Diskuze soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky si myslím,že není fér,že soutěžící musí být na fb-trochu mi to připomíná diktaturu jedné vlády;-)
SOUHLASÍM SE VŠEMI CO NAPSALI ,PROČ SI ZŘIZOVAT FC. KVŮLI TOMU ŽE CHCI SOUTĚŽIT!! JE TO NEFÉÉÉÉR!! !! !!
Sabulka (09.01.2012 05:46:46) napsal: A to jsme zrovna měli hezkou fotečku do soutěže, ale FB nemám a ani ho zakládat nebudu, tak snad příště :_/ přesně taky jsme zrovna měla pěknou fotku :-~ :-~
Sabulka (09.01.2012 05:46:46) napsal: A to jsme zrovna měli hezkou fotečku do soutěže, ale FB nemám a ani ho zakládat nebudu, tak snad příště :_/ To já mám zase fcb, ale žádnou fotku s kterou bych měla šanci.
Souhlasím s tím, že podmínka fc je dost přitažená za vlasy já nemám ráda sociální sítě, ráda s hafíkama soutěžím a tak jsem se proti srsti zaregistrovala, ale pokud to bude stále podmínkou nevím, nevím:-( :-~
HMMMMMMMM KOUKÁM ŽE DOKONCE NĚKDO PORUŠIL TAKY POČET FOTEČEK MÍSTO 4 MÁ DOKONCE 7 NAHRÁNO HMMMMMMMM TAKY DOBRÝ? Asi to nikdo nekontroluje:-(
°ღ Hanka ღ° (08.01.2012 14:48:25) napsal: prosím jak je možné,že na prvním místě soutěže u hafíků je zvíře-koza...pod jiným jménen,kterou tento uživatel nemá mezi svými zvířátky ..........opsáno.... Od uživatele laura nejlépe své emoce dokáže vyádřit peggy♥ ...... jsem tu už několik roků a nejsem nejmladší je mi 64let ale zvažuji,že odejdu pro takové podvody tady už není opravdu nic pro zábavu. Měl by se někdo zamyslet co se tu děje Hanka8-} 8-} Nebýt kamarádů co tu už nějaký čas trávíme hezké chvilky to tu nestojí za nic a to je mi moc líto.Tato kritika patří i adminům!! Hanko, když už kritizujete, měla byste být v soutěži také fér.8-} Je to FOTOsoutěž, ne video:-DD
gifová fotografie ale moc pěkná:-)))))))):-DD °ღ Hanka ღ° (10.01.2012 19:35:47) napsal: to není video ale gifová fotografie;-)
Já fecebbok mám, mám tam i hafíky a body ze soutěže nemám
Vlaďka a Šmakůsek (21.01.2012 18:34:39) napsal: Já fecebbok mám, mám tam i hafíky a body ze soutěže nemám Taky mi zatím nepřišly žádné body, asi to bude tím že ta soutěž ještě není úplně ukončena, že ještě nejsou známi výherci.
Já to chápu tak, že i hlasy uživatelů jsou důležité pro adminy, i když nejsou ve výsledku rozhodující. Někdo může podvádět a nasolit si z falešných účtů hlasy, pak skončí na 1. místě i když jsou i lepší fotky.. proto rozhodují admini. A hlasuje se proto, aby měli admini přehled, jaká fotka se líbí.
tak já měla takovou radost, že se naše fotka líbila :-~ a teď když tu čtu příspěvky, tak jsem z toho nějak zklamaná :( Vždyť přece o nic nejde .. jen o radost z podařené fotky a možnost podělit se o ní s ostatními 8-}
Peťulo jo jo dík již to vím a s admini jsme si to vysvětlily proč to zrovna takto funguje. Petra (22.01.2012 19:56:54) napsal: Už se to tu několikrát psalo, hlasy uživatelů jsou orientační, výherní fotky vybírají admini. :-)
Souhlas:D :D :D ale některé fotečky byly opravdu vydařené a nic a to je škoda:-( *Verulinka* (22.01.2012 19:52:01) napsal: Výherce vybírají administrátoři!! Takže mi nějaké hlasování o nej fotku přijde naprosto zbytečné... ;-)
"Milá" Elis! Co to má být! ??? Nechápu vaši agresivitu ani obsah vašeho sdělení! 1) Napsala jsem snad něco jiného, než na co tam útočíte? Pouze jsem reagovala na rozhořčení ostatních, kterým způsob výběru vítězů připadl podivný. Mně tedy ne... stačí si přečíst (s porozuměním obsahu sděleného slova) můj příspěvek. ;-) 2) Já o hlasy rozhodně nežebrám, žádné podobné zprávy, jak je na těchto stránkých zvykem (!!!) nerozesílám!!! Toho jsem opravdu daleka! Nevím, z čeho váš vztek a zloba vycházejí, ale ono za "anonymní" obrazovku se skryje ledacos, že? :( Elis a smečka (22.01.2012 23:26:11) napsal: To, že nevyhraje fotka podle hlasů je tady normální, Bylo by to totiž nefér vůči těm co nežebrají o hlasy jako VY!!! Vítězné fotky vybírají admini, na hlasy pak možná přihlížejí při pořadí. Stačí si přečíst pravidla!!!!
