Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

NaTyGinBer (20.11.2009 19:34:52) napsal: Byli jsme na druhém místěs největším počtem hlasůa ve výsledcích nejsme.Podlečeho vlastně udělají tyvýsledky? když si samivyberou fotky i když jedenpejsek má jako 2.nejvícpočtu hlasů a vevýsledcíchnení.!!!!!!!!!! !!!!!!!!nechápu to!!!!!!!! Já stále nechápu proč jde některým jen o vítězství, a pokud nevyhrají nedokáží to přijmout bez napadání, výčitek.....dle mého názoru admini vybrali opravdu pěkná ,,prasátka" a mé favority...... pro mě osobně je důležitější než výhra v soutěži spokojená a zdravá Nellynka......
Iva Hešková (20.11.2009 20:30:06) napsal: Ve výsledcích nejste možná proto, že si hlasy získávala nefér způsobem - žebráním !:_/ tak k tomu nemam co dodat :-DD lidi vzdyt je to jen soutez a je to pro zabavu ne pro zebrani hlasu!!
Fotečky nádherný.Výhercum GRATULUJI;-) :-) :-D
Pořád a dokola ,žebrání o hlasy nebo o kostičky !! !! Stále někdo nechápe co to je kamarádství a povídání s přáteli o jejich psích miláčcích!! Virtuální vítězství jsou vám k ničemu ale přátelé zůstávají a dokonce se s nimi můžete setkat i v normálním světě,což je super!! !! !! Hezký večer Mojzinka.
Iva Hešková (21.11.2009 20:25:48) napsal: Jak to vím ? Zřejmě si už zapomněla, ale toto si mi poslala a určitě nejen mě: Pro: tebe Od: NaTyGinBer 19. listopad 2009 20:02:02 Moc vás prosíme o vaše hlasy v soutěži naší Berušce.Máme tam 3 fotky.Děkujeme. https://www.hellosandy.cz/zabava/so uteze/prubeh-souteze/soutez-o- nejvetsi-psi-prasatko/?orderBy =votes&orderType=DESC ...a já tě nahlásila adminům a přišla mi od nich tato odpověď: Ahojky, díky, uživatelka byla penalizovaná. Hezký víkend Lenka Vinšová JJ mě to taky přišlo....njn někdo je holt zapomnětlivej.... a proč admini před nedávnem zrušili výhry dle hlasování nás-hafíkářů? no přeci kvůli těmto žebrákům........Tak ať si ti, co žebrali nejdříve zpytují svědomí a pak hlásají......
NaTyGinBer (21.11.2009 18:41:05) napsal: A jak ty to prosimtě můžeš vědět,si někaj chytrá-až moc:D Jak to vím ? Zřejmě si už zapomněla, ale toto si mi poslala a určitě nejen mě: Pro: tebe Od: NaTyGinBer 19. listopad 2009 20:02:02 Moc vás prosíme o vaše hlasy v soutěži naší Berušce.Máme tam 3 fotky.Děkujeme. https://www.hellosandy.cz/zabava/so uteze/prubeh-souteze/soutez-o- nejvetsi-psi-prasatko/?orderBy =votes&orderType=DESC ...a já tě nahlásila adminům a přišla mi od nich tato odpověď: Ahojky, díky, uživatelka byla penalizovaná. Hezký víkend Lenka Vinšová
Aja (21.11.2009 13:21:05) napsal: Asi takhle...;-) Nemá smysl a není to fair,někoho posílat pryč.My jsme nesoutěžili v této soutěži,ale osobně si myslím,že ,,klikání" uživatelů a předběžné umístění skutečně přináší jen zklamání a pocit,že to není ,,fair"...Takže!Proč klikat,když je porota!!!;-) Atˇ určí,mají jistě na to ,,právo "...My jsme byli v nějaké letní soutěži na velmi dobrém místě,ale neřeším to...;-) Foto je bohužel vždy ,,věc vkusu",jako každá imaginární,nezměřitelná věc...Ale ,,klikání" uživatelů bych zrušila...;-) Aja. Klika se proto aby proste stranka hafici mela vic penez,bez klikani by tahle stranka asi nebyla ne ;-) ty darky nejsou zadarmo,takze kdyz klikas tak jim to vlastne proplatis ;-) ale je pravda,ze by viteze meli zvolit uzivatele,kdyz uz klikaj,ale nejak to zabezpecit,ze z jednoho pc se muze dat jen jeden hlas a jakmile by nekdo zebral,tak nahlasit a vyradit ze souteze!!
Tuhle diskuze jsem začala a taky skončím.Mnoho z vás co můj dotaz nepochopilo vysvětlím ještě jednou:chtěla jsem jenom říct že teda nevím proč hlasují uživatelé,když je to ulpne zbytečné-stejně vítězné fotky vybere porota.Myslete si všichni co chcete,já jsem názor vyjádřila.
