Diskuze škrábání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

také moje kočička tím trpí už víc než rok má rány až do krve po celé hlavičce byla různě léčená u několika veterinářů antibiotiky zásyp kapky injekce co se dalo ale nic nepomohlo také jsem jí začla dávat ty protialergení granule že je alergická na stravu ale bylo jí po nich ještě hůř nemohla vůbec na stolici tlačila vpísku kroutila se mnáučela a nešlo to také je zvracela bylo mě doporučené detoxikace střev a následně vitamíny léčení sada se dá objednat na www baron.cz za 1300kč přeji vám at to vaší kočičce také pomůže nenechte jí trápit a zbytečně léčit stále dokola antibiotiky je to prodlužování trápení a zlepšení žádné i když se rány zahojí tak se zase rozškrábou nemoc je uvnitř v těle toto je jen oznámení že se s ní něco děje zkuste vyčistit střeva prostředky na baron.cz
určitě doporučuju návštěvu veterináře, mohlo by se jednat o alergii na krmivo, ta se objevuje právě za ouškama a v oblasti hlavičky. Já sama krmím kocourka hypoalergenním krmivem Brit care, moc mu chutná. Než jsem ho zčala krmit Brit care, tak jsem mu dávala Proplan, ale právě se mi začal častěji drbat za ouškem, sice né do krve, ale přišlo mi to, že je to hodně často, tak jsem ho na doporučení začala krmit Brit care a už to nedělá.
Ahoj, máme doma 2 roční kočku. Poslední dobou se pořád škrábe na krku a za ušima až do krve a ne a ne se jí to zahojit. už jednou se jí to stalo ale hned jí to zase zarostlo. Teď to má čím dál víc. Je teď pořád shovaná a skoro nechce jíst, žere jen když jí to donesu před čumák. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Koupili jsme jí kapky proti roztočům tak z toho by to být nemělo. Děkuju
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?