Diskuze smazání příspěvků

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Amy (03.04.2010 18:59:03) napsal: Však ono by se nějaké "omezení" vymyslet dalo, ale ne každý by s tím souhlasil. Navíc by to asi pro adminy bylo dost náročné, asi by bylo lepší, kdyby se k tomu nějaký vyjádřil :-) Taky si myslím;-) proto jsem psala, že bych chtěla vědět názor adminů;-)
Ahojky, bohužel řešení, aby byli spokojeni všichni není. Myslím, že momentálně je to vyřešené nejlépe. Jak píšeš, příspěvek je vidět v reakci. Amy (03.04.2010 18:15:46) napsal: Jo, to máš pravdu. Když někdo začne urážet a pak se zbaběle stáhne zpátky, není dobré, když své názory může smazat. Ale zase je tu tlačítko "reagovat", takže svůj názor nesmaže úplně, jen je vidět v jiném příspěvku. Ale já bych rozhodně možnost smazat příspěvek nerušila, jelikož když si najdu nějaký překlep nebo hrubku bijící přes oči, radši si to opravím ;-) Nehledě na to, že člověk svůj názor může změnit...nevím, jak by se to dalo vyřešit, aby byl každý spokojený.
nikol (03.04.2010 18:46:29) napsal: Deuska 8194: Já to myslela, tak nějak všeobecně - nevím jak je to na profilech, protože si moc s kamarády nepíši;-) Amy: Máš pravdu, že někdy se to díky "reagovat" zachová, ale mnohokrát ne... Už dlouho přemýšlím nad tím jak by se to dalo udělat, ale nevím... Každopádně s těmi hrubkami máš pravdu, taky mívám dost překlepů, ale ty se dají opravit dodatečně v dalším příspěvku...Je jasné, že člověk může změnit názor, to se stává, ale nebylo by špatné, kdyby tady zůstal i ten původní, protože pak vznikají kolikrát zbytečné dohady... No nic nebudu do toho šťourat, jen mě zajímalo jestli to cítíte stejně;-) Však ono by se nějaké "omezení" vymyslet dalo, ale ne každý by s tím souhlasil. Navíc by to asi pro adminy bylo dost náročné, asi by bylo lepší, kdyby se k tomu nějaký vyjádřil :-)
Deuska 8194: Já to myslela, tak nějak všeobecně - nevím jak je to na profilech, protože si moc s kamarády nepíši;-) Amy: Máš pravdu, že někdy se to díky "reagovat" zachová, ale mnohokrát ne... Už dlouho přemýšlím nad tím jak by se to dalo udělat, ale nevím... Každopádně s těmi hrubkami máš pravdu, taky mívám dost překlepů, ale ty se dají opravit dodatečně v dalším příspěvku...Je jasné, že člověk může změnit názor, to se stává, ale nebylo by špatné, kdyby tady zůstal i ten původní, protože pak vznikají kolikrát zbytečné dohady... No nic nebudu do toho šťourat, jen mě zajímalo jestli to cítíte stejně;-)
Amy (03.04.2010 18:15:46) napsal: Jo, to máš pravdu. Když někdo začne urážet a pak se zbaběle stáhne zpátky, není dobré, když své názory může smazat. Ale zase je tu tlačítko "reagovat", takže svůj názor nesmaže úplně, jen je vidět v jiném příspěvku. Ale já bych rozhodně možnost smazat příspěvek nerušila, jelikož když si najdu nějaký překlep nebo hrubku bijící přes oči, radši si to opravím ;-) Nehledě na to, že člověk svůj názor může změnit...nevím, jak by se to dalo vyřešit, aby byl každý spokojený. Souhlasíím;-)
