Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

V soutěži na Hafíci je do 25.4. a ještě není vyhlášeno 8-| Fotka na květen a červen 8-}
blick (01.07.2010 15:24:09) napsal: U kazde souteze je odkaz na dokument s pravidly, kde je popsan mimo jine i zpusob vyberu vitezu. to jo to jo:-DD já jsem jen myslela,že rozhodující jsou naše hlasy;-D ;-) když se o ně tak prosí:-DD ale děkuju za vysvětlení,krásný den:D
U kazde souteze je odkaz na dokument s pravidly, kde je popsan mimo jine i zpusob vyberu vitezu.
tak to bych cchápala,to se mi zdá i spravedlivý,že vybírají sami,aby se nepodvádělo:-DD ale proč teda hlasujeme my?? to pak nemá význam...a taky by to mělo teda být jasně napsané u té soutěže,ono to halsování zabere dost času a takhle by jsme ho ušetřili:-DD :-DD
Uživatel42825 alena (01.07.2010 13:55:17) napsal: tak mě by docela zajímalo,jak je to možné,že v soutěži o psa měsíce červenec,vyhrála fotka pejska uplně jiná,než jaká byla na 1.místě po skončení soutěže???dala jsem si fotky seřadit podle počtu hlasů a objevilo se mi tam na 1. místě nějaké štěndo..tak jsem si logicky myslela,že je to vítěz...a ono ne!!!ted koukám,že na tom novém kalendáři je uplně nějaký jiný pejsek!!ne že by to byla ošklivá fotečka,to ne,ale ptám se jen,proč teda vlastně hlasujeme,když pak vyhraje někdo uplně neznámý????to je pak zbytečné,ne??tak to rovnou vyberte ,admini,sami, a nedělejte z nás blbce:))):-DD Ono je to jinak, admini to tu vysvětlovali. Neboť se žebralo o hlasy tak vítěze vybírají již delší dobu oni. Aby se předešlo ,,podvodům".
Uživatel42825 alena (01.07.2010 13:55:17) napsal: tak mě by docela zajímalo,jak je to možné,že v soutěži o psa měsíce červenec,vyhrála fotka pejska uplně jiná,než jaká byla na 1.místě po skončení soutěže???dala jsem si fotky seřadit podle počtu hlasů a objevilo se mi tam na 1. místě nějaké štěndo..tak jsem si logicky myslela,že je to vítěz...a ono ne!!!ted koukám,že na tom novém kalendáři je uplně nějaký jiný pejsek!!ne že by to byla ošklivá fotečka,to ne,ale ptám se jen,proč teda vlastně hlasujeme,když pak vyhraje někdo uplně neznámý????to je pak zbytečné,ne??tak to rovnou vyberte ,admini,sami, a nedělejte z nás blbce:))):-DD ty jo fakt že jo 8-| tak to teda nechápu :-D taky mě docela štve, že si do různejch foto soutěží přidá jeden uživatel třeba desetkrát s různýma fotkama >:-(
tak mě by docela zajímalo,jak je to možné,že v soutěži o psa měsíce červenec,vyhrála fotka pejska uplně jiná,než jaká byla na 1.místě po skončení soutěže???dala jsem si fotky seřadit podle počtu hlasů a objevilo se mi tam na 1. místě nějaké štěndo..tak jsem si logicky myslela,že je to vítěz...a ono ne!!!ted koukám,že na tom novém kalendáři je uplně nějaký jiný pejsek!!ne že by to byla ošklivá fotečka,to ne,ale ptám se jen,proč teda vlastně hlasujeme,když pak vyhraje někdo uplně neznámý????to je pak zbytečné,ne??tak to rovnou vyberte ,admini,sami, a nedělejte z nás blbce:))):-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?