Iva Hešková (21.11.2009 16:54:44) napsal: Že zrovna ty se dovoláváš fér hry, když ji sama porušuješ >:) Za porušení etických pravidel hry (žebrání o hlasy) si byla adminy penalizována - že ti není hanba se ještě ozývat :_/ A jak ty to prosimtě můžeš vědět,si někaj chytrá-až moc:D
A hádať je to vec každého kto bude súťažiť a kto nie.No za tie roky čo robím v amatérskom divadle viem že pre porotu my nehráme ale pre divákov lebo porota má na prehliadkách vždy svojich favoritov takže aj ked ideme na prehliadku nie s tým že vyhráme ale že potešíme a vypočujeme si rady do budúcna Ajinka má pravdu že načo klikať nech vyhlásia súťaž a admini si vyberú a potom nemusíme čítať žobravé hlasy no jedno je u mna usté do žiadnej súťaže sa nezapojím a tak mám pokoj a nie som sklamaná pre každého pánička alebo gazdíčka je najkrajší jeho miláčik a pokiaľ budú falošné profily a tých je neúrekom zatiaľ víťazo chtiví nemáte šancu pretromfnú Vás Jarmila:-) :-) :-)
NaTyGinBer (21.11.2009 10:59:00) napsal: Jo a co je vlasně na tomto portálu fér....?Lidi na to mají různé nározy,jak na soutěže tak i jiné-a co píší je pravda....Podle nás Že zrovna ty se dovoláváš fér hry, když ji sama porušuješ >:) Za porušení etických pravidel hry (žebrání o hlasy) si byla adminy penalizována - že ti není hanba se ještě ozývat :_/
Honey (21.11.2009 14:37:05) napsal: NE neposílám, ale to asi nechápeš...... nebudu se s tebou dohadovat, za to mi nestojíš. Mě na rozdíl od někoho nerozčiluje že jsem nevyhrála.... Někomu je vážně těžké něco vysvětlit,zvlášť tobě!! !! !!
NaTyGinBer (21.11.2009 14:02:37) napsal: Jo neposíláš-tak si přečti vzkaz předtím(to si asi nepsala ty žejo).A pokud ti to přijde jako stěžování,tak teda nwm jakou chápavost máš ty,ale tady se řeší to že by měli zrušit hlasování lidí,protože stejně vyhraje ten koho určí porota,takže.....!!! NE neposílám, ale to asi nechápeš...... nebudu se s tebou dohadovat, za to mi nestojíš. Mě na rozdíl od někoho nerozčiluje že jsem nevyhrála....
Honey (21.11.2009 13:52:06) napsal: Ajo já taky nikoho neposílám pryč, na to nemám ani právo, ale proč si furt někdo stěžuje, že nevyhrál....njn správný čech...hamty hamty..... Jo neposíláš-tak si přečti vzkaz předtím(to si asi nepsala ty žejo).A pokud ti to přijde jako stěžování,tak teda nwm jakou chápavost máš ty,ale tady se řeší to že by měli zrušit hlasování lidí,protože stejně vyhraje ten koho určí porota,takže.....!!!
Aja (21.11.2009 13:21:05) napsal: Asi takhle...;-) Nemá smysl a není to fair,někoho posílat pryč.My jsme nesoutěžili v této soutěži,ale osobně si myslím,že ,,klikání" uživatelů a předběžné umístění skutečně přináší jen zklamání a pocit,že to není ,,fair"...Takže!Proč klikat,když je porota!!!;-) Atˇ určí,mají jistě na to ,,právo "...My jsme byli v nějaké letní soutěži na velmi dobrém místě,ale neřeším to...;-) Foto je bohužel vždy ,,věc vkusu",jako každá imaginární,nezměřitelná věc...Ale ,,klikání" uživatelů bych zrušila...;-) Aja. Ajo já taky nikoho neposílám pryč, na to nemám ani právo, ale proč si furt někdo stěžuje, že nevyhrál....njn správný čech...hamty hamty.....
Aja (21.11.2009 13:21:05) napsal: Asi takhle...;-) Nemá smysl a není to fair,někoho posílat pryč.My jsme nesoutěžili v této soutěži,ale osobně si myslím,že ,,klikání" uživatelů a předběžné umístění skutečně přináší jen zklamání a pocit,že to není ,,fair"...Takže!Proč klikat,když je porota!!!;-) Atˇ určí,mají jistě na to ,,právo "...My jsme byli v nějaké letní soutěži na velmi dobrém místě,ale neřeším to...;-) Foto je bohužel vždy ,,věc vkusu",jako každá imaginární,nezměřitelná věc...Ale ,,klikání" uživatelů bych zrušila...;-) Aja. Tak to jsme dvě a nebo teda ať klikají lidé a neurčuje to porota!!!
Honey (21.11.2009 11:52:11) napsal: Já ti teda nevim, ale pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě tu nedrží a můžeš ,,odejít"....tak co pořád řešíš?? !! Asi takhle...;-) Nemá smysl a není to fair,někoho posílat pryč.My jsme nesoutěžili v této soutěži,ale osobně si myslím,že ,,klikání" uživatelů a předběžné umístění skutečně přináší jen zklamání a pocit,že to není ,,fair"...Takže!Proč klikat,když je porota!!!;-) Atˇ určí,mají jistě na to ,,právo "...My jsme byli v nějaké letní soutěži na velmi dobrém místě,ale neřeším to...;-) Foto je bohužel vždy ,,věc vkusu",jako každá imaginární,nezměřitelná věc...Ale ,,klikání" uživatelů bych zrušila...;-) Aja.
