Diskuze Smazaný profil

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. Jak je možné, že lze otevřít třeba profil psa na kočkách nebo koních? Např.: miciny.cz/profily/detail/33/ konicci.cz/profily/detail/33/ Pak se vůbec nedivím, že noví uživatelé si omylem smažou svůj profil. Je ale do nebe volající, že ho nedokážete obnovit Vy snad nic nezálohujete? Pokud ano, jak často a co?
Tom (29.06.2010 23:18:50) napsal: Ano, děvenko moje starostlivá. :-DD Tobě přijde normální, že admini nejsou schopní obnovit profil, který si uživatel omylem smaže? Nevím, na co jsi zvyklá, ale na většině webů to není žádný problém. Tak se nediv, že mne to zvedlo ze židle. 8-} Ty vždycky číháš za bukem a jakmile si někdo postěžuje na něco ohledně webu, vyběhneš tam odsud, jak bába s horkym popelem :-DD Ano, mohlo by to tak být, to je fakt, páč kolikrát se stalo, že si tady někdo něco omylem smáznul, pak by to jistě uvítal. 8-}
Jessica (29.06.2010 21:48:24) napsal: Áááá, starý známý se vrátil z města, kde byl pro šafrán a trochu toho zázvoru... :-DD Ano, děvenko moje starostlivá. :-DD Tobě přijde normální, že admini nejsou schopní obnovit profil, který si uživatel omylem smaže? Nevím, na co jsi zvyklá, ale na většině webů to není žádný problém. Tak se nediv, že mne to zvedlo ze židle. 8-}
Tom (29.06.2010 21:27:41) napsal: Osobně bych se velmi zamyslel nad tím, zda budu znovu zakládat prezentaci na webu, kde admini ani nejsou schopní obnovit omylem smazaný profil. Z níže uvedeného vyplývá, že neprovádějí ani pravidelné zálohy dat a tak může kdokoli kdykoli zase přijít o svoji prezentaci a jediná reakce adminů bude, že jim to je líto. Seriózní weby garantují, že uživatelé o svá data nepřijdou a v případě potřeby pro ně není problém cokoli obnovit ze zálohy (hodiny, dny i měsíce zpátky). Tady to je evidentně nemožné. Áááá, starý známý se vrátil z města, kde byl pro šafrán a trochu toho zázvoru... :-DD
Jessica (29.06.2010 23:35:50) napsal: Ty vždycky číháš za bukem a jakmile si někdo postěžuje na něco ohledně webu, vyběhneš tam odsud, jak bába s horkym popelem :-DD Ano, mohlo by to tak být, to je fakt, páč kolikrát se stalo, že si tady někdo něco omylem smáznul, pak by to jistě uvítal. 8-} Vyběhnu s popelem vždycky, když mne něco opravdu zvedne ze židle. Takovéto věci prostě není možné přehlížet a je nutné na ně upozornit. Jinak se nad tím jenom mávne rukou a bude se to stávat pořád dokola.
Tahle stránka je plná hafíků, zábavy, článků......, je asi nejlepší stránka pro své mazlíčky! Na tuhle stránku chodím ze všech nejraději! Je prostě bezva. Jessica (30.06.2010 21:39:12) napsal: Děkuji ti za objasnění. Nenapadám tě, naopak, ptám se. A pokud se podíváš níže, zjistíš, že jsem psala, že by bylo dobré, aby tato funkce na portálu byla. Ale! Nevidím to tak černě, jako ty. Vícekrát sis tady stěžoval na funkčnost webu (na což samozřejmě máš plné právo, jen konstatuji). Já to ale vidím i z druhé strany, admini tady dělají spoustu věcí, které si my, uživatelé, navymýšlíme. A myslím, že se nad všemi našimi návhry a nápady jistě zamýšlí, protože i oni chtějí, aby to tu lidem vyhovovalo, a tak se i třeba zvýšila návštěvnost. Takže trpělivost.
