Diskuze soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Za každý profil zvířete - máte-li jedno zvíře, můžete vložit dvě fotografie, máte-li pět zvířat, můžete jich vložit 10. ewhys (14.04.2014 20:37:43) napsal: prý každý profil muže dát jen dvě fotky...je zajímavé že někteří uživatele jich tam mají více než 2....nechápu.....
prý každý profil muže dát jen dvě fotky...je zajímavé že někteří uživatele jich tam mají více než 2....nechápu.....
Asi někteří neumí číst a dozajista počítat... Namátkově: edelwiska - moureček 3x foto Nosková Irena - moureček nebo -li Miloušek 5x foto Káťa - Larry 10x foto (pro zajímavost poslední zápis v deníčcích 15.2.2013) Fluffy Cats (Terez) - Haidi 5x foto Nelly - Macíček 6x foto chikui - Mio 7x Ano, chápu, že mnozí z nás pravidelných jsme rádi za každou soutěž, protože dárky jsou opravdu velmi drahé a přátel máme mnoho, které bychom rádi obdařili... Na druhé straně, nelze nastavit (ono jde všechno, když se chce a jak je vidno i švindlovat) nahrávání pouze max.2 fotek u jednotlivých profilů v soutězích ? Rozumím ostatním rozhořčení, kteří poctivě nahrají 2 fotky od každého profilu, zatím co Vy tvrdíte, že pak "stejně" počítáte jen 2 fotky od profilu do soutěže. Jenže, když se podíváme na průběh jsme klamáni "průběhem" a není kontrola, že za více nahraných fotek od jednoho profilu, dotyčný/á stejně na tom není lépe, než ten který nahrál dle pravidel 2 fotografie od profilu ...
Radka (21.04.2014 22:00:48) napsal: Tak to ani nebylo myšleno, že je možné nahrát vždy dvě fotky konkrétní kočky. Pokud má uživatel pocit, že stojí za to fotky jen jedné z pěti koček co má, může nahrát 10 fotek jedné kočky (tedy 5x2 fotky). Vždycky ale vyhrává kvalita fotek nad kvantitou, takže v podstatě není důležité, jestli nahrajete jednu nebo deset fotek ;-) Takže, jestli tomu dobře rozumím - mám 8 koček v profilech a mohu nahrát 16 fotek třeba jen jedné? Adminko, tak jste mě neuspokojila. Myslím, že mnozí v tom mají "pěkné housle". No, necháme diskuze na téma nahrávání fotek do soutěží. Obávám se, že oběma ( možná i více lidem) jde v podstatě o úplně něco jiného:-DD Hezký večer!
Tak to ani nebylo myšleno, že je možné nahrát vždy dvě fotky konkrétní kočky. Pokud má uživatel pocit, že stojí za to fotky jen jedné z pěti koček co má, může nahrát 10 fotek jedné kočky (tedy 5x2 fotky). Vždycky ale vyhrává kvalita fotek nad kvantitou, takže v podstatě není důležité, jestli nahrajete jednu nebo deset fotek ;-) Askáskovi (20.04.2014 21:48:29) napsal: Adminko Radko, v tom případě je to špatně nastavené, když se mohou nahrát od jednoho profilového kočičáka i více fotek... Dost možná by stálo za úvahu během soutěže nemilosrdně mazat ostatní fotky, když se obejví to, co jsem tady popisovala a nechat tam jenom namátkově pouze jakékoliv dvě. Tolik soutěžících zase není, aby se to nedalo uhlídat. A dost možná ten, kdo sem dá do soutěže víc jak 2 fotky, si pak rozmyslí, když "přijde" o fotky, které byly nekompromisně smazány a v jeho očích zůstala jen ta, kterou dost možná ani nechtěl dát do soutěže...
=D...to je k smíchu tady.... některý fotky co vyhráli jsou doslova nic moc......moje dvě fotky byli perfektní jelikož fotím často a dobře....ae bez tak sem nevyhrála.....tak že kvalita fotek tady nerozhoduje......nechápu proč tady vůbec nějaký soutěže děláte.....je to k smíchu.....
