Diskuze soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je v pořádku, takto Vám to funguje. To je pro případ, že byste si svoje hlasování rozmyslela, tedy máte možnost i svůj hlas zase odstanit. Matyfe (26.02.2015 18:59:02) napsal: ,Dobrý den,proč mi nejde v soutěži kočiček hlasovat. Když kliknu na hlasuj,hned mi naskočí "odstraň svůj hlas".
,Dobrý den,proč mi nejde v soutěži kočiček hlasovat. Když kliknu na hlasuj,hned mi naskočí "odstraň svůj hlas".
Děkuji za lístky na výstavu konanou v těchto dnech v Praze. Jenom si dovoluji připomenout, že by možná stálo za úvahu soutěž ukončit dříve, aby lístky nebyly poslány na poslední chvilku. Pro nás mimopražské je to opravdu oříšek se tam dostat, např. já dnes určitě ne, i když dnes lístky dorazily, a zítra musím k lékaři... takže je nevyužiji. Škoda.
:-) moc děkuji za lístky, jeli jsme tam dnes s vnučkou a moc se nám tam líbilo a užili jsme si pěkný den v Praze. Jsem také mimopražská, lístky přišly ve čtvrtek, v pátek jsem byla u lékaře a v sobotu jsme si to všichni hezky užili, ještě jednou děkuji
Kolik je za tuhle soutěž bodů SOUTĚŽ o nové stelivo pro kočky Brit Fresh for Cats Brilliant ? a kdy končí? nevydím to tam nikde uvedeno.
Kate (23.08.2015 13:02:07) napsal: Jééé, no vidíte - doplněno! Jj díky ;-D .
Jééé, no vidíte - doplněno! Kobylatko (20.08.2015 23:23:50) napsal: Kolik je za tuhle soutěž bodů SOUTĚŽ o nové stelivo pro kočky Brit Fresh for Cats Brilliant ? a kdy končí? nevydím to tam nikde uvedeno.
Ráda bych se zeptala na jednu věc - podle čeho vybíráte nejlepší fotky? Kontrolujete vůbec, zda ten, kdo přidává fotografie je vůbec u vás nějak vedený? V poslední soutěži vyhrála 5. místo " ELIS S 165". Tenhle profil byl založen jen pár hodin před ukončením soutěže ( 13.8.v 16.02 hod) - ta končila 14.8. a nemá na svém profilu vůbec nic - ani fotku, ani povídání, vůbec nic v profilu, co by nasvědčovalo tomu, že to je řádný uživatel vašich stránek. Samozřejmě, že od založení tam nikdo nic nedal, nebyl ani online. Můj dojem je ten, že je to velký podvod a fotka je takzvaně čornutá někomu jinému nebo stažená odkudkoliv, čímž je nedokazatelná, že opravdu patří založenému profilu. Prostě založit anonymní profil a za dva dny anonymně vyhrát - slušné !!!
Děkuji adminům za poslaný dárek v podobě vstupenek na Stříbrné vánoční dny. Za účast v soutěži s Pucifouskem, který získal 7.místo. - Hana od "Askásků"
Super! Není zač ;-) Bezinka (01.03.2017 08:28:02) napsal: :-) děkuji za výhru ve foto soutěži, stelivo nám včera dorazilo:-)
:-) děkuji za výhru ve foto soutěži, stelivo nám včera dorazilo:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?