Diskuze Soutěž Nejúžasnější psí oči...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Amy (13.04.2010 19:23:58) napsal: Napíšu ti to tu popořadě, tak, jak o tom píšeš ty. Foťák za 5000 je už podle mě fajn a pokud fotit aspoň trochu umíš - světlo, úhel atd., tak by se ti fotka povést měla. Taky se musí podobat danému tématu, tady konkrétně "Nejúžasnější psí oči". Taky, ač mám goldíka, mě docela uráží, když mluvíš o jezevčíkovi nebo NOčku jako o ošklivých psech! Každý pes je krásný, ať jde o výstavně úspěšného psa, přesně podle standardu, nebo o naprosto originálního voříška z útulku. Sice tam pak píšeš, že ti příjdou nej, ale už jsi to tam jednou napsala, tak to tak budu brát. No a poslední věc. Admini mají plné právo vybrat si tu fotku, která se jim líbí. Přeci jenom oni jsou tvůrci těchto stránek. Přijde mi, že seš nějaký "zhrzený" soutěžící, který i když se účastní všeho co může, nikdy ještě nevyhrál. Věř mi, nejde to pořád. Pokud máš psa (tipuju, že možná jezevčíka nebo ovčáka), buď ráda, že je zdravý a na soutěže nahlížej jako na méně důležitou věc ;-) Amy, ty rasy jsem dala jen jako příklad, tím jsem nechtěla říct, že jezevčík nebo ovčák je škaredá rasa, to ani náhodou!!! I když ani jednoho nemám, mám jen jorka, tak tyto plemena neodsuzuji, to v žádném případě, jen jsem chtěla říct, že u administrátorů vedou určité rasy a to - labrador, jorkšír, bermský salašnický atd Tak to bych šanci s mým měla nemyslíš? Já jen chtěla upozornit na to, že ani oni nejsou poctiví. A můj foťák opravdu krásnou fotku neudělá i kdybych se po.... žádné světla, úhly a nic nepomůže. Sice nejsem profik, ale myslím že fotit umím, a jasná fotka prostě s tímto levným fotoaparátem nejde. Kdybych měla prachy na profi foťák, tak mám taky výhry v kapse. Já už soutěže ale dávno vzdala, vím, že nikde nemám šanci, buď moje fota nejsou kvalitní, což uznávám, nemám 20 tisíc na foťák, nebo jsou v tom podvody
zdenina762 (13.04.2010 19:05:24) napsal: jak píše Kate, buďte naprosto v klidu, stejně NEVYHRAJETE:( Ptáte se proč? Na to je jednoduchá odpověď, protože vždy zvítězí jen bohatí, kteří mají na dobrý fotoaparát, já mám jen obyčejný za 5 tisíc, tak s ním nemůžu udělat profi fotky, z takového fotoaparátu prostě nádherné fotky nejdou, za druhé stejně VŽDY zvítězí jen oblíbené plemena administrátorů. Jen koukněte pozpátku na soutěže na výherní fotky!!!!! Stejné rasy se opakují. No jo, pokud nemáte labradora a jiné krásné rasy, hold máte smůlu. Nějaký obyčejný jezevčík či ovčák nemá šanci vyhrát, zvlášť když není zrovna ideál své rasy. Dávám jen příklady ras, přesvědčte se sami o které jde, během chvíle to zjistíte sami dle výherců. Pro majitele těchto v uvozovkách chudáků jsou to nádherní pejsci - ti nej, ale pro cizí oči není atraktivní. Hold škaredý pes nemá šanci v této soutěži vyhrát, i kdyby měl ty nejkrásnější očička. A kde je spravedlnost? u administrátorů ji také nehledejte, ti si vyberou rasy dle svého vkusu a krásný pes vítězí všude, s podvraťáčkem asi neuspějete papa a nesnažte se, je to marný boj:( :-( Napíšu ti to tu popořadě, tak, jak o tom píšeš ty. Foťák za 5000 je už podle mě fajn a pokud fotit aspoň trochu umíš - světlo, úhel atd., tak by se ti fotka povést měla. Taky se musí podobat danému tématu, tady konkrétně "Nejúžasnější psí oči". Taky, ač mám goldíka, mě docela uráží, když mluvíš o jezevčíkovi nebo NOčku jako o ošklivých psech! Každý pes je krásný, ať jde o výstavně úspěšného psa, přesně podle standardu, nebo o naprosto originálního voříška z útulku. Sice tam pak píšeš, že ti příjdou nej, ale už jsi to tam jednou napsala, tak to tak budu brát. No a poslední věc. Admini mají plné právo vybrat si tu fotku, která se jim líbí. Přeci jenom oni jsou tvůrci těchto stránek. Přijde mi, že seš nějaký "zhrzený" soutěžící, který i když se účastní všeho co může, nikdy ještě nevyhrál. Věř mi, nejde to pořád. Pokud máš psa (tipuju, že možná jezevčíka nebo ovčáka), buď ráda, že je zdravý a na soutěže nahlížej jako na méně důležitou věc ;-)
Honey (14.04.2010 07:19:00) napsal: Já nenadávám jen vyjadřuji svůj názor;-) Jj taky se mi nelibi kdyz vyhrajou profily bez jakyhokoliv mazlicka a kdyz ani o sobe nemaj nic napsanyho,ale jak psala Amy preci jen to byla vedomostni soutez a v ty ma moznost vyhrat kazdy8-}
mě spíše docela překvapuje, že předchozí soutěž vyhráli 3 uživatelé bez profilů. O výhru mi nejde, ale o princip.