Chtěla bych "poděkovat" touto cestou za udělení bodů za účast v poslední soutěži...i přes mé připomínky:-DD Hezký den, všem!;-)
Chtěla bych "poděkovat" toto cestou za udělení bodů za účast v poslední soutěži...:-DD
ewhys (22.04.2014 21:44:15) napsal: =D...to je k smíchu tady.... některý fotky co vyhráli jsou doslova nic moc......moje dvě fotky byli perfektní jelikož fotím často a dobře....ae bez tak sem nevyhrála.....tak že kvalita fotek tady nerozhoduje......nechápu proč tady vůbec nějaký soutěže děláte.....je to k smíchu..... :-DD Nač ta skromnost?
:-D A já, když na to přijde, taky skáču. Skáču dobře, skáču rád! ;-)
Kterou ze soutěží myslíte? Ráda bych se znovu podívala přímo na ty vaše fotografie. ewhys (23.04.2014 19:50:42) napsal: nechci tu být sprostá.....:D
Jak to myslíte? Askáskovi (23.04.2014 12:21:27) napsal: Chtěla bych "poděkovat" touto cestou za udělení bodů za účast v poslední soutěži...i přes mé připomínky:-DD Hezký den, všem!;-)
A co by bylo spravedlivé? Kdybyste vyhrála vy? ewhys (29.04.2014 16:59:54) napsal: neřekla sem že fotím nejlíp a už vůbec ne že tomu nerozumíte to si paní nebo slečno vymýšlíte......jen mě docela zamrzel tenhle přístup,kde je psáno nějaké pravidlo a ono to tak nakonec není.... nesoutěžím proto abych nakrmila kočičku naše kočička se má dobře i bez soutěže...šlo mi jen o spravedlnost ae je vidět v ČR už není nikde ať se jedná o cokoli..... navíc nejsem jediná kdo kolem sebe kope,ae bohužel to sem nikdo nenapíše tak jako já...hold sem taková,vždy dám svůj názor znát....;)
neřekla sem že fotím nejlíp a už vůbec ne že tomu nerozumíte to si paní nebo slečno vymýšlíte......jen mě docela zamrzel tenhle přístup,kde je psáno nějaké pravidlo a ono to tak nakonec není.... nesoutěžím proto abych nakrmila kočičku naše kočička se má dobře i bez soutěže...šlo mi jen o spravedlnost ae je vidět v ČR už není nikde ať se jedná o cokoli..... navíc nejsem jediná kdo kolem sebe kope,ae bohužel to sem nikdo nenapíše tak jako já...hold sem taková,vždy dám svůj názor znát....;)
podle vás je to spravedlivé tak že není co řešit...ani to řešit nechci...příště dám své fotky do soutěže kde vážně řeší kvalitu fotky...
"Psáno nějaké pravidlo a ono to tak nakonec není.." Jaké pravidlo myslíte? Téma fotosoutěže bylo jasné - Kočičí kožíšek! Znovu jsem se podívala na Vaše fotografie a hlavní důvod, proč nevyhrály byl ten, že kožíšek Vaší kočky není na fotografii ten hlavní - a to ani na jedné. Je mi líto, ale fotografie, které vyhrály, byly prostě lepší. Ale nevzdávejte to, příště dodržte lépe téma fotosoutěže. Přečtěte si něco o fotografování a určitě budou příště Vaše šance vyšší. Hezký den. ewhys (29.04.2014 16:59:54) napsal: neřekla sem že fotím nejlíp a už vůbec ne že tomu nerozumíte to si paní nebo slečno vymýšlíte......jen mě docela zamrzel tenhle přístup,kde je psáno nějaké pravidlo a ono to tak nakonec není.... nesoutěžím proto abych nakrmila kočičku naše kočička se má dobře i bez soutěže...šlo mi jen o spravedlnost ae je vidět v ČR už není nikde ať se jedná o cokoli..... navíc nejsem jediná kdo kolem sebe kope,ae bohužel to sem nikdo nenapíše tak jako já...hold sem taková,vždy dám svůj názor znát....;)
No jestli soutěžíte proto, abyste kočku nakrmila, tak si ho opravdu radši kupte:D A nemusíte se dohadovat. Teď jsem se dívala na vaše příspěvky v soutěži a teda nic moc. Jejich kožíšky tam nejsou skoro vidět. Ale co, vy fotíte nejlíp a my tomu nerozumíme8-) ewhys (27.04.2014 22:57:19) napsal: víte co já si to krmení radši koupim než se tady dohadovat.....a k mým fotkám mužu říct jen to že fotím dobře fotím ráda a to je důležitý.....né že vyfotím kočku která má špatné pozadí atd.... Mějte se fajn...=)