nikol (03.04.2010 18:07:57) napsal: Ahoj všichni a možná hlavně admini, chtěla bych znát názor i vás ostatních, slušných, co zde píšete... Mnohokrát se stalo, že zde psal někdo (většinou to byly mladší ročníky nebo děti) kdo se zapojil do diskuze a posléze začal napadat urážkami nebo nevhodnými výrazy všechny co jen trochu nesouhlasili s jeho názorem - byly to většinou diskuze ohledně krmení a nakonec byly také zamknuty... Nelíbí se mi jedna věc!! je sice pěkné, že když zde napíši příspěvek , mám možnost ho také smazat, ale někdy je to spíše opačně, protože do těchto diskuzí se každý zapojuje bez toho aniž by ho někdo nutil a říká zde svůj názor, ale když už ho sem napíše bylo by dobré , kdyby tady také zůstal...Dost často se stává, že se někdo rozjede a napíše tady něco, na co ostatní začnou reagovat s opačným názorem a autor své příspěvky poté smaže! K čemu to potom je když se takhle zbaběle stáhne a místo omluvy všem raději vymaže co napsal? Nebylo by lepší tuto možnost nějak poupravit hm?;-) Jo, to máš pravdu. Když někdo začne urážet a pak se zbaběle stáhne zpátky, není dobré, když své názory může smazat. Ale zase je tu tlačítko "reagovat", takže svůj názor nesmaže úplně, jen je vidět v jiném příspěvku. Ale já bych rozhodně možnost smazat příspěvek nerušila, jelikož když si najdu nějaký překlep nebo hrubku bijící přes oči, radši si to opravím ;-) Nehledě na to, že člověk svůj názor může změnit...nevím, jak by se to dalo vyřešit, aby byl každý spokojený.
nikol (03.04.2010 18:07:57) napsal: Ahoj všichni a možná hlavně admini, chtěla bych znát názor i vás ostatních, slušných, co zde píšete... Mnohokrát se stalo, že zde psal někdo (většinou to byly mladší ročníky nebo děti) kdo se zapojil do diskuze a posléze začal napadat urážkami nebo nevhodnými výrazy všechny co jen trochu nesouhlasili s jeho názorem - byly to většinou diskuze ohledně krmení a nakonec byly také zamknuty... Nelíbí se mi jedna věc!! je sice pěkné, že když zde napíši příspěvek , mám možnost ho také smazat, ale někdy je to spíše opačně, protože do těchto diskuzí se každý zapojuje bez toho aniž by ho někdo nutil a říká zde svůj názor, ale když už ho sem napíše bylo by dobré , kdyby tady také zůstal...Dost často se stává, že se někdo rozjede a napíše tady něco, na co ostatní začnou reagovat s opačným názorem a autor své příspěvky poté smaže! K čemu to potom je když se takhle zbaběle stáhne a místo omluvy všem raději vymaže co napsal? Nebylo by lepší tuto možnost nějak poupravit hm?;-) Máš pravdu ,ale jen tak napůl. Sice je to nevhodné když se tady někdo o něčem baví a pak to smaže . Můžu se zeptat, myslela jsi to JEN tady v diskusi nebo i v normálních profilech ?
Ahoj všichni a možná hlavně admini, chtěla bych znát názor i vás ostatních, slušných, co zde píšete... Mnohokrát se stalo, že zde psal někdo (většinou to byly mladší ročníky nebo děti) kdo se zapojil do diskuze a posléze začal napadat urážkami nebo nevhodnými výrazy všechny co jen trochu nesouhlasili s jeho názorem - byly to většinou diskuze ohledně krmení a nakonec byly také zamknuty... Nelíbí se mi jedna věc!! je sice pěkné, že když zde napíši příspěvek , mám možnost ho také smazat, ale někdy je to spíše opačně, protože do těchto diskuzí se každý zapojuje bez toho aniž by ho někdo nutil a říká zde svůj názor, ale když už ho sem napíše bylo by dobré , kdyby tady také zůstal...Dost často se stává, že se někdo rozjede a napíše tady něco, na co ostatní začnou reagovat s opačným názorem a autor své příspěvky poté smaže! K čemu to potom je když se takhle zbaběle stáhne a místo omluvy všem raději vymaže co napsal? Nebylo by lepší tuto možnost nějak poupravit hm?;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?