Diskuze smrt

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

měla jsem zrzawobíálého kocourka ae najednou začal hubnout až z něj byla téměř kostra zkoušela jsem mu dáwat léky aby se uzdrawil ale před tím wším měl zabodlou rybí kost w twáři jen bych chtěla wědět čím to wše mohlo bejt=o(
Mončača (12.11.2011 16:55:35) napsal: v českých slovech se píše jednoduché V 8-} Fakt se to nedá takto číst.. 8-} 8-} Asi je to některý z těch uměleckých stylů, co jim běžný člověk nerozumí. Surrealismus nebo tak něco. 8-}
Ahoj, taky mi hubl kocourek a pak umřel a veterinář mu diagnostikoval zánět pobřišnice (FIP), ale bříško měl malinko zvětšené, tak možná jestli to bylo ono. A ty jsi s ním nebyla na veterině? :-O Jinak může být mnoho příčin, proč kocourek zemřel... :_( :_( cuci (11.11.2011 17:12:25) napsal: měla jsem zrzawobíálého kocourka ae najednou začal hubnout až z něj byla téměř kostra zkoušela jsem mu dáwat léky aby se uzdrawil ale před tím wším měl zabodlou rybí kost w twáři jen bych chtěla wědět čím to wše mohlo bejt=o(
cuci (11.11.2011 17:12:25) napsal: měla jsem zrzawobíálého kocourka ae najednou začal hubnout až z něj byla téměř kostra zkoušela jsem mu dáwat léky aby se uzdrawil ale před tím wším měl zabodlou rybí kost w twáři jen bych chtěla wědět čím to wše mohlo bejt=o( Ahojda,doktor ti neřekl čím by to mohlo být??
cuci (11.11.2011 17:12:25) napsal: měla jsem zrzawobíálého kocourka ae najednou začal hubnout až z něj byla téměř kostra zkoušela jsem mu dáwat léky aby se uzdrawil ale před tím wším měl zabodlou rybí kost w twáři jen bych chtěla wědět čím to wše mohlo bejt=o( v českých slovech se píše jednoduché V 8-} Fakt se to nedá takto číst.. 8-} 8-}
cuci (11.11.2011 17:12:25) napsal: měla jsem zrzawobíálého kocourka ae najednou začal hubnout až z něj byla téměř kostra zkoušela jsem mu dáwat léky aby se uzdrawil ale před tím wším měl zabodlou rybí kost w twáři jen bych chtěla wědět čím to wše mohlo bejt=o( Hm.. to je smutné.. :( Jo a v českých slovech se píše jednoduché V 8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?