víte co já si to krmení radši koupim než se tady dohadovat.....a k mým fotkám mužu říct jen to že fotím dobře fotím ráda a to je důležitý.....né že vyfotím kočku která má špatné pozadí atd.... Mějte se fajn...=)
ewhys (22.04.2014 21:44:15) napsal: =D...to je k smíchu tady.... některý fotky co vyhráli jsou doslova nic moc......moje dvě fotky byli perfektní jelikož fotím často a dobře....ae bez tak sem nevyhrála.....tak že kvalita fotek tady nerozhoduje......nechápu proč tady vůbec nějaký soutěže děláte.....je to k smíchu..... :-D :-D Taky fotím často a hodně, ale nikdy bych si netroufla tvrdit to co Vy. Perfektní fotka? To je sci-fi. Ani profesionální fotograf, co se fotografováním živí si nedovolí něco takového tvrdit. Komu chybí pokora, málokdy dosáhne vrcholu :_/
Soutěž byla na téma Kočičí kožíšek, jedna z vašich fotografií tomuto zadání neodpovídá, druhá byla v užším výběru, ale mezi deset nejlepších se nedostala. Jinak je ale fajn, že si tak věříte, přestože i profesionální fotograf o své fotce málokdy řekne, že je perfektní ;-) ewhys (22.04.2014 21:44:15) napsal: =D...to je k smíchu tady.... některý fotky co vyhráli jsou doslova nic moc......moje dvě fotky byli perfektní jelikož fotím často a dobře....ae bez tak sem nevyhrála.....tak že kvalita fotek tady nerozhoduje......nechápu proč tady vůbec nějaký soutěže děláte.....je to k smíchu.....
V podstatě ano. Systém to umožňuje a opravdu není reálné kontrolovat, jestli každý uživatel nahrál pouze dvě fotky jedné konkrétní kočky. Ale jak jsem psala, kvalita vždy vítězí nad kvantitou ;-) Askáskovi (21.04.2014 22:48:28) napsal: Takže, jestli tomu dobře rozumím - mám 8 koček v profilech a mohu nahrát 16 fotek třeba jen jedné? Adminko, tak jste mě neuspokojila. Myslím, že mnozí v tom mají "pěkné housle". No, necháme diskuze na téma nahrávání fotek do soutěží. Obávám se, že oběma ( možná i více lidem) jde v podstatě o úplně něco jiného:-DD Hezký večer!
Radka (20.04.2014 21:32:58) napsal: Mělo by to fungovat automaticky - máte-li 3 profily koček, systém vám dovolí do soutěže nahrát 3x2 fotek, tedy šest. Falešné profily samozřejmě kontrolujeme - pocházíme veškeré nové profily a podezřelé mažeme, ale je možné, že nám občas nějaký uteče. Tak třeba Chikui má 2 profily (Mia a Leo - oba ragdoll) a pak již v nebi 4 kočky domácí ... 3 mourovaté a černou. Ty opravdu na fotkách nejsou... ale fotek má nahraných 13. Nezávidím. Mám čtyři kočeny a mohla jsem nahrát tedy osm fotek. Nahrála jsem dvě. Stačí. Jen že ta pravidla se prostě nedodržují>:-( a kontrola je asi hodně náročná:(
Radka (20.04.2014 21:32:58) napsal: Mělo by to fungovat automaticky - máte-li 3 profily koček, systém vám dovolí do soutěže nahrát 3x2 fotek, tedy šest. Falešné profily samozřejmě kontrolujeme - pocházíme veškeré nové profily a podezřelé mažeme, ale je možné, že nám občas nějaký uteče. Adminko Radko, v tom případě je to špatně nastavené, když se mohou nahrát od jednoho profilového kočičáka i více fotek... Dost možná by stálo za úvahu během soutěže nemilosrdně mazat ostatní fotky, když se obejví to, co jsem tady popisovala a nechat tam jenom namátkově pouze jakékoliv dvě. Tolik soutěžících zase není, aby se to nedalo uhlídat. A dost možná ten, kdo sem dá do soutěže víc jak 2 fotky, si pak rozmyslí, když "přijde" o fotky, které byly nekompromisně smazány a v jeho očích zůstala jen ta, kterou dost možná ani nechtěl dát do soutěže...
