Diskuze Soutěž- Fotosoutěž "Dovolená s chlupáčem"

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jája (30.08.2010 10:45:32) napsal: Ahoj, body se připisují až po uzavření soutěže ;-) Aha díky :)
Ahoj, tyto body ti byly připsány včera, takže to bylo za soutěž na Micinách. Soutěž tady na Hafikách byla vyhlášena teprve dnes, takže teprve budou body připsány. Připisují se až po vyhlášení výherců. ;-) Uživatel42825 alena (08.09.2010 12:35:45) napsal: AHOJ JÁ SE CHCI ZASE ZEPTAT,ŽE SE MI SICE BODY NAČETLY,ALE NE 80, JAK BYLO NAPSÁNO,ALE 50, TAK JEN BY MĚ ZAJÍMALO KDE SE STALA CHYBA???:-DD
Lucia (09.09.2010 18:23:56) napsal: chápu, že soutěž je soutěž.. ale mi to přijde jako fotky, co nejsou z "dovolené" ale z normálních vycházek, nic, co se /nemyslím jen zahraničí/ dělá nějak jako víc jen dovolenkově :-D žádnej pořádnej trek, žádná plachetnice.. Pravda, pravda... Třeba fotka na poslední stránce jak stanujou u ohýnku ;-D to si myslim, že je fotka z dovolený, že asi jen tak za barákem stanovat nebudou každej den :-D :-D ale i tak tam bylo víc fotek, na kterých bylo vidět, že nejsou jen tak z každodenní vycházky 8-} jako pejsek s míčkem v tlamce je sice krásná fotka, ale nevim jak se to týká dovolený 8-| nevim no, na tohle si tu asi budem stěžovat pořád :-D :-D
Když by byl 1 uživatel = 1 hlas, tak se obávám, že by hlasoval pro tu svou fotku. Ančí (09.09.2010 16:30:57) napsal: Jó, to je na vás, abyste to vymysleli:-DD Cožpak nejde zařídit, aby 1 uživatel = 1 hlas? No, byl to jen návrh...
Linda.Lowe (30.08.2010 10:30:52) napsal: Ahoj,přihlásila jsem se ,poslala jsem fotku a těch 80 bodu se mi ještě nenačetlo :/ nevíte co s tím? Ahoj, body se připisují až po uzavření soutěže ;-)
Ahoj,přihlásila jsem se ,poslala jsem fotku a těch 80 bodu se mi ještě nenačetlo :/ nevíte co s tím?
Jerry (09.09.2010 13:27:17) napsal: Ahoj, fotky, které vyhrály se držely tématu, měly to být fotky z dovolené nebo z výletu. Jak už jsem psala i v diskuzi na Facebooku, fotka od uživatelky ShiShinQa (Chorvácko-plávame) byla mou favoritkou, bohužel uživatelka není z České republiky, což je proti pravidlům. Vybrat z takového množsví pouze 5 fotek není opravdu jednoduché. Těch krásných tam bylo opravdu spoustu. Ani nevíte jak bych byla ráda, kdyby šlo vybrat výherce podle vás uživatelů. Protože procházet tolik fotek je na dlouho, pak vybrat ty NEJ a určit jich jen 5 ... :( je to těžké rozhodování. Snažili jsme se vybrat hezké a originální fotky. Proč je proti pravidlům, když někdo není z česka??
Jerry (14.09.2010 10:44:48) napsal: To je právě ono, většinou jsou na předních pozicích fotky, kde uživatelé posílali "žebravé zprávy" a nejsou třeba vůbec kvalitní. Momentálně nevidím žádné ideální řešení. Protože tohle by byl zase další problém ... jako TOP 100, že by u toho vznikaly zase další dohady. A není možné furt kontrolovat, zda podvádíte, to by člověk nic jiného nedělal. Ja nevim o co jim furt jde s tim zebrannim,me kdyz prijde vzkaz tak jim napisu,ze pokud to nevi tak zebrani jim je na nic,ze za to admini vyrazuji ze souteze,odeberou jim za to body a ze to maj stejne marny,protoze viteze vybiraji admini a,ze jeste jednou a nahlasim to... a muzu rict,ze uz mi hodne dlouho nic neprislo :-DD jinak ja si myslim,ze at se udela co se udela tak budou vzdycky dva tabory... nejlepsi jsou vedomostni souteze,jenze s tema neni tolik srandy,takhle kdyz koukam na fotky tak se i zasmeju :-D
To je právě ono, většinou jsou na předních pozicích fotky, kde uživatelé posílali "žebravé zprávy" a nejsou třeba vůbec kvalitní. Momentálně nevidím žádné ideální řešení. Protože tohle by byl zase další problém ... jako TOP 100, že by u toho vznikaly zase další dohady. A není možné furt kontrolovat, zda podvádíte, to by člověk nic jiného nedělal. Amy (09.09.2010 18:09:52) napsal: Ta se mi taky líbila, škoda, že nemohla vyhrát, ale pravidla jsou pravidla ;-) Jinak k tomu, že by byl výherce podle uživatelů...já si nemyslím, že by to byl zase tak dobrý nápad a to kvůli tomu, že většinou nevyhraje fakt ta nejlepší fotka (co se týče dodržení tématu, nějaké kvality atd.), ale ta, jejíž autor rozesílá nejvíc prosebných zpráv o hlasy. Takže podle mě by se spíš s tím mělo něco udělat, ale co, to už mě nenapadá 8-}