"Milá" Elis! Co to má být! ??? Nechápu vaši agresivitu ani obsah vašeho sdělení! 1) Napsala jsem snad něco jiného, než na co tam útočíte? Pouze jsem reagovala na rozhořčení ostatních, kterým způsob výběru vítězů připadl podivný. Mně tedy ne... stačí si přečíst (s porozuměním obsahu sděleného slova) můj příspěvek. ;-) 2) Já o hlasy rozhodně nežebrám!!! Toho jsem opravdu daleka! Nevím, z čeho váš vztek a zloba vycházejí, ale ono za "anonymní" obrazovku se skryje ledacos, že? :( Elis a smečka (22.01.2012 23:26:11) napsal: To, že nevyhraje fotka podle hlasů je tady normální, Bylo by to totiž nefér vůči těm co nežebrají o hlasy jako VY!!! Vítězné fotky vybírají admini, na hlasy pak možná přihlížejí při pořadí. Stačí si přečíst pravidla!!!!
jaringaj (09.01.2012 21:07:40) napsal: Hanko, když už kritizujete, měla byste být v soutěži také fér.8-} Je to FOTOsoutěž, ne video:-DD to není video ale gifová fotografie;-)
TygrSaurus (22.01.2012 22:45:47) napsal: Všem velice děkuji za jejich hlasy, jsem moooc ráda, že zrovna naše fotka se uživatelům líbila ze všech nejvíce. :-) To, že nakonec vyhraje jiná, než uživatelsky nejoblíbenější fotka, je myslím nefér "JEN" vůči hlasujícím, kteří toto netuší a tedy se opravdu mohou cítit nerespektováni - proč vlastně hlasovat, když se výhra určuje jinak, že? ;-) Všichni soutěžící ale s pravidly vyhodnocení (na zákadě osobích preferencí adminů) souhlasíme při vkládání fotek - tedy při přihlášení k účasti. Z čeho mám ale ještě mnohem větší radost je to, že Tygyho fotka byla jen jedna z mála, která nevyjadřovala radost, spokojenost a štěstí. :-DD Myslím, že pravou výhrou tohoto kola soutěže byla ta obrovská záplava rozesmátch čumáčků. :-) To, že nevyhraje fotka podle hlasů je tady normální, Bylo by to totiž nefér vůči těm co nežebrají o hlasy jako VY!!! Vítězné fotky vybírají admini, na hlasy pak možná přihlížejí při pořadí. Stačí si přečíst pravidla!!!!
