Diskuze soutěž - dovolená s chlupáčem

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Monika (03.09.2010 18:39:05) napsal: Dobrý den, jsem tady nová a ještě se tady moc neorientuji... Přihlásila jsem se do soutěže a neví kde můžu hlasovat nebo kde zjistim na jakém místě se zrovna nacházíme děkuji za odpověď Monika Denny No, hlavně je úplně jedno, na jakém se tvoje fotka nachází místě, jelikož to jsou "jen" hlasy od uživatelů. Vítěze stejně vybírají admini.
dobrej zaprvé se musíš přihlásit potom najeď na uváděnou soutěž a až uplně dole je napsáno prúběch,klikni na to potom musíš projíždět jednu strano po druhé až do té doby než najdeš svou fotku u ní je ikona hlasovat tikni na ni a tím si pro svou fotku hlasovala.pokud jde o to kolikátá jsi tak to nezjistíš uplně přesně ale pouze orientačně(pokud je fotka na první stránce jsi dobrá ale pokud je na poslední stránce tak ta fotka za moc nestojí( pokud v tom jsou pravopisné chyby tak mě omluv píšu to narychla.:_/ :_/
Dobrý den, jsem tady nová a ještě se tady moc neorientuji... Přihlásila jsem se do soutěže a neví kde můžu hlasovat nebo kde zjistim na jakém místě se zrovna nacházíme děkuji za odpověď Monika Denny
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?