Diskuze Soutěž o fotku na wallpaper

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Iva Hešková (14.07.2009 01:01:45) napsal: V pravidlech se píše : „Minimální velikost fotografie je 2 MG pixely nebo rozlišení 1280×1024“. Já mám běžně rozlišení 3072×2304 a problém s vkládáním fotek jsem nikdy neměla. Ale jak píše Jerry, možná je to fakt tím, že nemáš profil. Určitě to je tím, že nemá profil… není jediný, komu nejdou vkládat fotky.. Nejde to i dalším co nemají profily. Jinak, toto téma, o wallpaperech, už tu bylo. Nevím, proč blo založeno znovu. Ale to je jedno. ;-)
Iva Hešková (14.07.2009 01:01:45) napsal: V pravidlech se píše : „Minimální velikost fotografie je 2 MG pixely nebo rozlišení 1280×1024“. Já mám běžně rozlišení 3072×2304 a problém s vkládáním fotek jsem nikdy neměla. Ale jak píše Jerry, možná je to fakt tím, že nemáš profil. to já mam taky někdy problémy s vkládáním fotek kvůle jejich velikosti,což je škoda…!:-( ;-)
V pravidlech se píše : „Minimální velikost fotografie je 2 MG pixely nebo rozlišení 1280×1024“. Já mám běžně rozlišení 3072×2304 a problém s vkládáním fotek jsem nikdy neměla. Ale jak píše Jerry, možná je to fakt tím, že nemáš profil.
Jerry (13.07.2009 15:27:57) napsal: Hafoj, fotečka do soutěže Ti nejde vložit, jelikož nemáš žádný profil.pes Michal (12.07.2009 18:38:42) napsal: Jak se vám líbila další " velmi zajímavá soutěž " ?? Mě velmi, když jsem se do ní registroval, dostal jsem obratem upozornění, že nemohu žádnou další fotku přihlásit, protože dvě je maximum. Přitom jsem se teprve registroval a žádnou jsem tedy neměl možnost odeslat. A co jsem četl, neměl jsem ten problém sám. Proč musí každá soutěž mít nějaký ten škraloup ? Opravdu zde nemůže proběhnout něco normálně ? ale o tom nebylo v podmínkách soutěže ani slovo, navíc tak velké fotky, jaké byli požadovány snad ani na hafících nejdou vložit, více v SZ.
Hafoj, fotečka do soutěže Ti nejde vložit, jelikož nemáš žádný profil. pes Michal (12.07.2009 18:38:42) napsal: Jak se vám líbila další " velmi zajímavá soutěž " ?? Mě velmi, když jsem se do ní registroval, dostal jsem obratem upozornění, že nemohu žádnou další fotku přihlásit, protože dvě je maximum. Přitom jsem se teprve registroval a žádnou jsem tedy neměl možnost odeslat. A co jsem četl, neměl jsem ten problém sám. Proč musí každá soutěž mít nějaký ten škraloup ? Opravdu zde nemůže proběhnout něco normálně ?
Jak se vám líbila další " velmi zajímavá soutěž " ?? Mě velmi, když jsem se do ní registroval, dostal jsem obratem upozornění, že nemohu žádnou další fotku přihlásit, protože dvě je maximum. Přitom jsem se teprve registroval a žádnou jsem tedy neměl možnost odeslat. A co jsem četl, neměl jsem ten problém sám. Proč musí každá soutěž mít nějaký ten škraloup ? Opravdu zde nemůže proběhnout něco normálně ?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?