Diskuze Soutěž na wallpaper

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, finální výběr fotek na wallpaper bude jen a jen na redakci a to především na základě kvality fotky (rozlišení) a jejího možného použití jako wallpaper.
Ahoj, jen bych se chtěla zeptat, pro které měsíce se teď soutěží? já sem pochopila, že pro leden nebo únor, ale spousta fotek pro toto kolo se jmenuje červen, červenec apod…tak co kdyby se to napsalo jasně, ono je docela rozdíl vybírat fotku, která se hodí tématicky k zimě a nebo fotku letní…to já jen tááák…a nebo je to úplně fuk, co na fotce pro daný měsíc bude?…
Kate (06.07.2009 17:21:43) napsal: Ahoj, finální výběr fotek na wallpaper bude jen a jen na redakci a to především na základě kvality fotky (rozlišení) a jejího možného použití jako wallpaper. Jenom podotknu, že co se týká toho rozlišení, tak sem do soutěže posílala fotku s rozlišením 3648×2736. A vůbec mi to server nebral, nenahrála se a byla tam po zobrazení jenom chyba 404 nebo kolik místo obrázku. Takže sem musela fotku zmenšit 8-}
Dle mého názoru se v soutěži opět hlasuje podle uživatele a ne podle fotky :-~ Jak jinak si vysvětlit, že přední místa zabírají fotky s kusy nábytku, částmi lidského těla, fotky rozmazané atd… To by si přece na plochu nikdo nedal, natož do kalendáře! Nebo ano?? V tom případě tomu asi nerozumím :-~ Je mi to líto, protože v soutěži je spousta krásných fotek, které by si plochu vyloženě zasloužili, bohužel zřejmě nemají široký okruh známých a proto i málo hlasů :(
Tak to je asi logický, když tam máš posílat fotk svého psa, který tady má profil. Kdž tu žádný profil nemáš, tak posílat nemůžeš. A kočky mají svůj web a svoje soutěže.
Elis (05.07.2009 14:58:13) napsal: byla bych pro, aby se fotky na výšku smazaly. V těch „instrukcích“, nebo co to je, je jasně napsáno, že fotka na výšku být nemá.>:-( „Na Hafici.cz jsme se rozhodli pro vás vytvořit sérii psích wallpaperů. Každý měsíc proto bude probíhat soutěž o nejlepší fotku psa.“ Když jsem procházela soutěžní fotografie, tak začínám pochybovat o některých uživatelích. Wallpaper není nikdy na výšku a soutěž je vypsaná pro HAFÍKY. Dobrá polovina fotek tím pádem tam nemá co dělat.
Jenda benda (06.07.2009 00:01:04) napsal: Nevím, co si o celé soutěži myslet. Zaregistroval jsem se a aniž bych vložil jakoukoliv fotku, tak jsem se dozvěděl, ža už nemohu vkládat další fotky, protože jsem dvě už vložil. Nesmysl, žádnou jsem nevkládal, ale asi je to soutěž určená jen pro někoho a někdo nemá možnost se zúčastnit. no já to taky tuhle zkoušela, a napsalo mi to to samé. Jenže jsem tady jen zaregistrovaná a profil jsem smazala. Takže je to asi vázaný na profil. Žádný nemám tak žádný vkládání:-~
Jenda benda (06.07.2009 00:01:04) napsal: Nevím, co si o celé soutěži myslet. Zaregistroval jsem se a aniž bych vložil jakoukoliv fotku, tak jsem se dozvěděl, ža už nemohu vkládat další fotky, protože jsem dvě už vložil. Nesmysl, žádnou jsem nevkládal, ale asi je to soutěž určená jen pro někoho a někdo nemá možnost se zúčastnit. No tak to je asi jenom pro pejsky ne?! A tím pádem ty tam žádnou fotku poslat nemůžeš, když máš jen číču;-)
Nevím, co si o celé soutěži myslet. Zaregistroval jsem se a aniž bych vložil jakoukoliv fotku, tak jsem se dozvěděl, ža už nemohu vkládat další fotky, protože jsem dvě už vložil. Nesmysl, žádnou jsem nevkládal, ale asi je to soutěž určená jen pro někoho a někdo nemá možnost se zúčastnit.
Kristý (05.07.2009 23:03:37) napsal: S fotkama na šířku souhlasím ale víc se mi nelíbí, že je v soutěži více fotografií od jednoho uživatele… Podle mě by měl každý uživatel soutěžit jen s jednou, bylo by to podle mě férovější. A navíc už takhle je tam fotek až dost, člověk se ani nezvládne všemi „prokousat“. a co když má někdo víc pejsků?
S fotkama na šířku souhlasím ale víc se mi nelíbí, že je v soutěži více fotografií od jednoho uživatele… Podle mě by měl každý uživatel soutěžit jen s jednou, bylo by to podle mě férovější. A navíc už takhle je tam fotek až dost, člověk se ani nezvládne všemi „prokousat“.
No tak jsem to taky asi nějak přehlídla:D Takže jsem hnedka ty na výšku smazala a dám tam jiné;-)
Já být admin, tak to rovnou mažu…>:)
nj, to je holt to, že opravdu málokdy se někdo zajímá o nějaký pravidla.. 8-} pak to vypadá jako tady, že půlka fotek je tak, jak bejt nemaj..
simona (05.07.2009 15:23:58) napsal: lidi by si asi nejdřív měli přečíst pravidla soutěže a pak soutěžit to je taky fakt. Nebo by je mohlo třeba napadnout, že wallpaper jsou prakticky VŽDY „naležato“.
lidi by si asi nejdřív měli přečíst pravidla soutěže a pak soutěžit
byla bych pro, aby se fotky na výšku smazaly. V těch „instrukcích“, nebo co to je, je jasně napsáno, že fotka na výšku být nemá.>:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?