Diskuze Soukromé zprávy

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla jsem trochu promazat soukromé zprávy, ale nemám šanci. Kompletně se mi zobrazí první stránka, někdy i druhá, ale na další pouze kousek a pak už jenom tři barevné obdélníčky, pár smajlíků a nic dalšího, žádné stránkování, prostě nic. Psala jsem Kate, ale skoro klasika, žádná reakce.Máte někdo taky takový problém? Rexíkova panička od Rexíka
Tess (08.07.2009 10:17:12) napsal: včera odpoledne mi zmizly všechny poslední soukromé zprávy, zůstaly jen smajlíci na celé stránce, žádné stránkování…koukala jsem na to jak divá… ¨já tam mám zprávy všechny:-) :-) dojela jsem i na poslední stránku:-)
včera odpoledne mi zmizly všechny poslední soukromé zprávy, zůstaly jen smajlíci na celé stránce, žádné stránkování…koukala jsem na to jak divá…
už nevím, co si o tom mám myslet…dnes mi zmizely další soukromé zprávy, které jsem dostala za poslední 3 dny…tak nevím, jestli mě chce někdo naštvat nebo si ze mě dělá, slušně řečeno legraci. Už mě to nebaví a odpověď od adminů žádná…
Proč se na tyto stránky už konečně nevykašleš a přejdeš na jiné, lepší, profesionálnější? Je jich spousta. Pořád si tady stěžuje a k ničemu to stejně není.
Tak jsem si přesunula soukromé zprávy do archivu a nemám teď problém s došlými zprávami, ale se zobrazováním zpráv v archivu. Nevím, co si už mám o tom myslet. Mě se Kate neozvala vůbec, i když jsem na tento problém upozornila jako první.
Tak jsem si přesunula soukromé zprávy do archivu a nemám teď problém s došlými zprávami, ale se zobrazováním zpráv v archivu. Nevím, co si už mám o tom myslet. Mě se Kate neozvala vůbec, i když jsem na tento problém upozornila jako první.
Tess (09.07.2009 20:17:34) napsal: už nevím, co si o tom mám myslet…dnes mi zmizely další soukromé zprávy, které jsem dostala za poslední 3 dny…tak nevím, jestli mě chce někdo naštvat nebo si ze mě dělá, slušně řečeno legraci. Už mě to nebaví a odpověď od adminů žádná… Chci poděkovat Kate, ozvala se mi a snaží se tento problém řešit..tak moc děkuji
Tiež mi zmizli správy z celej strany zostali len smailíky a myslela som si že som omylom ja niečo spravila písala som adminom ale to bolo o ničom bez odpovede Jarmila
momentálně musim zaklepat, že je všechno ok. Ale ze začátku to taky různě blblo. Občas se tam něco smazalo, ale za týden to zas bylo zpátky, tak vůbec netušim. Ale samo se to dalo nějak dohromady, tak to neřešim moc..
:-( Tess (08.07.2009 10:17:12) napsal: včera odpoledne mi zmizly všechny poslední soukromé zprávy, zůstaly jen smajlíci na celé stránce, žádné stránkování…koukala jsem na to jak divá… mě se to taky občas maže!
skalio (08.07.2009 10:28:04) napsal: Tess (08.07.2009 10:17:12) napsal: včera odpoledne mi zmizly všechny poslední soukromé zprávy, zůstaly jen smajlíci na celé stránce, žádné stránkování…koukala jsem na to jak divá…¨já tam mám zprávy všechny:-) :-) dojela jsem i na poslední stránku:-) 8-}no mě se to stalo poprvé, doposud jsem tam měla také všechny a to jsem před tím na různých profilcích četla, že se jim také zprávy ztratily..psala jsem Kate, ta se dál neozvla…tak nevím
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?