Diskuze Šlachovky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Šlachovky jsou určitě užitečné,už pro většá bezpečnost koně.Já bych asi zvolila nějakou pony ale kdyby si objednávala přes net tak tam to máš na psaný a v každý prodejně ti poradí.
Záleží na tom, jestli kůň "strouhá" to znamená, když kluše, nebo cválá, tak jestli o sebe nedře klouby. Pokud ne, tak jsou zbytečné. Šlachovky na předních nohách se používají hlavně při skákání. Strouhání bývá nejčastěji na zadních nohách. Markéta (15.10.2012 14:15:13) napsal: Dobrý den Mám haflinga a jezdim na něm jenom po louce po hobby atd. mužu se zeptat jestli jsou ty slachovky aspon uzitecne a kdyby jo tak jakou velikost na haflinga dekuji :D
Markéta (15.10.2012 14:15:13) napsal: Dobrý den Mám haflinga a jezdim na něm jenom po louce po hobby atd. mužu se zeptat jestli jsou ty slachovky aspon uzitecne a kdyby jo tak jakou velikost na haflinga dekuji :D Určitě velikost cob ;) nevím jestli jsou uplně užitečné, ale jestli chceš mít celýho koně a ne zraněnýho tak si je kup :) moje kobylka je nikdy neměla je jí 15 a teď sem jí je koupila a přijdou mě trochu zbytečný....to mě mrzí pač sem je tolik a tolik chtěla :)
Dobrý den Mám haflinga a jezdim na něm jenom po louce po hobby atd. mužu se zeptat jestli jsou ty slachovky aspon uzitecne a kdyby jo tak jakou velikost na haflinga dekuji :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?