Jája (10.09.2010 08:31:14) napsal: Pravda, pravda... Třeba fotka na poslední stránce jak stanujou u ohýnku ;-D to si myslim, že je fotka z dovolený, že asi jen tak za barákem stanovat nebudou každej den :-D :-D ale i tak tam bylo víc fotek, na kterých bylo vidět, že nejsou jen tak z každodenní vycházky 8-} jako pejsek s míčkem v tlamce je sice krásná fotka, ale nevim jak se to týká dovolený 8-| nevim no, na tohle si tu asi budem stěžovat pořád :-D :-D no, já jen myslím to, co jsem ve většině viděla na vítězných fotkách :-) nebyla to kritika, chraň bůh, jen postřeh.. fotky jsou to ale pěkné, to zas jo :-)
chápu, že soutěž je soutěž.. ale mi to přijde jako fotky, co nejsou z "dovolené" ale z normálních vycházek, nic, co se /nemyslím jen zahraničí/ dělá nějak jako víc jen dovolenkově :-D žádnej pořádnej trek, žádná plachetnice..
Ančí (09.09.2010 10:11:05) napsal: mně osobně se třeba moc líbila fotka, kde panička a pes plavou spolu v moři Ta se mi taky líbila, škoda, že nemohla vyhrát, ale pravidla jsou pravidla ;-) Jinak k tomu, že by byl výherce podle uživatelů...já si nemyslím, že by to byl zase tak dobrý nápad a to kvůli tomu, že většinou nevyhraje fakt ta nejlepší fotka (co se týče dodržení tématu, nějaké kvality atd.), ale ta, jejíž autor rozesílá nejvíc prosebných zpráv o hlasy. Takže podle mě by se spíš s tím mělo něco udělat, ale co, to už mě nenapadá 8-}
Ančí (09.09.2010 16:30:57) napsal: Jó, to je na vás, abyste to vymysleli:-DD Cožpak nejde zařídit, aby 1 uživatel = 1 hlas? No, byl to jen návrh... A nebo treba profili bez fotek a mazlicku at nehlasujou :-D a to sami pro nove vytvorene profili 2-3dny at nemuzou hlasovat. Furt premyslim,jak by se to dalo udelat,jenze me nic nenapada :-DD nebo z jedne ip adresy proste jen jeden hlas tak jako je to skoro vsude a basta :-DD
Jerry (09.09.2010 14:08:00) napsal: Bohužel si moc technicky nedovedu představit jak to udělat. Jelikož IP adresu může mít stejnou i více uživatelů. Jó, to je na vás, abyste to vymysleli:-DD Cožpak nejde zařídit, aby 1 uživatel = 1 hlas? No, byl to jen návrh...
Bohužel si moc technicky nedovedu představit jak to udělat. Jelikož IP adresu může mít stejnou i více uživatelů. Ančí (09.09.2010 14:01:50) napsal: Děkuju za rychlouodpověď;-D Jo, tak to jejasan, že pokud fotkanesplnila podmínky soutěže,nemůže vyhrát..:-| Co setýče toho tématu, myslelajsem to spíš tak, že zfotky není poznat, zda je tofakt výlet, či rybník zabarákem, je to jen v popisku,tím nechci nijak znevažovatony fotografie, spíš jsem sipředstavovala, že tam budoufota typu psovi vlají uši zauta, jak frčí atd. - abybylo už jen z fotky zřejmé,že je to fakt dovča. Ale toje vlastně jedno, neznamenáto, že jste nevybrali pěknéobrázky. A můžu ještěvědět, proč nejde zavéstfunkci"nejsympati
Jerry (09.09.2010 13:27:17) napsal: Ahoj, fotky, které vyhrály se držely tématu, měly to být fotky z dovolené nebo z výletu. Jak už jsem psala i v diskuzi na Facebooku, fotka od uživatelky ShiShinQa (Chorvácko-plávame) byla mou favoritkou, bohužel uživatelka není z České republiky, což je proti pravidlům. Vybrat z takového množsví pouze 5 fotek není opravdu jednoduché. Těch krásných tam bylo opravdu spoustu. Ani nevíte jak bych byla ráda, kdyby šlo vybrat výherce podle vás uživatelů. Protože procházet tolik fotek je na dlouho, pak vybrat ty NEJ a určit jich jen 5 ... :( je to těžké rozhodování. Snažili jsme se vybrat hezké a originální fotky. Děkuju za rychlou odpověď;-D Jo, tak to je jasan, že pokud fotka nesplnila podmínky soutěže, nemůže vyhrát..:-| Co se týče toho tématu, myslela jsem to spíš tak, že z fotky není poznat, zda je to fakt výlet, či rybník za barákem, je to jen v popisku, tím nechci nijak znevažovat ony fotografie, spíš jsem si představovala, že tam budou fota typu psovi vlají uši z auta, jak frčí atd. - aby bylo už jen z fotky zřejmé, že je to fakt dovča. Ale to je vlastně jedno, neznamená to, že jste nevybrali pěkné obrázky. A můžu ještě vědět, proč nejde zavést funkci "nejsympatičtější&quo; t; fotky? Ne namísto vašeho výběru, ale paralelně s ním...??
