Diskuze SKRIPT..........NEVÍM CO TO JE!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ako vidim, tak nie som sama. uz som sa zacinala obavat, ci sa nieco nestalo mojmu elektronickemu maznacikovi… stale ma to vyhadzuje zo stranok, nedaju sa mi poriadne posielat mysicky a ani presunut sukromne spravy do archivu!! !! !!
My už se lekli, že jsme zavirovaný nebo máme něco s pc:-(
martina (18.04.2009 22:30:19) napsal: ako vidim, tak nie som sama. uz som sa zacinala obavat, ci sa nieco nestalo mojmu elektronickemu maznacikovi… stale ma to vyhadzuje zo stranok, nedaju sa mi poriadne posielat mysicky a ani presunut sukromne spravy do archivu!! !! !! Máme stejné problémy
Dost mě tato věta, kterou jsem četla nejméně dvakrát v odpovědi od Kate, překvapuje. Takto se pracovalo za socialismu, ale když jste vytvořili takovou hrůzu, měli by jste se snažit co nejdříve reagovat na připomínky a toto je ostuda, kterou ještě veřejně napíšete. Rexík.
Tak po 5 dnech můžeme z Hafíků do diskuze:D ,protože předtím nám nešli ani Hafíci,ani Miciny,tak jsem byl kůn!!!:-D No,pomalu nám to jde,Aja objednala na čvrtek revizi PC!!!,protože jsem jí řekl,aby taději do toho sama ,,nevrtala!":-D Uvidíme,co s tím půjde,v nejhorším polezeme naším hlemýždím tempem!!!:D 8-} !Aja a Toník.
a už včera je to teda vážně hrůza, já pořád věřila jak se to bude všechno jen lepšit. Ale poslední dva dny jsou šílený. Vážně to kazí náladu a chut tady být. Tak snad zítra bude líp8-}
Antlíci (19.04.2009 10:46:00) napsal: My už se lekli, že jsme zavirovaný nebo máme něco s pc:-( máte a jmenuje se to Hafíci :D
martina (18.04.2009 22:30:19) napsal: ako vidim, tak nie som sama. uz som sa zacinala obavat, ci sa nieco nestalo mojmu elektronickemu maznacikovi… stale ma to vyhadzuje zo stranok, nedaju sa mi poriadne posielat mysicky a ani presunut sukromne spravy do archivu!! !! !! Máme stejný problém
Ahoj, žádnou „paseku“ ti to v tvém PC udělat nemohlo. Chci se zeptat, stává se ti to u všech profilů, nebo jen u nějakých? ZLATIČKO (19.04.2009 23:23:00) napsal: Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-)
Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-)
Kate (20.04.2009 00:13:07) napsal: Ahoj, žádnou „paseku“ ti to v tvém PC udělat nemohlo. Chci se zeptat, stává se ti to u všech profilů, nebo jen u nějakých? ZLATIČKO (19.04.2009 23:23:00) napsal: Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-)
Kate (20.04.2009 00:13:07) napsal: Ahoj, žádnou „paseku“ ti to v tvém PC udělat nemohlo. Chci se zeptat, stává se ti to u všech profilů, nebo jen u nějakých? ZLATIČKO (19.04.2009 23:23:00) napsal: Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-) Dnes se mi objevilo že tento server neni kompatibilni s novym Explorerem 8. V tom bude chyba!!!?
STÁVÁ SE MI TO KDEKOLIV NA HAFÍKÁCH !!
Trhači z Krupky (20.04.2009 17:54:11) napsal: Jestli Vám kamarádi mohu poradit,tak používejte nejnovější verzi Firefoxu nebo Google Chrome, načítání stránek, kostičkování, prohlížení fotografií a další je u obou vyhledavačů nesrovnatelně rychlejší než u IE, navíc se Vám tam žádné chybové hlášení nezobrazí…
Jestli Vám kamarádi mohu poradit,tak používejte nejnovější verzi Firefoxu nebo Google Chrome, načítání stránek, kostičkování, prohlížení fotografií a další je u obou vyhledavačů nesrovnatelně rychlejší než u IE, navíc se Vám tam žádné chybové hlášení nezobrazí…
Aja (20.04.2009 18:51:50) napsal: Tedˇ mně psala uživatelka,jak dobře jí jede Mozilla Firefox 3,co jsem jí napsala…;-) Jenže,já ji mám a je to děs!Viry v PC nejsou,čištění PC provedeno,jsem samouk…Bohužel,ale už nevím,co s tím!Mám přímo šnečí rychlost…Zdraví Aja . AHOJKY,TAKY MÁM EXPLORER,MOZILLU FIREFOX 3 ALE NEJRYCHLEJŠÍ JE PROHLÍŽEČ GOOGLE CHROME.ZATÍM MI NA HAFÍKY VYHOVUJE.PA MARTA.