Všem velice děkuji za jejich hlasy, jsem moooc ráda, že zrovna naše fotka se uživatelům líbila ze všech nejvíce. :-) To, že nakonec vyhraje jiná, než uživatelsky nejoblíbenější fotka, je myslím nefér "JEN" vůči hlasujícím, kteří toto netuší a tedy se opravdu mohou cítit nerespektováni - proč vlastně hlasovat, když se výhra určuje jinak, že? ;-) Všichni soutěžící ale s pravidly vyhodnocení (na zákadě osobích preferencí adminů) souhlasíme při vkládání fotek - tedy při přihlášení k účasti. Z čeho mám ale ještě mnohem větší radost je to, že Tygyho fotka byla jen jedna z mála, která nevyjadřovala radost, spokojenost a štěstí. :-DD Myslím, že pravou výhrou tohoto kola soutěže byla ta obrovská záplava rozesmátch čumáčků. :-)
Zdenka (22.01.2012 19:48:58) napsal: Mohu se prosím zeptat kdo rozhoduje o výhře fotek? A hlasy ostatních to určitě nejsou!8-| Měla jsem v první 10 fotečku, ta se držela ještě do do druhého dne po ukončení soutěže. Mezi 10 fotkami které vyhráli zůstala pouze fotka jediná a to na 4 místě, ta která byla dlouho první a hlasů měla hodně. Opravdu je na zamyšlení že vyhráli a vždy vyhrávají fotky zcela jiné které ani nejsou mezi prvními 20 fotkami:( Nejde my o mou výhru- tu jsem stejně chtěla předat s ostatními věcmi do útulku.Jde o princip!!!!!!!!!!!!!!!!! A neříkejte že to není pravda.To vám nebudu baštit! Už se to tu několikrát psalo, hlasy uživatelů jsou orientační, výherní fotky vybírají admini. :-)
Zdenka (22.01.2012 19:48:58) napsal: Mohu se prosím zeptat kdo rozhoduje o výhře fotek? A hlasy ostatních to určitě nejsou!8-| Měla jsem v první 10 fotečku, ta se držela ještě do do druhého dne po ukončení soutěže. Mezi 10 fotkami které vyhráli zůstala pouze fotka jediná a to na 4 místě, ta která byla dlouho první a hlasů měla hodně. Opravdu je na zamyšlení že vyhráli a vždy vyhrávají fotky zcela jiné které ani nejsou mezi prvními 20 fotkami:( Nejde my o mou výhru- tu jsem stejně chtěla předat s ostatními věcmi do útulku.Jde o princip!!!!!!!!!!!!!!!!! A neříkejte že to není pravda.To vám nebudu baštit! jo přesně přeba ten jezevčík- byl na prvním místě a skončil až myslím na 5 :-( já jsem mu tak fandila :D to byla totiž velice povedená fotka :D
Zdenka (22.01.2012 19:48:58) napsal: Mohu se prosím zeptat kdo rozhoduje o výhře fotek? A hlasy ostatních to určitě nejsou!8-| Měla jsem v první 10 fotečku, ta se držela ještě do do druhého dne po ukončení soutěže. Mezi 10 fotkami které vyhráli zůstala pouze fotka jediná a to na 4 místě, ta která byla dlouho první a hlasů měla hodně. Opravdu je na zamyšlení že vyhráli a vždy vyhrávají fotky zcela jiné které ani nejsou mezi prvními 20 fotkami:( Nejde my o mou výhru- tu jsem stejně chtěla předat s ostatními věcmi do útulku.Jde o princip!!!!!!!!!!!!!!!!! A neříkejte že to není pravda.To vám nebudu baštit! Výherce vybírají administrátoři!! Takže mi nějaké hlasování o nej fotku přijde naprosto zbytečné... ;-)
Mohu se prosím zeptat kdo rozhoduje o výhře fotek? A hlasy ostatních to určitě nejsou!8-| Měla jsem v první 10 fotečku, ta se držela ještě do do druhého dne po ukončení soutěže. Mezi 10 fotkami které vyhráli zůstala pouze fotka jediná a to na 4 místě, ta která byla dlouho první a hlasů měla hodně. Opravdu je na zamyšlení že vyhráli a vždy vyhrávají fotky zcela jiné které ani nejsou mezi prvními 20 fotkami:( Nejde my o mou výhru- tu jsem stejně chtěla předat s ostatními věcmi do útulku.Jde o princip!!!!!!!!!!!!!!!!! A neříkejte že to není pravda.To vám nebudu baštit!
Niki a Baddy (08.01.2012 10:10:26) napsal: tet jak je ta soutěž o ty hračky, a četla jsem si že: A pozor! Máme tu malou změnu - podmínkou účasti v soutěži je fanouškovství na našich Hafici.cz facebook stránkách! tak to je teda pěkně na h..... :-~ :-~ :-~ :-~ já fc nemám a kvůli tomu že chci soutěžit si ho nemudu vytvářet :-~ SOUHLAS!!!!
