Diskuze Soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Žanda (15.05.2011 20:36:32) napsal: Koukala jsem se, že v aktuální soutěži se vyskytuje docela dost fotek stažených z netu. :-~ :-~ Ony jsou ty fotky někde již zobrazené? Co bys čekala, když se tady vychovávájí "virtuální majitelky" koní, všechno virtuální, i autorská práva.:D
Koukala jsem se, že v aktuální soutěži se vyskytuje docela dost fotek stažených z netu. :-~ :-~
Koukala jsem, že se v aktuální soutěži vyskytuje docela dost fotek stažených z netu:-~ .
Ahoj, body se opravdu za "Dožadování se hlasů" neboli spamování ostatních uživatel strhávájí a to podle závislosti na počtu spamů, opakování daného prohřešku apod. Lucka (16.10.2011 11:31:07) napsal: Dobrý den, nevím, jestli to s tímto tématem souvisí, ale bližší téma jsem nenašla. ,,Slyšela" jsem něco tom tom, že se strahávají body za to, když někoho ve zprávě poprosím o hlas v soutěži. Co je na tom pravdy, po případě, kolik bodů se za to odečte. Jsem tu nová, tak se nechci hned prohřešit :) . Předem děkujííí za odpověď.
Dobrý den, nevím, jestli to s tímto tématem souvisí, ale bližší téma jsem nenašla. ,,Slyšela" jsem něco tom tom, že se strahávají body za to, když někoho ve zprávě poprosím o hlas v soutěži. Co je na tom pravdy, po případě, kolik bodů se za to odečte. Jsem tu nová, tak se nechci hned prohřešit :) . Předem děkujííí za odpověď.
Ahoj, jak je u popisu soutěže psané, tak člověk musí být autorem fotografie! Bohužel automaticky nejde odlišit fotky kradené a fotky skutečné, tedy v přehledu fotografií lze vidět i fotky stažené z netu - tyto fotografie ale NEMAJÍ šanci vyhrát!!! Bátrlová Iva (15.05.2011 20:58:02) napsal: Ony jsou ty fotky někde již zobrazené? Co bys čekala, když se tady vychovávájí "virtuální majitelky" koní, všechno virtuální, i autorská práva.:D
Ahoj, u předešlých soutěží najdeš kolik uživatelů soutěžilo tam. Ale u právě probíhající soutěže jde o tvůj tip. ;-) Silvie (17.04.2011 13:23:30) napsal: Ahoj kde mám zjistit kolik lidí se zapojilo do soutěže.Nemůžu to nikde najít.
Ahoj kde mám zjistit kolik lidí se zapojilo do soutěže.Nemůžu to nikde najít.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?