Kacisek (15.04.2010 20:11:32) napsal: Sice dva profily, ale fotky jednoho psa... 8-} 100% její?? Že je nemá ani na progilu u pejska... :( Vzdyt je to jedno,ne?? Nikde neni psany,ze tam nesmi dat vic nez 2 fotky jednoho psa,stejne vyhrat muze jen jedna jeji fotka 8-} a zrovna nikoleto ma fotky krasny,vypadaj jako z nejakyho atelieru ja mit takovy tak je taky vsude ukazuju :-DD a pejsek je 100% ten sami jako na profilu ;-)
Miška (15.04.2010 13:12:43) napsal: Nikoleto tady má dva profily psů, čili podle stávajících pravidel může do soutěže vložit 4 fotky. A můžu tě ujistit, že fotky jsou na 100% její ;-) Sice dva profily, ale fotky jednoho psa... 8-} 100% její?? Že je nemá ani na progilu u pejska... :(
Veradisia (15.04.2010 20:37:55) napsal: Vzdyt je to jedno,ne?? Nikde neni psany,ze tam nesmi dat vic nez 2 fotky jednoho psa,stejne vyhrat muze jen jedna jeji fotka 8-} a zrovna nikoleto ma fotky krasny,vypadaj jako z nejakyho atelieru ja mit takovy tak je taky vsude ukazuju :-DD a pejsek je 100% ten sami jako na profilu ;-) Ovsem co se mi nelibi jak jsem tak koukala na jeji profil je proseni o hlasy >:-(
Ráda bych se zeptala, jestli někdo neví, jak se dávají vědět výsledky soutěže.. nebyla jsem stále u internetu, ale naposledy, když jsem se dívala, byla moje krasavice na druhém místě, tak by mne zajímalo, jak se líbila :)) Pac a pusu :))
Sice se jedná o jinou, ale podobnou soutěž - Pes měsíce červenec. Poprvé jsme se zkusili do takové soutěže přihlásit a hned napoprvé jsme ji vyhráli. Sice to bylo s profi zrcadlovkou, ale takovou fotku by v podobném případě zvládl i šikovný amatér s obyčejným kompaktem. Jo a mimochodem - pes je kříženec:D Jde spíš o to, aby fotka měla velké rozlišení, protože při 3megapixelech fotka na A4 prostě hezky vypadat nebude. A to už vůbec nemluvím o fotkách z mobilu8-} Podle mě je třeba opravdu dodržet téma foto soutěží, jinak jste bez šance. Teď se koukám na fotosoutěž o psy měsíce na září a říjen a je tam kupa psů focených doma nebo venku jen tak na trávě. To přece nikdy nemůže vyhrát8-|
Vejula&spol. (22.04.2010 19:10:51) napsal: Zajímavé, že já jsem vyhrála (sice poprvé) s fotkou, kterou vyplodil foťák za 3000... A ještě s border kolií, která (jak jsem koukala) nevyhrává v každé fotosoutěži... Ale ano, jsme klidní ;-) Přesně, obyčejný foťák, obyčejná situace skoro každýho dne (špinavý čumáček) a bylo to =) A u některých fotek se ani nedivím, že nevyhrají, jsou uplně mimo téma, viz ted soutěž o nej pohled, spousta obyčejných fotek kdy pes jen kouká do objektivu a tím to končí, nezajímavé foky...Ale hlavně přece nejde o to, aby pes zvítězil, ale o to aby pro svého pána byl ten nejkrasnější ;-)
