Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Buď v klidu, my na výhru - matraci DOOOP čekali 4 týdny:-) Ale došla:-) Kočičí Stopičky (29.10.2010 08:59:29) napsal: Dobrý den.Vyhrála jsem 1 místo v soutěži-krmivo EARTHBORN HOLISTIC.Už jsou to dva týdny a ještě nic nepřišlo.Můžu se zeptat kdý to bude zasláno?
Dobrý den, jak už víte, tak jsme čekali na Váš výběr, abychom to mohli partnerovi soutěže poslat najednou. I proto se někdy odeslání cen pozdrží. Jinak už jsme snad vše vyřídily po e-mailu. :-) Kočičí Stopičky (29.10.2010 08:59:29) napsal: Dobrý den.Vyhrála jsem 1 místo v soutěži-krmivo EARTHBORN HOLISTIC.Už jsou to dva týdny a ještě nic nepřišlo.Můžu se zeptat kdý to bude zasláno?
Dobrý den, vyhrála jsem 2. místo v soutěži s o krmivo EARTHBORN HOLISTIC a také stále nic nepřišlo, ani na mail. Mám tedy čekat nějaké email o výběru krmiva, nebo to rovnou přijde? Děkuji
Dobrý den, v pátek byly výhry odeslány, takže už by krmivo mohlo být u Vás. ;-) sanny (13.12.2010 20:22:18) napsal: Dobrý den, vyhrála jsem 2. místo v soutěži s o krmivo EARTHBORN HOLISTIC a také stále nic nepřišlo, ani na mail. Mám tedy čekat nějaké email o výběru krmiva, nebo to rovnou přijde? Děkuji
Naamah (01.11.2010 16:59:00) napsal: Buď v klidu, my na výhru - matraci DOOOP čekali 4 týdny:-) Ale došla:-) Bohužel jsem neměla přehled o emailech a nevěděla jsem že máme zaslat jaké krmivo chceme.Takže jsme rádi že to takhle všechno dopadlo tak doufám že to pání Višňové přijde a vše bude v pořádku.Rozhodli jsme se totiž že krmivo budeme darovat útulku v Mostě kde jsme si našli Žulinku :-).
Dobrý den.Vyhrála jsem 1 místo v soutěži-krmivo EARTHBORN HOLISTIC.Už jsou to dva týdny a ještě nic nepřišlo.Můžu se zeptat kdý to bude zasláno?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?