Diskuze Smazání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A uložila sis to dobře? Ani jeden z adminů ti nic nemazal. Zdenička (25.03.2010 14:41:51) napsal: Nechápu, proč nám zmizely, nebo byly vymazany pozdravy pejskům a to 22,23 a 24.3.10 ? Z našeho deníčku ? :_( :_( :_(
Kate (25.03.2010 15:03:18) napsal: A uložila sis to dobře? Ani jeden z adminů ti nic nemazal. Ano, vše jsem si uložila, vždyt mi pejskové odpovídali celé ty dny. No, neva tak budu psát dále....:-DD :-DD :-DD
slávka (26.01.2010 16:30:32) napsal: mně žádný spam nechodí, spíš jestli nemáš třeba účet na facebooku a nepoužíváš aplikace, to je velká spamová díra, nebo jestli ho nemáš uvedený někde na webu - automaty webové stránky projíždějí a hledají emailové adresy - na tomhle serveru se mi nezdá spam jako problém
Jerry (26.01.2010 12:54:13) napsal: Ahoj, odpověď máš na e-mailu, už jsem ti psala 22.1. a dnes znovu. Koukni raději do spamu, zda ti e-mail nespadl tam. A proč to nemůžete napsat sem mě by to taky zajmalo
Nechápu, proč nám zmizely, nebo byly vymazany pozdravy pejskům a to 22,23 a 24.3.10 ? Z našeho deníčku ? :_( :_( :_(
Ahoj, pokud si zrušíš účet, tak smažeš veškeré tvé údaje i profil/y. slávka (26.01.2010 16:51:47) napsal: Nejde o spam.Ten mi taky nechodí jen by mě zajmalo jak je to s tím smazáním...8-}
slávka (26.01.2010 16:51:47) napsal: Nejde o spam.Ten mi taky nechodí jen by mě zajmalo jak je to s tím smazáním...8-} Na facebook nechodím a ani na lidi,z Hafíků mi spamy nechodí,tak to nemyslím.Prostě mi na e-mail začalo chodit spousta spamů.Vím,že spamy chodí,ale poslední dobou toho bylo moc.Řešila jsem to i s tím u koho mám e-mail účet a ty mi,řekli,že je to běžný a pokud je toho moc ať ho zruším.Chodili většinou zahraniční(pozvánka něco jako na facebook atd.)několikrát denně.Dávám si pozor ,kde udávám svůj e-mail.E-mail ruším,tím se automaticky ruší vše co tu mám,chci si založit jiný a začít tady znovu.Mám tu kamarády,ale ty spamy mě strašně nervují.Začínám se bát počítače.Kvůli nebo z Hafíků mi spamy nechodí-to ne!!!Jen chci začít znovu,smažu profil a adminy prosím smažte vše co je tu o mě,moje veškerá os.data.:D :_( Brzy se opět zaregistruji nově.;-) Mějte se pěkně a díky Haňullinka+Jackie
vlcacek (26.01.2010 16:42:26) napsal: mně žádný spam nechodí, spíš jestli nemáš třeba účet na facebooku a nepoužíváš aplikace, to je velká spamová díra, nebo jestli ho nemáš uvedený někde na webu - automaty webové stránky projíždějí a hledají emailové adresy - na tomhle serveru se mi nezdá spam jako problém Nejde o spam.Ten mi taky nechodí jen by mě zajmalo jak je to s tím smazáním...8-}
vlcacek (26.01.2010 16:42:26) napsal: mně žádný spam nechodí, spíš jestli nemáš třeba účet na facebooku a nepoužíváš aplikace, to je velká spamová díra, nebo jestli ho nemáš uvedený někde na webu - automaty webové stránky projíždějí a hledají emailové adresy - na tomhle serveru se mi nezdá spam jako problém Taky mi zadny spam nechodi z hafiku to urcite neni,spis z facebooku nebo jeste z jednoho podobnyho servru,ted mi vypadlo jak se jmenuje z toho jsem se musela vymazat pac mi chodili denne hory e-mailu,ale jak jsem se vymazala tak to bylo v poho
Ahoj, odpověď máš na e-mailu, už jsem ti psala 22.1. a dnes znovu. Koukni raději do spamu, zda ti e-mail nespadl tam. Haňullinka (24.01.2010 18:32:15) napsal: Ahoj potřebuji se zeptatadminů.Co vidí ti cospravují nebo májí nastarosti stránkyhafíků-účet,regist raci,přihlášení, přihlašovacíe-mail a přihlašovacíheslo,mohou to zneužít.Dálena můj email mi začalochodit spousta spamu,(jsem stoho nervózní)proto horuším,tím pádem budu musetzrušit registraci,profilatd.,vše co má společnéhos hafíky.Je to nějaksankcionováno?Jak to mámudělat?Vymažu profil,jakvymažu účet a registraci?Cose stane s mímios.daty(nechci,aby byli někdeuloženy,popř zneužity).Neboautomaticky přihl.e-mailneexistuje ,tak se vše samozruší?Moc díky 8-|
Ahoj potřebuji se zeptat adminů.Co vidí ti co spravují nebo májí na starosti stránky hafíků-účet,registraci,př ihlášení, přihlašovací e-mail a přihlašovací heslo,mohou to zneužít.Dále na můj email mi začalo chodit spousta spamu,(jsem s toho nervózní)proto ho ruším,tím pádem budu muset zrušit registraci,profil atd.,vše co má společného s hafíky.Je to nějak sankcionováno?Jak to mám udělat?Vymažu profil,jak vymažu účet a registraci?Co se stane s mími os.daty(nechci,aby byli někde uloženy,popř zneužity).Nebo automaticky přihl.e-mail neexistuje ,tak se vše samo zruší?Moc díky 8-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?