zdenina762 (13.04.2010 19:05:24) napsal: jak píše Kate, buďte naprosto v klidu, stejně NEVYHRAJETE:( Ptáte se proč? Na to je jednoduchá odpověď, protože vždy zvítězí jen bohatí, kteří mají na dobrý fotoaparát, já mám jen obyčejný za 5 tisíc, tak s ním nemůžu udělat profi fotky, z takového fotoaparátu prostě nádherné fotky nejdou, za druhé stejně VŽDY zvítězí jen oblíbené plemena administrátorů. Jen koukněte pozpátku na soutěže na výherní fotky!!!!! Stejné rasy se opakují. No jo, pokud nemáte labradora a jiné krásné rasy, hold máte smůlu. Nějaký obyčejný jezevčík či ovčák nemá šanci vyhrát, zvlášť když není zrovna ideál své rasy. Dávám jen příklady ras, přesvědčte se sami o které jde, během chvíle to zjistíte sami dle výherců. Pro majitele těchto v uvozovkách chudáků jsou to nádherní pejsci - ti nej, ale pro cizí oči není atraktivní. Hold škaredý pes nemá šanci v této soutěži vyhrát, i kdyby měl ty nejkrásnější očička. A kde je spravedlnost? u administrátorů ji také nehledejte, ti si vyberou rasy dle svého vkusu a krásný pes vítězí všude, s podvraťáčkem asi neuspějete papa a nesnažte se, je to marný boj:( :-( Zajímavé, že já jsem vyhrála (sice poprvé) s fotkou, kterou vyplodil foťák za 3000... A ještě s border kolií, která (jak jsem koukala) nevyhrává v každé fotosoutěži... Ale ano, jsme klidní ;-)
Díky :) už to vidím! A už jsem i pochopila, že hlasování je jen pro dobrý pocit ;)) Kate (22.04.2010 09:42:12) napsal: Výsledky byly právě zveřejněny :)
Výsledky byly právě zveřejněny :) Amy (22.04.2010 08:44:46) napsal: Výsledky budou až to admini vyhodnotí. Včas se to dozvíš, když budeš sledovat na hlavní stránce "Novinky". A to, že tvoje čubina byla na 2. místě vůbec nerozhoduje o tom, jestli tam skončíš. Stejně výherce vybírají admini a to hlasování to nijak neovlivní.
sunbeam (21.04.2010 23:24:37) napsal: Ráda bych se zeptala, jestli někdo neví, jak se dávají vědět výsledky soutěže.. nebyla jsem stále u internetu, ale naposledy, když jsem se dívala, byla moje krasavice na druhém místě, tak by mne zajímalo, jak se líbila :)) Pac a pusu :)) Výsledky budou až to admini vyhodnotí. Včas se to dozvíš, když budeš sledovat na hlavní stránce "Novinky". A to, že tvoje čubina byla na 2. místě vůbec nerozhoduje o tom, jestli tam skončíš. Stejně výherce vybírají admini a to hlasování to nijak neovlivní.
Fotky z ateliéru jsou krásný .. ale myslela jsem, že do soutěže se mají posílat pouze fotky, které majitel pesana vyfotil sám .. Noo, ale koukám, že na tom asi nezáleží :-(
Veradisia (15.04.2010 20:37:55) napsal: Vzdyt je to jedno,ne?? Nikde neni psany,ze tam nesmi dat vic nez 2 fotky jednoho psa,stejne vyhrat muze jen jedna jeji fotka 8-} a zrovna nikoleto ma fotky krasny,vypadaj jako z nejakyho atelieru ja mit takovy tak je taky vsude ukazuju :-DD a pejsek je 100% ten sami jako na profilu ;-) Je to tak, fotky jsou focené v ateliéru a je na nich Aggy. Nemyslím, že je podmínkou mít soutěžní fotky i na profilu,nebo jo? S tím žebráním máš ale pravdu.
