Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel54353 (19.07.2010 20:29:27) napsal: Chtěla jsem se zeptat, jak je to se soutěžemi, konkrétně s nahráváním fotek... když dám pod textem SOUTĚŽIT, tak tam vyplním jméno, ulici, město, psč, dám uložit ale fotky jsem pořád nikde nenahrála... Když dám znovu soutěžit, tak už to nejde... Tudíž nechápu, kde mám ty fotky nahrát:( Prosím, poraďte mi někdo, kde se ty fotky nahrávají...:-~ Předem MOC děkuji za odpověď!!! :_/ ahoj, před chvílí jsem jsi dávala fotku do soutěže úplně přesně jak říkáš. dala jsem soutěžit, vyplnila všechny údaje a uložila. poté jsem dala znovu soutěžit a objevilo se okínko pro nahrátí fotky a pro popisek. zkoušej to znovu. třeba ti to déle trvá než se to načte.a kdyby jsi byla v koncích tak jsi zkus přečíst pravidla.;-)
Chtěla jsem se zeptat, jak je to se soutěžemi, konkrétně s nahráváním fotek... když dám pod textem SOUTĚŽIT, tak tam vyplním jméno, ulici, město, psč, dám uložit ale fotky jsem pořád nikde nenahrála... Když dám znovu soutěžit, tak už to nejde... Tudíž nechápu, kde mám ty fotky nahrát:( Prosím, poraďte mi někdo, kde se ty fotky nahrávají...:-~ Předem MOC děkuji za odpověď!!! :_/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?