♠♠♠DENÝSKOVI♠♠♠ (08.01.2012 18:02:40) napsal: SOUHLASÍM SE VŠEMI CO NAPSALI ,PROČ SI ZŘIZOVAT FC. KVŮLI TOMU ŽE CHCI SOUTĚŽIT!! JE TO NEFÉÉÉÉR!! !! !! Taky jsem se toho všimla až včera,bylo mi divný,proč ještě neposlalai body,moc mě to mrzí,klást takové podmínky!!!!
°ღ Hanka ღ° (10.01.2012 19:35:47) napsal: to není video ale gifová fotografie;-) Na čo také útoky video a hýbacia fotka čiže gifová je velký rozdiel a nikde nie je napísané že nemôže byť fotka kde sa psík hýbe tak o akom porušovaní táto pani užívatelka píše Hanka je jedna poriadná a férová žienka a po druhé tu ide o niečo iné a nie o fotky:-) :-)
jaringaj (09.01.2012 21:07:40) napsal: Hanko, když už kritizujete, měla byste být v soutěži také fér.8-} Je to FOTOsoutěž, ne video:-DD to není video ale gifová fotografie;-)
Noo asi jo více profilů tak více foteček ?:-~ o nic vlastně nejde pouze o princip.-)))))))))))) Mončača (10.01.2012 15:45:12) napsal: Ale to přece nejde nahrát víc.. Přece za každý profil na hafíkách 2 fotky.. :-) :-) A když má někdo víc profilů tak může víc fotek :-)
Zdenka (09.01.2012 23:19:54) napsal: HMMMMMMMM KOUKÁM ŽE DOKONCE NĚKDO PORUŠIL TAKY POČET FOTEČEK MÍSTO 4 MÁ DOKONCE 7 NAHRÁNO HMMMMMMMM TAKY DOBRÝ? Asi to nikdo nekontroluje:-( Ale to přece nejde nahrát víc.. Přece za každý profil na hafíkách 2 fotky.. :-) :-) A když má někdo víc profilů tak může víc fotek :-)
Dobrý den, jak mohu hlasovat pro ostatní pejsky a kočičky? Nemohu najít pořadí ani své fotečky pejska a kočičky?? Děkuji
°ღ Hanka ღ° (08.01.2012 14:48:25) napsal: prosím jak je možné,že na prvním místě soutěže u hafíků je zvíře-koza...pod jiným jménen,kterou tento uživatel nemá mezi svými zvířátky ..........opsáno.... No Hanko, když už kritizujete, tak si zameťte před vlastním prahem.8-} Soutěž je foto a ne video:-DD Od uživatele laura nejlépe své emoce dokáže vyádřit peggy♥ ...... jsem tu už několik roků a nejsem nejmladší je mi 64let ale zvažuji,že odejdu pro takové podvody tady už není opravdu nic pro zábavu. Měl by se někdo zamyslet co se tu děje Hanka8-} 8-} Nebýt kamarádů co tu už nějaký čas trávíme hezké chvilky to tu nestojí za nic a to je mi moc líto.Tato kritika patří i adminům!!
A to jsme zrovna měli hezkou fotečku do soutěže, ale FB nemám a ani ho zakládat nebudu, tak snad příště :_/
Ahoooj, klíd ;-D FB fanouškovství nebude pravidelně povinné. Zkusili jsme to. Je to pro nás další možnost, jak s vámi komunikovat, kam dát poznávačku plemen, kam vám psát zajímavosti. Mysleli jsme si, že malá změna neuškodí. ;-) 42825 alena (08.01.2012 20:48:00) napsal: taky si myslím,že není fér,že soutěžící musí být na fb-trochu mi to připomíná diktaturu jedné vlády;-)
Hmmmmmmm dlouho jsem na stránkách nebyla8-| a co to tady čtu? Facebook- no nevím v čem- zůčastnit se mohou pouze zaregistrovaní a také hlasovat mohou pouze registrovani:_/ no asi jsem najivní- přeci se nebudou přihlašovat jen pro nějakou výhru v soutěži?8-} Vím že na ff- se rozhodne a hlasuje o jaké téma v soutěži půjde to je fakt, ale jinak? Soutěžím skoro pořád a nikdy jsem nevyhrála, ale tentokrát věřím že díky vám všem se to povede a výhra bude předána, někomu kdo to opravdu ocení a zaslouží si to:-)