koukala jsem na vítěze soutěže a trošku mě zaráží - kde je to téma? pes s balonkem v tlamě - to je jako dovolená? Chápu, že to vybírají adminové a je to na jejich zcela subjektivním názoru, ale mně osobně se třeba moc líbila fotka, kde panička a pes plavou spolu v moři - to je obraz dovolené, ne pes, co skáče z vody - teda aspoň můj pes skáče takto třikrát týdně a žádnou dovolenou nemám... fotky jsou to samozřejmě pěkné (a výběr musel být těžký), já (a možná i ostatní) bych jen příště víc ocenila ty, kteří se drží tématu, fotek pejska na zahradě má jistě každý mraky, netřeba je cpát do každé soutěže...8-}
aha,děkuju,já tu ted pár dní nebyla,tak jsem si myslela,že už vyhlášení vítězu bylo v pondělí a ty body byly za to:-DD
AHOJ JÁ SE CHCI ZASE ZEPTAT,ŽE SE MI SICE BODY NAČETLY,ALE NE 80, JAK BYLO NAPSÁNO,ALE 50, TAK JEN BY MĚ ZAJÍMALO KDE SE STALA CHYBA???:-DD
Ahoj, fotky, které vyhrály se držely tématu, měly to být fotky z dovolené nebo z výletu. Jak už jsem psala i v diskuzi na Facebooku, fotka od uživatelky ShiShinQa (Chorvácko-plávame) byla mou favoritkou, bohužel uživatelka není z České republiky, což je proti pravidlům. Vybrat z takového množsví pouze 5 fotek není opravdu jednoduché. Těch krásných tam bylo opravdu spoustu. Ani nevíte jak bych byla ráda, kdyby šlo vybrat výherce podle vás uživatelů. Protože procházet tolik fotek je na dlouho, pak vybrat ty NEJ a určit jich jen 5 ... :( je to těžké rozhodování. Snažili jsme se vybrat hezké a originální fotky. Ančí (09.09.2010 10:11:05) napsal: koukala jsem na vítěze soutěže a trošku mě zaráží - kde je to téma? pes s balonkem v tlamě - to je jako dovolená? Chápu, že to vybírají adminové a je to na jejich zcela subjektivním názoru, ale mně osobně se třeba moc líbila fotka, kde panička a pes plavou spolu v moři - to je obraz dovolené, ne pes, co skáče z vody - teda aspoň můj pes skáče takto třikrát týdně a žádnou dovolenou nemám... fotky jsou to samozřejmě pěkné (a výběr musel být těžký), já (a možná i ostatní) bych jen příště víc ocenila ty, kteří se drží tématu, fotek pejska na zahradě má jistě každý mraky, netřeba je cpát do každé soutěže...8-}
Jája (09.09.2010 11:02:15) napsal: No tak když už ta soutěž je na nějaký téma, tak mi přijde logický dávat tam fotky, který s tim tématem souvisej :-) no ale to je každýho věc :-D Joo, když tam dá někdo fotku s nápisem "naše zvýřátka", tak co můžeš čekat:-D
Ančí (09.09.2010 10:58:48) napsal: Já bych výběr adminy klidně ponechala, ale vedle toho by mohlo fungovat tohle... takže by byli "oficiální" vítězové plus jeden, pro kterého se nejvíc hlasovalo. Takže admini, berte to jako nápad a návrh!:-DD A to, že tam každej dává, co mu zrovna přijde pod ruku, je normální - já se taky ráda chlubím krásnýma fotkama svýho krásnýho pejska:-D No tak když už ta soutěž je na nějaký téma, tak mi přijde logický dávat tam fotky, který s tim tématem souvisej :-) no ale to je každýho věc :-D No uvidíme, jestli se systém soutěží nějak změní ;-)
Jája (09.09.2010 10:52:48) napsal: Jo to máš pravdu. To by bylo nejlepší, že by se prostě dalo hlasovat jen jednou a ten s nejvíce hlasy by to vyhrál ;-D žádný další vybírání adminy. A upřímně nechápu lidi, kteří tam dávají fotky, které s tématem vůbec nesouvisí 8-} Já bych výběr adminy klidně ponechala, ale vedle toho by mohlo fungovat tohle... takže by byli "oficiální" vítězové plus jeden, pro kterého se nejvíc hlasovalo. Takže admini, berte to jako nápad a návrh!:-DD A to, že tam každej dává, co mu zrovna přijde pod ruku, je normální - já se taky ráda chlubím krásnýma fotkama svýho krásnýho pejska:-D