Tedˇ mně psala uživatelka,jak dobře jí jede Mozilla Firefox 3,co jsem jí napsala…;-) Jenže,já ji mám a je to děs!Viry v PC nejsou,čištění PC provedeno,jsem samouk…Bohužel,ale už nevím,co s tím!Mám přímo šnečí rychlost…Zdraví Aja .
Vzhledem k tomu, že prohlížeč IE je skutečně pomalý, používám běžně nejnovější verzi Mozily Firefox. Včera mi zabralo téměř 4 hodiny podarovat svých 39 přátel a napsat několik vzkazů, dál už jsem odmítala trávit hodiny u PC. Na dnešní radu někoho z vás, jsem zkusila vyhledávač Google Chrome a bohužel musím konstatovat, že je to snad ještě horší, co se tedy rychlosti týče, ale zase je v tomto vyhledávači vidět koho jste podarovali (tmavě zelené) a koho ještě ne (světle zelené),což jinde nemám. A ještě jedna perlička, možná se to stalo i někomu z vás. Dnes jsem zjistila, že když jsem přidělila kostičky (ukázalo se mi : děkujeme, blá,blá . . .budou připsány za několik minut) a přes šipku zpět jsem se chtěla vrátit na svůj profil a zcela náhodou jsem se vrátila na profil předchozí, bohužel jsem zjistila, že se zde neobjevilo : dnes jste již hodnotil, tzn. že se kostičky vůbec nepřipsali. Zkoušela jsem to několikrát, bohužel stále z bezvýsledným efektem. Připsali se až poté, co jsem dala F5. A na to tedy nemám opravdu čas, abych neustále klikala a klikala a ve finále ještě zjistila, že to nefunguje!Závěrem chci napsat, že na jiných webovkách prolém s přenosem dat ani rychlostí nemám.
Ač jsem provedla naprosto běžné copy!tak toto je výsledek.Věřte mi,že to nebyl úmysl,ale takto zde funguje téměř vše.Nová verze je soubor nahodilých událostí a někdo z nás má někdy štěstí,že mu funguje více věcí současně,já tedy tuto kliku prozatím neměla :o(
DEN:22.MĚSÍC:4­.ROK:2012!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! 21.04.2009 14:39:27 von CHYR von CHYR napsal(a): ADMINI VZKAZUJÍ:UKLIDNĚTE SE! PROSÍME O POCHOPENÍ!VĚTŠINU PROBLÉMŮ JSME JIŽ VYŘEŠILI!DROBNÉ NEDOSTATKY BUDOU ODSTRANĚNY BĚHEM PŘÍŠTÍHO ROKU. DEN:22.MĚSÍC:4­.ROK:2012!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! 21.04.2009 14:39:27 von CHYR von CHYR napsal(a): ADMINI VZKAZUJÍ:UKLIDNĚTE SE! PROSÍME O POCHOPENÍ!VĚTŠINU PROBLÉMŮ JSME JIŽ VYŘEŠILI!DROBNÉ NEDOSTATKY BUDOU ODSTRANĚNY BĚHEM PŘÍŠTÍHO ROKU. DEN:22.MĚSÍC:4­.ROK:2012!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!! 21.04.2009 14:39:27 von CHYR von CHYR napsal(a): ADMINI VZKAZUJÍ:UKLIDNĚTE SE! PROSÍME O POCHOPENÍ!VĚTŠINU PROBLÉMŮ JSME JIŽ VYŘEŠILI!DROBNÉ NEDOSTATKY BUDOU ODSTRANĚNY BĚHEM PŘÍŠTÍHO ROKU.