ღஐ KETTY & NESY ஐღ (01.07.2010 09:05:47) napsal: Tahle stránka je plná hafíků, zábavy, článků......, je asi nejlepší stránka pro své mazlíčky! Na tuhle stránku chodím ze všech nejraději! Je prostě bezva. Já taky!! Teda nejraději chodím na miciny, když mám šest kočiček, ale hafíky a koníčky mám taky moc ráda. Lepší stránky o zvířátkách ani neznám, moc se mi líbí, že můžu k profilu napsat vzkaz, poslat kostičky, myšky nebo jablíčka, přidat do přátel, poslat dáreček, taky že tady lze sbírat body, za které si potom můžu něco koupit...Prostě je to tu super. Dá se tady dělat bezpočet věcí, které na jiných stránkách a pejscích, kočičách a koník nejdou. Prostě tyhle stránky jsou úžssný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tom (30.06.2010 20:42:52) napsal: To, že nemám profil, neznamená, že sem nechodím. Nemohu prezentovat psa, když žádného nemám (virtuální profil mít nechci). Pouze mám psy rád a tak navštěvuji pravidelně hodně psích portálů a proto mohu porovnávat. Jak vidím, tobě osobně je úplně jedno, že někdo přijde o profil svého pejska a nikdo to neřeší. Naopak ještě napadáš ty, kteří se snaží, aby se podobné věci příště neopakovaly. Takže admini, budete s tím něco dělat? Děkuji ti za objasnění. Nenapadám tě, naopak, ptám se. A pokud se podíváš níže, zjistíš, že jsem psala, že by bylo dobré, aby tato funkce na portálu byla. Ale! Nevidím to tak černě, jako ty. Vícekrát sis tady stěžoval na funkčnost webu (na což samozřejmě máš plné právo, jen konstatuji). Já to ale vidím i z druhé strany, admini tady dělají spoustu věcí, které si my, uživatelé, navymýšlíme. A myslím, že se nad všemi našimi návhry a nápady jistě zamýšlí, protože i oni chtějí, aby to tu lidem vyhovovalo, a tak se i třeba zvýšila návštěvnost. Takže trpělivost.
Jessica (30.06.2010 14:05:46) napsal: A proč sem tedy chodíš? Chodíš po netu a snažíš se vylepšovat stránky, které "nejsou dokonalé"? 8-} Nebo jsi od velice podobné stránky, která akorát končí na .net? Nechápu, proč tady vždycky něco napíšeš ohledně funkčnosti webu, když tě tady v podstatě nic nedrží a nemusíš sem vůbec chodit (nemáš profily atp.)... To, že nemám profil, neznamená, že sem nechodím. Nemohu prezentovat psa, když žádného nemám (virtuální profil mít nechci). Pouze mám psy rád a tak navštěvuji pravidelně hodně psích portálů a proto mohu porovnávat. Jak vidím, tobě osobně je úplně jedno, že někdo přijde o profil svého pejska a nikdo to neřeší. Naopak ještě napadáš ty, kteří se snaží, aby se podobné věci příště neopakovaly. Takže admini, budete s tím něco dělat?
Tom (30.06.2010 13:47:16) napsal: Vyběhnu s popelem vždycky, když mne něco opravdu zvedne ze židle. Takovéto věci prostě není možné přehlížet a je nutné na ně upozornit. Jinak se nad tím jenom mávne rukou a bude se to stávat pořád dokola. A proč sem tedy chodíš? Chodíš po netu a snažíš se vylepšovat stránky, které "nejsou dokonalé"? 8-} Nebo jsi od velice podobné stránky, která akorát končí na .net? Nechápu, proč tady vždycky něco napíšeš ohledně funkčnosti webu, když tě tady v podstatě nic nedrží a nemusíš sem vůbec chodit (nemáš profily atp.)...