Miška (15.04.2010 13:12:43) napsal: Nikoleto tady má dva profily psů, čili podle stávajících pravidel může do soutěže vložit 4 fotky. A můžu tě ujistit, že fotky jsou na 100% její ;-) sice dva progily, ale fotky jednoho psa... 8-}
Kacisek (15.04.2010 12:45:32) napsal: Stejně je divný že má slečna NIKOLETO v soutěži 3fotky jednoho pejska... a kdo vá jestli ty fotky jsou vůbec jení... :( Nikoleto tady má dva profily psů, čili podle stávajících pravidel může do soutěže vložit 4 fotky. A můžu tě ujistit, že fotky jsou na 100% její ;-)
Stejně je divný že má slečna NIKOLETO v soutěži 3fotky jednoho pejska... a kdo vá jestli ty fotky jsou vůbec jení... :(
Lucík K. (14.04.2010 06:42:25) napsal: Měli by jste být vůbec rádi, že tu nějaké soutěže jsou!! Admini se snaží a myslím si, že tam jsou dobrá témata a většinou i super ceny:-) A vy místo toho,aby jste byli rádi, tak tu jen nadáváte!! Už jsme tu asi přes rok a vždy se nějaké zůčastníme, bohužel se nám ještě nepoštěstilo vyhrát(a to máme labradora...:-D), no tak alespoň jsou nějaké bodové odměny za účast8-) Určitě nás to nějak neštve a admini jsou natolik chytrý, že určitě nevyberou nějaké podvodníky!! Navíc já mám foťák asi za 3000-4000 a věřte, že když se to umí dobře nastavit, tak to udělá opravdu nádhernou fotku;-) Jak říká Amy. Já nenadávám jen vyjadřuji svůj názor;-)
První jsem si taky říkala, proč vyhráli tři uživatelé bez profilu. Ale pak jsem nad tím přemýšlela a vlastně, proč ne? Vždyť to byla "vědomostní" soutěž, resp. soutěž, kde jste musely hledat odpovědi a ne fotosoutěž. Admini podle mě můžou vidět IP adresy uživatelů a tak by se nemělo stát, že by třeba vyhrál 2x ten samý člověk, akorát že by měl jiný profil. Nevím, podle jakých kritérií se hodnotí, ale brala bych to s klidem. Jak jsem psala, jsou přeci důležitější věci a přihlášení do soutěže je zdarma a nic za to v podstatě (krom fotky) nedáte. Kdyby byl nějaký poplatek nebo tak, tak neřeknu. Jinak to, co jsem tady předtím psala byl jsen důkat pro zdeninu762, že nemá pravdu v tom, co říká.
Měli by jste být vůbec rádi, že tu nějaké soutěže jsou!! Admini se snaží a myslím si, že tam jsou dobrá témata a většinou i super ceny:-) A vy místo toho,aby jste byli rádi, tak tu jen nadáváte!! Už jsme tu asi přes rok a vždy se nějaké zůčastníme, bohužel se nám ještě nepoštěstilo vyhrát(a to máme labradora...:-D), no tak alespoň jsou nějaké bodové odměny za účast8-) Určitě nás to nějak neštve a admini jsou natolik chytrý, že určitě nevyberou nějaké podvodníky!! Navíc já mám foťák asi za 3000-4000 a věřte, že když se to umí dobře nastavit, tak to udělá opravdu nádhernou fotku;-) Jak říká Amy.
Veradisia (13.04.2010 19:50:05) napsal: Tak to si nemyslim,my tady v lete soutezili poprve a hned jsme vyhrali s nasim krizencem :-D a ze bych mela nejakej extra fotak to teda ani nahodou Myslím že ve foťáku to není... :-) Mám Olympus asi za 5000Kč, ale do soutěže dávám většinou (ne vždycky) fotky které fotí přítel, foťák +-20000Kč a objektiv dalších +-30000Kč, tak v tom to fakt nebude.... :-) Na těch rasách ale něco bude, jak psala Amy ty výsledky, tak kříženec tam je za celou dobu jen jeden, tak to se asi načekáme, než na nás příjde řada... No co, nám se naše holka moc líbí, jinak by jsme ji přeci nevezli takovou dálku do čech...Pro nás vyhrála soutěž tam v Maroku, když jsme si ji vybrali z těch všech opuštěných pejsků... :-)
