Diskuze Sladění dečky, čabraky... světlého hnědáka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Dala bych jí takovou tu tmavší červenou - rudou, nebo chcete-li vínovou :))
Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Ahoj, a nebo zkus světle modrou, ta také nevypadá špatně;-)
Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Ahoj já bych vybírala buď tmavši zelenou nebo červenou :))) Přeju krásný zážitky s koníkem.
Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Ahoj já bych vybírala buď tmavši zelenou nebo červenou :))) Přeju krásný zážitky s koníkem.
Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Já bych šla do žluté ;)
Ahoj já bych zvolila světle modrou, žlutou nebo béžovou (krémovou) :)
Eví (09.05.2012 20:29:00) napsal: Ahoj, a nebo zkus světle modrou, ta také nevypadá špatně;-) Ahojky, fialová není špatná, šla bych do červené :D , mám také světlého hnědáka, červená mu sice sluší, ale na valáška červená.....:-D :-D , tak jsme černo-zelení:-D :-D :-D. Ahojky, přeji hodně štěstí při výběru barviček pro kobylku, pěkný sluníčkový den:-) :-)
Eví (09.05.2012 20:29:00) napsal: Ahoj, a nebo zkus světle modrou, ta také nevypadá špatně;-) Ahojky,fialová je pěkná, ale zkusila bych červenou nebo žlutou barvu
Míša (09.05.2012 16:00:08) napsal: Ahoj :-) fialová by byla dobrá, ale na hnědákovi moc nevyniká.. Doporučuji zelenou, je dobře viditelná a mohu ji doporučit! :-~ Ta mě také napadla, ale kobylka je moc světlá a připadalo by mi to křiklavé :D
Charlie (09.05.2012 15:49:47) napsal: Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..? Ahoj :-) fialová by byla dobrá, ale na hnědákovi moc nevyniká.. Doporučuji zelenou, je dobře viditelná a mohu ji doporučit! :-~
Zdravím mám nově klisnu A/1 a přemýšlím nad barevnou kombinací. Klisna má černé ponožky a hřívu, ale jinak je světle hnědá. Do jaké barvy ji mám sladit..? Napadla mě fialová co jiné návrhy..?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?