Diskuze Škrabání misek po nakrmení

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Přeji pěkný den, mám doma asi dva týdny 4.mesíčního kocourka a chtěl bych se někoho zeptat co kocourek vyjadřuje tím, že po nakrmení škrabe packou misky a prostor kolem nich. Nevím jestli má ještě hlad, anebo je to po jídle normální. Dík za odpověď :-). Jirka
Jirka (26.11.2010 11:45:37) napsal: Přeji pěkný den, mám doma asi dva týdny 4.mesíčního kocourka a chtěl bych se někoho zeptat co kocourek vyjadřuje tím, že po nakrmení škrabe packou misky a prostor kolem nich. Nevím jestli má ještě hlad, anebo je to po jídle normální. Dík za odpověď :-). Jirka S tím si nedělejte starosti,znamená to,že kocourek už nemá hlad a už nechce papkat:-) Snaží se tím schovat si jídlo,které nedojedl.Naše číča to dělá taky;-)
Naše kočka to dělá taky az hladu to určitě není, když ještě nedojedla:-D
Všem vám moc děkuji za odpovědi. Hlavně že to není z hladu, vždycky když takhle škrabal, tak jsem mu pořád v dobré víře přidával a přidával ;-). Tak to pro mě bude jasným signálem nakrmeno :-). Díky J :-)
Dobrý večer,Charlin hrabal u konzerv typu ,,paštika".To jen čmuchnul,hrabl a hrdě odcházel.Už mu je nedávám,jen jsem je načaté vyhazovala.Dostává kapsičky s kousky masa Shinny cat a občas Gourmet.Nyní hrábne kolem misky po jídle, jako gesto ,,dopapal,jdu pryč":-DD
Jirka (26.11.2010 11:45:37) napsal: Přeji pěkný den, mám doma asi dva týdny 4.mesíčního kocourka a chtěl bych se někoho zeptat co kocourek vyjadřuje tím, že po nakrmení škrabe packou misky a prostor kolem nich. Nevím jestli má ještě hlad, anebo je to po jídle normální. Dík za odpověď :-). Jirka
Andulka (26.11.2010 17:29:22) napsal: S tím si nedělejte starosti,znamená to,že kocourek už nemá hlad a už nechce papkat:-) Snaží se tím schovat si jídlo,které nedojedl.Naše číča to dělá taky;-) Přesně tak naše kočky to občas dělají taky:-) :-) :-) :-) :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?