Diskuze Sliby? chyby!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hannah.s - s tim Explorerem jsem chtěla říct něco jinýho :-DD ( že je na ty dvě věci ) ;-) s Firefoxem jsem max spokojená a funguje úplně super,takže Hanče : jestli to nebude tim,zkus si stáhnout Mozillu a uvidíš,mělo by se to zlepšit .
Hanče: dřív jsem chodila na www.staj.ufonek.net .. dřív to tam bylo fakt skvělý .. ale pak tam přišly samý podvodníci a už měly triky jak vykrádat účty a tak .. ale šlo to taky celkem pomalu .. já jsem s tadystím fakt spokojená .. prostě od tý doby co mám FIREFOX 3, jde mi všechno, a zdá s emi že i ryhcleji ;))
ještě jde udělat profil na libimesevam.cz ale tam se mi to nelíbí,místo kostiček se tam posílá drápnutí a nešly mi tam přidávat fotky...no mrkni na to..
To nevím, v mém počítači chyba určitě není, jinak by blbly i ostatní www. Mimochodem neví někdo o nějákých jiných www, kde bych mohla zdarma mít profil svého pejska?
a proč to teda někomu nejde ( Ája a Toník např. ) ??
Mám pocit, že to není Explorerem. Ostatní www mi fungují skvěle, jen hafici jsou pomalí, než se odešlou kostičky, trvá to cca 2 minuty. Také přihlášení je hrozně pomalé. Jinak věci typu dárky opravduji fungují dobře. Mám pocit, že to není softwarem, ale organizací tohoto portálu!
Jooo?? Já teda mám Firefox od léta a fakt v poho,byl mi doporučenej,dřív mi s Explorerem nešla kažá třetí www.
já už ho mám právě dýl.. možná tak cca 3 roky? už ani nevim ;-D no Explorer mi hlavně tahal tunu virů za den, to byla hrůza, furt zavirovanej počítač 8-} tak šup s nim pryč..
chápu.. leč nechtěla jsem používat takových slov :-DD :-DD já sem taky naprosto spokojená. Akorát některý stránky apod. jdou pořád jenom v Exploreru >:) takže je Firefox ještě pořád takovej "podřadnej", ale už se to lepší. Když jsem s nim začínala, tak nešla každá druhá stránka, nebo nějaká její část 8-}
Taky jsme přešli na mozilu a od té doby klid - žádný viry, zmatky, vzteky a funguje mi to tady pohodově. Kostičky i dárečky naskakujou, žádný problém nemám...
Nevypadáš jako s p r o s ť á k který nepoděkuje,já to tak neberu a máme se navzájem v kamarádech vždyť to víš.Dobře,tak prohlížečem říkáš že to není tak mě fakt nic nenapadá ale nám vše funguje,sice teda posledních 14 dní si Hafíky nemůžu vynachválit,tak já už nevim...8-| :-(
Jenom než otevřu profil Tvého pejska,však víš,je v mých přátelích, to trvá minuty,musím se ke každému profilu vracet...A vypadám jako sprostˇák,který nepoděkuje,nepošle kostičky...!! 8-} Uvidím,ale v PC a ani v síti to není,i to jsem kontrolovala...;-) !! Pac!Aja a Toník.
Baslerindo!!!8-| Jsem skoro na infarkt!!!8-} >:) Posl.dny nikomu z vás nemůžu ani napsat pár slov,kosti někomu dojdou,jinému ne!!!Je mně to líto,protože ani články nejdou...vše pomalé,jak píšu,všude jinde O.K.Psala jsem KATE,zatím nepíše už včera...:-( !! Aja.
Tak a tedˇ neodešla ani zpráva.Takže:Mám FIREFOX!Jsem bez spojení s vámi!!!MOC nás to mrzí!Všechny www. jiné jdou O.K.:-DD :-( !! Aja.
Ajo jak to ???8-| 8-| 8-| já se právě ře poslední dobou divim jak dobře Hafíci fungujou a ty píšeš tohle??8-|
NE!!!NE!!!Milá děvčata!Mám Firefox a přečtěte si,co mně to děla,to samé,jako Hančí,nejde to vůbec!!!Nemohu vám nikomu psát,posílat kostičky,komunikovat,jsem vyřazena i jako uživatel.Jsem z Prahy,ostatní www.,kam píšu jako hobby,jiného charakteru,fungují 100%!!!Nebude-li to v pořádku,tak ,,jen" už zabírám místo a je nám to s Toníkem MOC líto!!!Viry v PC nemám,rychlost mám dobrou,ADSL,atd.Už nevím,co dělat,jsme nefunkční,ani nemůžu lidem a peksům poděkovat,natož kostičky...Ach,jo...8-} !! Aja a Toník.
bohužel musim souhlasit... Explorer sem měla taky na dvě věci - na stahování spousty virů a na prd.. 8-}
Přesně - Explorer je na dvě věci... zkus Firefox ;-)
.. přesně tak .. HANČE: zkus si stáhnout prohlížeč Mozillu Firefox ;)) :-) mě to taky z toho co píšeš nic nešlo .. s Explorerem .. ale od tý doby co mám nejnovější verzi mozilly, jsem mooc spokojená ;))
8-| nám všechno funguje rychle a tak jak má ...
Mně to taky funguje vcelku jak má.. občas se mi to teda trochu zpomalí, ale neni to nijak často.. jinak všechno ok
8-| mě to teda všechno jde .. a co máš za prohlížeč ?
Ahoj, mám pocit, že se tento portál vymyká kontrole. Čím dál víc věcí tady nefuguje. Piškotky nenaskakujou jak by měly, když chci poslat dárek, tak se mi zobrazí jen 3 ze 17 možných, apod. A Rival v diskuzích pořád jen slibuje změnu k lepšímu. A pořád nic! Nemluvě o tom, že mizí články, nejdou zobrazit všichni kamarádi a další věci, které tady zmiňujete!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?