zdenina762 (13.04.2010 19:05:24) napsal: jak píše Kate, buďte naprosto v klidu, stejně NEVYHRAJETE:( Ptáte se proč? Na to je jednoduchá odpověď, protože vždy zvítězí jen bohatí, kteří mají na dobrý fotoaparát, já mám jen obyčejný za 5 tisíc, tak s ním nemůžu udělat profi fotky, z takového fotoaparátu prostě nádherné fotky nejdou, za druhé stejně VŽDY zvítězí jen oblíbené plemena administrátorů. Jen koukněte pozpátku na soutěže na výherní fotky!!!!! Stejné rasy se opakují. No jo, pokud nemáte labradora a jiné krásné rasy, hold máte smůlu. Nějaký obyčejný jezevčík či ovčák nemá šanci vyhrát, zvlášť když není zrovna ideál své rasy. Dávám jen příklady ras, přesvědčte se sami o které jde, během chvíle to zjistíte sami dle výherců. Pro majitele těchto v uvozovkách chudáků jsou to nádherní pejsci - ti nej, ale pro cizí oči není atraktivní. Hold škaredý pes nemá šanci v této soutěži vyhrát, i kdyby měl ty nejkrásnější očička. A kde je spravedlnost? u administrátorů ji také nehledejte, ti si vyberou rasy dle svého vkusu a krásný pes vítězí všude, s podvraťáčkem asi neuspějete papa a nesnažte se, je to marný boj:( :-( Tak to si nemyslim,my tady v lete soutezili poprve a hned jsme vyhrali s nasim krizencem :-D a ze bych mela nejakej extra fotak to teda ani nahodou
zdenina762 (13.04.2010 19:35:12) napsal: Amy, ty rasy jsem dala jen jako příklad, tím jsem nechtěla říct, že jezevčík nebo ovčák je škaredá rasa, to ani náhodou!!! I když ani jednoho nemám, mám jen jorka, tak tyto plemena neodsuzuji, to v žádném případě, jen jsem chtěla říct, že u administrátorů vedou určité rasy a to - labrador, jorkšír, bermský salašnický atd Tak to bych šanci s mým měla nemyslíš? Já jen chtěla upozornit na to, že ani oni nejsou poctiví. A můj foťák opravdu krásnou fotku neudělá i kdybych se po.... žádné světla, úhly a nic nepomůže. Sice nejsem profik, ale myslím že fotit umím, a jasná fotka prostě s tímto levným fotoaparátem nejde. Kdybych měla prachy na profi foťák, tak mám taky výhry v kapse. Já už soutěže ale dávno vzdala, vím, že nikde nemám šanci, buď moje fota nejsou kvalitní, což uznávám, nemám 20 tisíc na foťák, nebo jsou v tom podvody Nemyslím si, že by byli admini zatíženi na určité rasy. Na příklad: 1. Soutěž "O nejkrásnější psí čumáček" - Boxer, Pitt, Boxer, Jezevčík, Peruánský naháč, Bullík, Francouzský buldoček, Pitt, Jezevčík. 2. Soutěž "O nejlepší vánoční foto" - Jezevčík, Jork, Sharpei, Berňák, Kokr, Maltézák, Mops, Kokr, Bordera, Pinč. 3. Soutěž "O největší psí prasátko" - Bullík, Berňák, Kříženec, Am. Buldog, Špringeršpaněl, Golden, Golden, Boxer, Kříženec(?), Jezevčík. Dál už nepokračuju, ale promiň, vážně nemáš pradvu 8-} ;-) Všichni se tam vyskytují tak nějak ve stejné míře a navíc jezevčíků tam je hodně, ne-li nejvíc.
jak píše Kate, buďte naprosto v klidu, stejně NEVYHRAJETE:( Ptáte se proč? Na to je jednoduchá odpověď, protože vždy zvítězí jen bohatí, kteří mají na dobrý fotoaparát, já mám jen obyčejný za 5 tisíc, tak s ním nemůžu udělat profi fotky, z takového fotoaparátu prostě nádherné fotky nejdou, za druhé stejně VŽDY zvítězí jen oblíbené plemena administrátorů. Jen koukněte pozpátku na soutěže na výherní fotky!!!!! Stejné rasy se opakují. No jo, pokud nemáte labradora a jiné krásné rasy, hold máte smůlu. Nějaký obyčejný jezevčík či ovčák nemá šanci vyhrát, zvlášť když není zrovna ideál své rasy. Dávám jen příklady ras, přesvědčte se sami o které jde, během chvíle to zjistíte sami dle výherců. Pro majitele těchto v uvozovkách chudáků jsou to nádherní pejsci - ti nej, ale pro cizí oči není atraktivní. Hold škaredý pes nemá šanci v této soutěži vyhrát, i kdyby měl ty nejkrásnější očička. A kde je spravedlnost? u administrátorů ji také nehledejte, ti si vyberou rasy dle svého vkusu a krásný pes vítězí všude, s podvraťáčkem asi neuspějete papa a nesnažte se, je to marný boj:( :-(