Ančí (09.09.2010 10:46:33) napsal: Jde, ale v podstatě to je k ničemu, ne? Nakonec to vyberou admini a je to. Ale zvláštní cenu by mohl dostat obrázek, který dostal nejvíc hlasů od nás, uživatelů, samozřejmě by to muselo být ošetřeno proti všudypřítomným podvaděčům, třebas z jedné ip by se dalo hlasovat jen jednou... Takhle by se eliminovalo to, že admini vybírají "předpojatě" - víc hlav víc ví... Jo to máš pravdu. To by bylo nejlepší, že by se prostě dalo hlasovat jen jednou a ten s nejvíce hlasy by to vyhrál ;-D žádný další vybírání adminy. A upřímně nechápu lidi, kteří tam dávají fotky, které s tématem vůbec nesouvisí 8-}
Jája (09.09.2010 10:42:22) napsal: Jj taky mě vítězové občas zaráží 8-} jak myslíš to "miss sympatie" ?? vždyť tam jde hlasovat pro to co se ti líbí Jde, ale v podstatě to je k ničemu, ne? Nakonec to vyberou admini a je to. Ale zvláštní cenu by mohl dostat obrázek, který dostal nejvíc hlasů od nás, uživatelů, samozřejmě by to muselo být ošetřeno proti všudypřítomným podvaděčům, třebas z jedné ip by se dalo hlasovat jen jednou... Takhle by se eliminovalo to, že admini vybírají "předpojatě" - víc hlav víc ví...
Ančí (09.09.2010 10:32:03) napsal: já vím.. mně je to vlastně celkem fuk, já jen, že tohle není první soutěž, kdy mě výběr vítězů trošku zarazil, prostě když to má nějaký téma, snažím se ho držet... (a když už to neumí soutěžící, musí to korigovat admini..) Třebas by se ale dalo zařídit něco jako "miss sympatie" - uživatelé by si zvolili obrázek, který se nejvíc líbí jim...?? Jj taky mě vítězové občas zaráží 8-} jak myslíš to "miss sympatie" ?? vždyť tam jde hlasovat pro to co se ti líbí
Jája (09.09.2010 10:22:51) napsal: Tohle tu asi nemá cenu řešit 8-} Stejně s tim nikdo nic nenadělá.... Ale jinak mám stejný názor jako ty :-D Taky jsem doufala, že vyhraje ta fotka jak plavou v moři, což si myslim, že je jedna z hodně mála fotek, který se k dovolený vztahujou :D já vím.. mně je to vlastně celkem fuk, já jen, že tohle není první soutěž, kdy mě výběr vítězů trošku zarazil, prostě když to má nějaký téma, snažím se ho držet... (a když už to neumí soutěžící, musí to korigovat admini..) Třebas by se ale dalo zařídit něco jako "miss sympatie" - uživatelé by si zvolili obrázek, který se nejvíc líbí jim...??
Ančí (09.09.2010 10:11:05) napsal: koukala jsem na vítěze soutěže a trošku mě zaráží - kde je to téma? pes s balonkem v tlamě - to je jako dovolená? Chápu, že to vybírají adminové a je to na jejich zcela subjektivním názoru, ale mně osobně se třeba moc líbila fotka, kde panička a pes plavou spolu v moři - to je obraz dovolené, ne pes, co skáče z vody - teda aspoň můj pes skáče takto třikrát týdně a žádnou dovolenou nemám... fotky jsou to samozřejmě pěkné (a výběr musel být těžký), já (a možná i ostatní) bych jen příště víc ocenila ty, kteří se drží tématu, fotek pejska na zahradě má jistě každý mraky, netřeba je cpát do každé soutěže...8-} Tohle tu asi nemá cenu řešit 8-} Stejně s tim nikdo nic nenadělá.... Ale jinak mám stejný názor jako ty :-D Taky jsem doufala, že vyhraje ta fotka jak plavou v moři, což si myslim, že je jedna z hodně mála fotek, který se k dovolený vztahujou :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?