Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Trochu bych nesouhlasila se soutěžní otázkou a to, že jestli si obrušuje kočka drápky na zadních tlapkách? Za normálních okolností tzn. při dostatku pohybu po tvrdém povrchu se drápky obrušují samy. Moje kočka například chodí s vysunutými drápky, takže si je obrušuje i po povrchu. Navíc, když šplhá po stromě, či škrabadle, tak si je také musí obrušovat. Takže bych řekla, že odpověď NE na otázku je špatná.
Zajímavý nápad ;-) Uvidíme ;-D Kobylatko (28.03.2015 16:00:21) napsal: Šlo by dát někdy do bonus programu sušené mléko pro kočky/koťata nebo o něj udělat soutěž :D ?
Šlo by dát někdy do bonus programu sušené mléko pro kočky/koťata nebo o něj udělat soutěž :D ?
Otázky a odpovědi v tomto případě určuje partner soutěže. Nicméně, kočky si zadní drápky cíleně neobrušují a právě tak byla otázka myšlena. ;-) Karasska (02.12.2014 13:10:55) napsal: Trochu bych nesouhlasila se soutěžní otázkou a to, že jestli si obrušuje kočka drápky na zadních tlapkách? Za normálních okolností tzn. při dostatku pohybu po tvrdém povrchu se drápky obrušují samy. Moje kočka například chodí s vysunutými drápky, takže si je obrušuje i po povrchu. Navíc, když šplhá po stromě, či škrabadle, tak si je také musí obrušovat. Takže bych řekla, že odpověď NE na otázku je špatná.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?