°ღ Hanka ღ° (08.01.2012 14:48:25) napsal: prosím jak je možné,že na prvním místě soutěže u hafíků je zvíře-koza...pod jiným jménen,kterou tento uživatel nemá mezi svými zvířátky ..........opsáno.... Od uživatele laura nejlépe své emoce dokáže vyádřit peggy♥ ...... jsem tu už několik roků a nejsem nejmladší je mi 64let ale zvažuji,že odejdu pro takové podvody tady už není opravdu nic pro zábavu. Měl by se někdo zamyslet co se tu děje Hanka8-} 8-} Nebýt kamarádů co tu už nějaký čas trávíme hezké chvilky to tu nestojí za nic a to je mi moc líto.Tato kritika patří i adminům!! No neviem či koza na Hafíkoch je zrovna vhodná na fotke uznávam že ludia chovajú a majú radi všetky zvieratká ale že sa tu podvody robia to sa mi nepáči ved ako môže v fotosúťaži vyhrať užívatel ktorý nemá ani profil spravený alebo vyhrať zvieratko ktoré nemá užívatel medzi ostatnými v profile nepáčia sa mi ani žobračky o hlásky aj ked sa nechválime svojim priatelom s ktorými sme nejako v kontakte vždy a zakaždým dám hlas a čo sa týka Facebooku nie je to fér lebo neviem čo má Facebook spoločné s týmto webom možno je to preto lebo vela užívatelov odišlo odtialto na tento web ale čo sú tu verní tomuto webu sú diskriminovaní nie každý má záujem byť na Facebooku alebo nemá čas na viaceré weby admini uvážte to ešte a prosím Vás spravte nápravu
°ღ Hanka ღ° (08.01.2012 14:48:25) napsal: prosím jak je možné,že na prvním místě soutěže u hafíků je zvíře-koza...pod jiným jménen,kterou tento uživatel nemá mezi svými zvířátky ..........opsáno.... Od uživatele laura nejlépe své emoce dokáže vyádřit peggy♥ ...... jsem tu už několik roků a nejsem nejmladší je mi 64let ale zvažuji,že odejdu pro takové podvody tady už není opravdu nic pro zábavu. Měl by se někdo zamyslet co se tu děje Hanka8-} 8-} Nebýt kamarádů co tu už nějaký čas trávíme hezké chvilky to tu nestojí za nic a to je mi moc líto.Tato kritika patří i adminům!! Já myslím, že tato fotka určitě nemá šanci vyhrát, i když je možná na prvním místě. A podle mě je jedno, jestli to zvíře nějaký uživatel má, nebo nemá jejich profil, protože já osobně, taky nedělám profil každému zvířeti co mám doma, protože by jich bylo opravdu hodně... :-) :-)
prosím jak je možné,že na prvním místě soutěže u hafíků je zvíře-koza...pod jiným jménen,kterou tento uživatel nemá mezi svými zvířátky ..........opsáno.... Od uživatele laura nejlépe své emoce dokáže vyádřit peggy♥ ...... jsem tu už několik roků a nejsem nejmladší je mi 64let ale zvažuji,že odejdu pro takové podvody tady už není opravdu nic pro zábavu. Měl by se někdo zamyslet co se tu děje Hanka8-} 8-} Nebýt kamarádů co tu už nějaký čas trávíme hezké chvilky to tu nestojí za nic a to je mi moc líto.Tato kritika patří i adminům!!
Niki a Baddy (08.01.2012 10:10:26) napsal: tet jak je ta soutěž o ty hračky, a četla jsem si že: A pozor! Máme tu malou změnu - podmínkou účasti v soutěži je fanouškovství na našich Hafici.cz facebook stránkách! tak to je teda pěkně na h..... :-~ :-~ :-~ :-~ já fc nemám a kvůli tomu že chci soutěžit si ho nemudu vytvářet :-~ Přesně tak, hodně mě to zamrzelo, když jsem si to přečetla. Já FB v žádném případě nechci a tím pádem si tedy už nezasoutěžíme?! :_( :-(
tet jak je ta soutěž o ty hračky, a četla jsem si že: A pozor! Máme tu malou změnu - podmínkou účasti v soutěži je fanouškovství na našich Hafici.cz facebook stránkách! tak to je teda pěkně na h..... :-~ :-~ :-~ :-~ já fc nemám a kvůli tomu že chci soutěžit si ho nemudu vytvářet :-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?