

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj souhlasím s forLeni, škrabadla z obchodních domů, neb zverimexu opravdu nic nevydrží. Jsou totiž vyráběna z méně kvalitních materiálů a ceny jim také odpovídají. Tato škrabadla jsou totiž vyrobena z kartonových trubek a sololitových desek. :-~ My jsme naší Šejlince pořídili stromové škrabadlo odhttp://www.semabo.cz/ je opravdu kvalitní a stabilní . Jestli někdo jen trochu uvažuje o stromovém škrabadle tak je mohu jen dopuručit. Nejbyli vůbec drahý dali jsme za něj cca 6000Kč.
Já mám škrabadlo ze zverimexu,je až do stropu,stálo okolo 5ti tisíc a zatím drží a nic se mi nezničilo.A to na tom kočky tak řádí když mají rapla a zatím je celé.Obrázky mám v albumu.Mám ho tři roky.Ale ty škrabadla jako stromy,jsou nádherné.To by se mi líbilo do obýváku-na míru.Ale je to dost drahé.
My když, jme ho poptávali tak jsme si ho prakticky mohli sestavit podle sebe jak jsme chtěli. Nejdřív jsme jim poslali vyplněný dotazník - kolik sedáku, případně jaké doplňky a oni nám pak obratem poslali výběr potahových látek a že jich opravdu mají dost :D Takže si myslím, že těch pár korun na víc, není zas tak moc, když si kočičí strom pro chlupáče můžete sestavit podle svého gusta. ;-) V krámě jste odkázáni jen na určitý typ a tady máte jistotu spousty možností.
Ahoj, doporučujihttp://www.mpkvalitne.cz/index.php?p=skrabadla-pro-kocky-na-miru. Je to super. Dříve jsem měla škrabadla kupovaná ale ty jsou nedostačující, malá, nestabilní a plyš který na nich je se špatně udržuje. Teď máme škrabadlo na míru od země až do stropu a kočičky jsou z něj doslova hotové.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?