Maky.p (29.06.2010 15:32:14) napsal: Aha, hmm, tak to asi bylo. No tak založím znovu. Díky Osobně bych se velmi zamyslel nad tím, zda budu znovu zakládat prezentaci na webu, kde admini ani nejsou schopní obnovit omylem smazaný profil. Z níže uvedeného vyplývá, že neprovádějí ani pravidelné zálohy dat a tak může kdokoli kdykoli zase přijít o svoji prezentaci a jediná reakce adminů bude, že jim to je líto. Seriózní weby garantují, že uživatelé o svá data nepřijdou a v případě potřeby pro ně není problém cokoli obnovit ze zálohy (hodiny, dny i měsíce zpátky). Tady to je evidentně nemožné.
Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. Jak je možné, že lze otevřít třeba profil psa na kočkách nebo koních? Např.: miciny.cz/profily/detail/44910 / konicci.cz/profily/detail/4491 0/ Pak se vůbec nedivím, že noví uživatelé si omylem smažou svůj profil. Je ale do nebe volající, že ho nedokážete obnovit Vy snad nic nezálohujete? Pokud ano, jak často a co?
Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. Jak je možné, že lze otevřít třeba profil psa na kočkách nebo koních? Např.: http://www.miciny.cz/profily/d etail/44910/ http://www.konicci.cz/profily/ detail/44910/ Pak se vůbec nedivím, že noví uživatelé si omylem smažou svůj profil. Je ale do nebe volající, že ho nedokážete obnovit Vy snad nic nezálohujete? Pokud ano, jak často a co?
Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. Jak je možné, že lze otevřít třeba profil psa na kočkách nebo koních? Např.: http://www.miciny.cz/profily/d etail/60788/ http://www.konicci.cz/profily/ detail/60788/ Pak se vůbec nedivím, že noví uživatelé si omylem smažou svůj profil. Je ale do nebe volající, že ho nedokážete obnovit!! Vy snad nic nezálohujete? Pokud ano, jak často a co?>:-(
Aha, hmm, tak to asi bylo. No tak založím znovu. Díky Jerry (29.06.2010 14:13:51) napsal: K rozdvojení nejspíš nedošlo. Asi sis profil kočky otevřela na Hafikách a myslela, že je dvakrát. Jestli si ho smazala, tak je bohužel nenávratně smazán.
K rozdvojení nejspíš nedošlo. Asi sis profil kočky otevřela na Hafikách a myslela, že je dvakrát. Jestli si ho smazala, tak je bohužel nenávratně smazán. Maky.p (29.06.2010 13:30:33) napsal: <blockquote>Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. No a proč ten profil teda zmizel??? Smázla jsem jen špatný, který se tam jaksi rozdvojil, správný zmizel sám od sebe asi. >:-( Taky jsem se tu dočetla, že se profil smaže nenávratně, ale já ten správný nemazala! :-(
<blockquote>Jerry (29.06.2010 07:50:54) napsal: Ahoj, smazané profily obnovit nelze. No a proč ten profil teda zmizel??? Smázla jsem jen špatný, který se tam jaksi rozdvojil, správný zmizel sám od sebe asi. >:-( Taky jsem se tu dočetla, že se profil smaže nenávratně, ale já ten správný nemazala! :-(
Ahoj, smazané profily obnovit nelze. Maky.p (28.06.2010 06:49:56) napsal: Zdravím, zmizel mi profil, jde to nějak obnovit, než zakládat znovu? Měla jsem jeden na micinách a jeden na hafíkách. Ten na micinách se mi v pátek nějak rozdvojil a fotka kočky byla na hafíkách, ale jinak ten profil byl prázdný. Tak jsem na hafíkách dala smazat profil a teď není ani na micinách. Jestli to už nepůjde obnovit, tak je to teda pěkně na prd, mrzí mě myšky a dárečky, a hlavně taky kamarádi :-( >:-(
Zdravím, zmizel mi profil, jde to nějak obnovit, než zakládat znovu? Měla jsem jeden na micinách a jeden na hafíkách. Ten na micinách se mi v pátek nějak rozdvojil a fotka kočky byla na hafíkách, ale jinak ten profil byl prázdný. Tak jsem na hafíkách dala smazat profil a teď není ani na micinách. Jestli to už nepůjde obnovit, tak je to teda pěkně na prd, mrzí mě myšky a dárečky, a hlavně taky kamarádi :-( >:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?