Kate (12.04.2010 21:22:41) napsal: Klíííd. Každý uživatel může v jedné a té soutěži vyhrát jen jednou. Je úplně jedno, kolik fotek vloží. U každé soutěže výherce vybírá porota (ne jen u některých). Samozřejmě se díváme, zda jsou fotky kradené, nebo ne. V případě, že má někdo pouze virtuální profily s kradenými fotkami, není reálné, aby fotka v soutěži byla jeho a tím pádem ani nemůže vyhrát. Myslím, že je dobré se s****ředit na to, jaké fotky si vložila sama za sebe, snažit se vybrat tu nejlepší a pak je tu šance na úspěch. Co vkládají ostatní je už na posouzení poroty ;-) Já vím, ale stejně mě to rozčiluje... :-)
Klíííd. Každý uživatel může v jedné a té soutěži vyhrát jen jednou. Je úplně jedno, kolik fotek vloží. U každé soutěže výherce vybírá porota (ne jen u některých). Samozřejmě se díváme, zda jsou fotky kradené, nebo ne. V případě, že má někdo pouze virtuální profily s kradenými fotkami, není reálné, aby fotka v soutěži byla jeho a tím pádem ani nemůže vyhrát. Myslím, že je dobré se s****ředit na to, jaké fotky si vložila sama za sebe, snažit se vybrat tu nejlepší a pak je tu šance na úspěch. Co vkládají ostatní je už na posouzení poroty ;-) Kacisek (12.04.2010 19:53:24) napsal: Koukám že je tu zase spousta podvodníků... :-) Myslím že takové soutěže ani nemají cenu... :-( Myslím že je to dost nespravedlivý, podle mě by každý uživatl měl dávat dvě fotky a ne dvě fotky na profil pejska. Třeba uživatelka Montanka, má několik profilů z toho jsou dva psí, jedno je čivava a druhé kříženec, v soutěži má 4 fotky křížence. Nejvíc mě ale pobavila uživatelka Elbetka má vytvořené 2psí profily (oba anglický kokršpaněl), 2koňské a 3kočičí - všechny virtuální. No a její fotky v soutěži?? Má tam Zlatého Labradora, Bílého Labradora, Pudlíky, Berňáka, Bígla, Jorkšíra - tedy 6fotek a ani jednoho nemá profil... 8-| Fakt bych zpřísnila pravidla- 1.Dvě fotky na jeden profil člověka. 2.Profil psa musí být opravdový, ne viruální... 3.Člověk by měl být nějakou dobu registrovaný a aktivní, třeba měsíc, aby podvodníci nemohly vytvářet profily těsně před soutěží... :( Příjdo mi to dot nefér když má někdo doma jednoho pejska (což je asi většina případů) tak aby měl stejné šance jak ten kdo má pejsky doma tři, nebo žádného a prostě chce jen vyhrát... Nevím jak je to přesně u této soutěže jestli zase vybírá poroto, ale je to jedno, jde o princip... Já osobně soutěžím jen kvůli bodům o výhře si nenechám ani snít... TAK TO JE MŮJ NÁZOR. HAF A PAC. :D
Koukám že je tu zase spousta podvodníků... :-) Myslím že takové soutěže ani nemají cenu... :-( Myslím že je to dost nespravedlivý, podle mě by každý uživatl měl dávat dvě fotky a ne dvě fotky na profil pejska. Třeba uživatelka Montanka, má několik profilů z toho jsou dva psí, jedno je čivava a druhé kříženec, v soutěži má 4 fotky křížence. Nejvíc mě ale pobavila uživatelka Elbetka má vytvořené 2psí profily (oba anglický kokršpaněl), 2koňské a 3kočičí - všechny virtuální. No a její fotky v soutěži?? Má tam Zlatého Labradora, Bílého Labradora, Pudlíky, Berňáka, Bígla, Jorkšíra - tedy 6fotek a ani jednoho nemá profil... 8-| Fakt bych zpřísnila pravidla- 1.Dvě fotky na jeden profil člověka. 2.Profil psa musí být opravdový, ne viruální... 3.Člověk by měl být nějakou dobu registrovaný a aktivní, třeba měsíc, aby podvodníci nemohly vytvářet profily těsně před soutěží... :( Příjdo mi to dot nefér když má někdo doma jednoho pejska (což je asi většina případů) tak aby měl stejné šance jak ten kdo má pejsky doma tři, nebo žádného a prostě chce jen vyhrát... Nevím jak je to přesně u této soutěže jestli zase vybírá poroto, ale je to jedno, jde o princip... Já osobně soutěžím jen kvůli bodům o výhře si nenechám ani snít... TAK TO JE MŮJ NÁZOR. HAF A PAC. :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?