Max & Renča (20.04.2009 22:49:48) napsal: Vzhledem k tomu, že prohlížeč IE je skutečně pomalý, používám běžně nejnovější verzi Mozily Firefox. Včera mi zabralo téměř 4 hodiny podarovat svých 39 přátel a napsat několik vzkazů, dál už jsem odmítala trávit hodiny u PC. Na dnešní radu někoho z vás, jsem zkusila vyhledávač Google Chrome a bohužel musím konstatovat, že je to snad ještě horší, co se tedy rychlosti týče, ale zase je v tomto vyhledávači vidět koho jste podarovali (tmavě zelené) a koho ještě ne (světle zelené),což jinde nemám. A ještě jedna perlička, možná se to stalo i někomu z vás. Dnes jsem zjistila, že když jsem přidělila kostičky (ukázalo se mi : děkujeme, blá,blá . . .budou připsány za několik minut) a přes šipku zpět jsem se chtěla vrátit na svůj profil a zcela náhodou jsem se vrátila na profil předchozí, bohužel jsem zjistila, že se zde neobjevilo : dnes jste již hodnotil, tzn. že se kostičky vůbec nepřipsali. Zkoušela jsem to několikrát, bohužel stále z bezvýsledným efektem. Připsali se až poté, co jsem dala F5. A na to tedy nemám opravdu čas, abych neustále klikala a klikala a ve finále ještě zjistila, že to nefunguje!Závěrem chci napsat, že na jiných webovkách prolém s přenosem dat ani rychlostí nemám. Ja používám jedině IE a podarovat svých 143 přátel mi zabere od 60 do 80 minut. Opravdu nevim proč by měl být IE pomalejší než praštěná Mozila (známá jako oranžová Godzila :-DD )
Trhači z Krupky (20.04.2009 17:54:11) napsal: Jestli Vám kamarádi mohu poradit,tak používejte nejnovější verzi Firefoxu nebo Google Chrome, načítání stránek, kostičkování, prohlížení fotografií a další je u obou vyhledavačů nesrovnatelně rychlejší než u IE, navíc se Vám tam žádné chybové hlášení nezobrazí… NAPROSTO SOUHLASÍM – IE JE STRAŠNĚ POMALÝ!!!!8-}
Kate (20.04.2009 00:13:07) napsal: Ahoj, žádnou „paseku“ ti to v tvém PC udělat nemohlo. Chci se zeptat, stává se ti to u všech profilů, nebo jen u nějakých? ZLATIČKO (19.04.2009 23:23:00) napsal: Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-) Stava se mi to u všech profilu, někdy to jde odlikat ale většinou mě to vyhodi z profilu.
Kate (20.04.2009 00:13:07) napsal: Ahoj, žádnou „paseku“ ti to v tvém PC udělat nemohlo.Chci se zeptat, stává se ti to u všech profilů, nebo jen u nějakých? Stava se mi to na všech profilech, někdy to jde odkliknout ale většinou mě to vyhodi z profili.:-D ZLATIČKO (19.04.2009 23:23:00) napsal: Tento problem mam už tyden vždy jsem to odklikala a dostala se zpět, prosim sdělte jakou paseku to mohlo zpusobit v PC?? A nevim co je to zacykleni paměti?? ?? ?? Děkuji za odpověď;-) ;-) ;-)
Nevím, jak si došel k názoru, že jsme opravovali něco co pracuje… protože to nepracovalo.. Na problém se podíváme – v pondělí. Princ 15897 (18.04.2009 21:48:17) napsal: Potíž je v tom, že zdejší rádoby programátoři měli v úmyslu údajně zlepšit prostředí pro uživatele. Bohužel se jim to samozřejmě nepodařilo, protože se drželi hesla, když to pracuje, je to potřeba opravit. Následkem vzniklo prostředí pro běžného uživatele prakticky nevhodné.Script je součást programování stránek, aby měli takový vzhled, který momentálně vidíte na svých monitorech. Chybou „programátorů“ byl použit velice špatný a nebezpečný script, který může vést i k poškození systému, díky zacyklení paměti.
Potíž je v tom, že zdejší rádoby programátoři měli v úmyslu údajně zlepšit prostředí pro uživatele. Bohužel se jim to samozřejmě nepodařilo, protože se drželi hesla, když to pracuje, je to potřeba opravit. Následkem vzniklo prostředí pro běžného uživatele prakticky nevhodné. Script je součást programování stránek, aby měli takový vzhled, který momentálně vidíte na svých monitorech. Chybou „programátorů“ byl použit velice špatný a nebezpečný script, který může vést i k poškození systému, díky zacyklení paměti.
Mojzinka (18.04.2009 18:58:18) napsal: dneska se mi pořád ukazuje toto upozornění „SKRIPT NA TÉTO STRÁNCE ZPŮSOBUJE ZPOMALENÍ INTRNET EXPLORER.POKUD BUDE JEHO ČINNOST POKRAČOVAT,POČÍTAČ PRAVDĚPODOBNĚ NEBUDE REAGOVAT!“ je fakt,že to přestane pracovat!!Nemůžu kostičkovat,psát…nic­.Tak musím vypnout!!A zkoušet to znovu.Co to znamená a co s tím????????­???????????????Fí­ky za radu ;-) ;-) ;-) Taky se mi to zobrazuje.:(
dneska se mi pořád ukazuje toto upozornění „SKRIPT NA TÉTO STRÁNCE ZPŮSOBUJE ZPOMALENÍ INTRNET EXPLORER.POKUD BUDE JEHO ČINNOST POKRAČOVAT,POČÍTAČ PRAVDĚPODOBNĚ NEBUDE REAGOVAT!“ je fakt,že to přestane pracovat!!Nemůžu kostičkovat,psát…nic­.Tak musím vypnout!!A zkoušet to znovu.Co to znamená a co s tím????????­???????????????Fí­ky za radu ;-) ;-) ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?