Mělo by to fungovat automaticky - máte-li 3 profily koček, systém vám dovolí do soutěže nahrát 3x2 fotek, tedy šest. Falešné profily samozřejmě kontrolujeme - pocházíme veškeré nové profily a podezřelé mažeme, ale je možné, že nám občas nějaký uteče. Askáskovi (20.04.2014 20:07:24) napsal: Asi někteří neumí číst a dozajista počítat... Namátkově: edelwiska - moureček 3x foto Nosková Irena - moureček nebo -li Miloušek 5x foto Káťa - Larry 10x foto (pro zajímavost poslední zápis v deníčcích 15.2.2013) Fluffy Cats (Terez) - Haidi 5x foto Nelly - Macíček 6x foto chikui - Mio 7x Ano, chápu, že mnozí z nás pravidelných jsme rádi za každou soutěž, protože dárky jsou opravdu velmi drahé a přátel máme mnoho, které bychom rádi obdařili... Na druhé straně, nelze nastavit (ono jde všechno, když se chce a jak je vidno i švindlovat) nahrávání pouze max.2 fotek u jednotlivých profilů v soutězích ? Rozumím ostatním rozhořčení, kteří poctivě nahrají 2 fotky od každého profilu, zatím co Vy tvrdíte, že pak "stejně" počítáte jen 2 fotky od profilu do soutěže. Jenže, když se podíváme na průběh jsme klamáni "průběhem" a není kontrola, že za více nahraných fotek od jednoho profilu, dotyčný/á stejně na tom není lépe, než ten který nahrál dle pravidel 2 fotografie od profilu ...
Askáskovi (20.04.2014 20:07:24) napsal: Asi někteří neumí číst a dozajista počítat... Namátkově: edelwiska - moureček 3x foto Nosková Irena - moureček nebo -li Miloušek 5x foto Káťa - Larry 10x foto (pro zajímavost poslední zápis v deníčcích 15.2.2013) Fluffy Cats (Terez) - Haidi 5x foto Nelly - Macíček 6x foto chikui - Mio 7x Ano, chápu, že mnozí z nás pravidelných jsme rádi za každou soutěž, protože dárky jsou opravdu velmi drahé a přátel máme mnoho, které bychom rádi obdařili... Na druhé straně, nelze nastavit (ono jde všechno, když se chce a jak je vidno i švindlovat) nahrávání pouze max.2 fotek u jednotlivých profilů v soutězích ? Rozumím ostatním rozhořčení, kteří poctivě nahrají 2 fotky od každého profilu, zatím co Vy tvrdíte, že pak "stejně" počítáte jen 2 fotky od profilu do soutěže. Jenže, když se podíváme na průběh jsme klamáni "průběhem" a není kontrola, že za více nahraných fotek od jednoho profilu, dotyčný/á stejně na tom není lépe, než ten který nahrál dle pravidel 2 fotografie od profilu ... Ono je to pořád dokola. Také jsem se kdysi pozastavovala nad tím, že má někdo tak "úrodnou" kočičku, že se mu objeví 10 a více koťátek se stejným datem narození8-| .. a pak každé mělo vyplněný deníček např. "prší".. a pršelo i několik dnů8-} To se to pak získávaly bodíky >:-( Na tu soutěž jsem dnes koukala také>:-(
Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too >>http://RiotPoint.eu/ <<
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?