Honey (21.11.2009 11:52:11) napsal: Já ti teda nevim, ale pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě tu nedrží a můžeš ,,odejít"....tak co pořád řešíš?? !! Že by šel někdo jiný?....nwm proč zrovna já,já jenom řeším proč se teda v těch soutěžích hlasuje,když výsledky jsou uplne jiné...takže lidi muzou klikat jak b**í a žádný ucel to nemá...a pak co kdo řeší
NaTyGinBer (21.11.2009 10:59:00) napsal: Jo a co je vlasně na tomto portálu fér....?Lidi na to mají různé nározy,jak na soutěže tak i jiné-a co píší je pravda....Podle nás Já ti teda nevim, ale pokud se ti tu nelíbí, nikdo tě tu nedrží a můžeš ,,odejít"....tak co pořád řešíš?? !!
Honey (20.11.2009 20:44:17) napsal: Já stále nechápu proč jde některým jen o vítězství, a pokud nevyhrají nedokáží to přijmout bez napadání, výčitek.....dle mého názoru admini vybrali opravdu pěkná ,,prasátka" a mé favority...... pro mě osobně je důležitější než výhra v soutěži spokojená a zdravá Nellynka...... Presne tak vybrali opravdu pekne fotky a s tematikou jakou meli byt BLATIVA obluda nebo MOKRE monstrum,hlavne je to jen pro pobaveni aby sme se taky trochu odreagovali a treba vyhrali nejakou tu cenu. A pro me je taky teda dulezitejsi zdravi nasich chlupacu nez nejaka vyhra. Hlavne ty vyhry stoji taky par korun,takze to neni nic co by se nedalo koupit,tak uz se konecne zamyslete lidi !! Budte radi,ze se takovyhle souteze tady delaj!! A jestli se vam to nelibi,tak vas nikdo nenuti soutezit nebo snad jo?? 8-}
Jo a co je vlasně na tomto portálu fér....?Lidi na to mají různé nározy,jak na soutěže tak i jiné-a co píší je pravda....Podle nás
Iva Hešková (20.11.2009 20:30:06) napsal: Ve výsledcích nejste možná proto, že si hlasy získávala nefér způsobem - žebráním !:_/ :-D :-D :-D Žebráním, tóóólik zpráv co posílají, tóóólik času co u toho stráví a pak to nevyjde. Smůla nó.:-D :-D :-D JE JEDINĚ DOBŘE, ŽE ADMINI VYBÍRAJÍ!!!!!!
Iva Hešková (20.11.2009 20:30:06) napsal: Ve výsledcích nejste možná proto, že si hlasy získávala nefér způsobem - žebráním !:_/ :D :D :D žebráním, tóóólik zpráv co posílají, tóóólik času co u toho stráví a pak to nevyjde. Smůla nó. :-D :-D :-D
NaTyGinBer (20.11.2009 19:34:52) napsal: Byli jsme na druhém místěs největším počtem hlasůa ve výsledcích nejsme.Podlečeho vlastně udělají tyvýsledky? když si samivyberou fotky i když jedenpejsek má jako 2.nejvícpočtu hlasů a vevýsledcíchnení.!!!!!!!!!! !!!!!!!!nechápu to!!!!!!!! Ve výsledcích nejste možná proto, že si hlasy získávala nefér způsobem - žebráním !:_/
Veradisia (20.11.2009 19:45:02) napsal: v pravidlech je jasne napsano,ze viteze si sama vybere porota takze na hlasech nesejde...to je jen aby se klikalo :-D ale myslim,ze tentokrat to vyhrali ti pravi,libi se mi vsechny fotky ktere vyhrali!! Mozna pro tebe,ale i tak!!!
NaTyGinBer (20.11.2009 19:34:52) napsal: Byli jsme na druhém místěs největším počtem hlasůa ve výsledcích nejsme.Podlečeho vlastně udělají tyvýsledky? když si samivyberou fotky i když jedenpejsek má jako 2.nejvícpočtu hlasů a vevýsledcíchnení.!!!!!!!!!! !!!!!!!!nechápu to!!!!!!!! v pravidlech je jasne napsano,ze viteze si sama vybere porota takze na hlasech nesejde...to je jen aby se klikalo :-D ale myslim,ze tentokrat to vyhrali ti pravi,libi se mi vsechny fotky ktere vyhrali!!
Byli jsme na druhém místě s největším počtem hlasů a ve výsledcích nejsme.Podle čeho vlastně udělají ty výsledky? když si sami vyberou fotky i když jeden pejsek má jako 2.nejvíc počtu hlasů a ve výsledcích není.!!!!!!!!!!!!!!!!!!nechá pu to!!!!!!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?