Diskuze SOUTĚŽ O LUXUSNÍ OBLEČKY......

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jsme zase u toho. Každý si tu dělá co chce, nedodržují se pravidla. A je to vidět i na výsledcích soutěží. Jak může 3.,4.,5.,7. a10. místo získat někdo, kdo tady nemá žádného psa??? A zase. ADMINI, CO VY NA TO????
Anežka (03.12.2009 07:08:32) napsal: A jsme zase u toho. Každý si tu dělá co chce, nedodržují se pravidla. A je to vidět i na výsledcích soutěží. Jak může 3.,4.,5.,7. a10. místo získat někdo, kdo tady nemá žádného psa??? A zase. ADMINI, CO VY NA TO???? V pravidlech neni napsano nic o tom,ze soutezici musi mit profil mazlicka :-( takze v podstate se to smi,muzete si taky udelat desitky profilu a soutezit !! >:-( me to ani nevadi,stejne mam vzdycky blby tipy na soutezici :-D
*ella2008* (03.12.2009 17:29:49) napsal: A ty máš profil psa přesně kde?? Odpověď máš u - ღღ Jessinka a Enjínkaღღ, to jak jí bylo odpovězeno. Mimo jiné já ani ségra se těchto "soutěží" nezúčastňujeme.
ღღ Jessinka a Enjínkaღღ (03.12.2009 19:54:45) napsal: Jedná se o aktivní uživatele. Většinou o členy rodiny jednoho zvířete s tím, že dané zvíře vytvářel někdo jiný z rodiny a tedy jen ten, kdo zvíře vytvářel, ho má v profilech. To ovšem neznamená, že i tito uživatelé doma zvíře nemají. TAKŽE V PODSTATĚ PODFUK NEMĚL PRAVDU PROTOŽE TYTO PROFILY NÁMI MYŠLENÉ JAKO MRTVÉ JSOU ČLENOVÉ RODINY A JE TO JASNÉ:-) :-) :-) :-) No na tom taky neco je,je pravda ze segry jsou tu taky prihlasene a nemaj na profilech ani jednoho z nasich hafanu pac je mam vsechny ja,ale jestli soutezi tak to netusim ani to nijak neresim. Me uz je tohle docela jedno,nechci se furt rozcilovat 8-} nikde neni napsano,ze musi mit vytvoreny profil mazlicka aby mohl soutezit nebo delat cokoliv jinyho, spis nez prazdne profily me stvou lidi co si delaj nesmyslne profily mazlicku a jeste kradou fotky a delaj z lidi uplny d***** >:-(
Jedná se o aktivní uživatele. Většinou o členy rodiny jednoho zvířete s tím, že dané zvíře vytvářel někdo jiný z rodiny a tedy jen ten, kdo zvíře vytvářel, ho má v profilech. To ovšem neznamená, že i tito uživatelé doma zvíře nemají. TAKŽE V PODSTATĚ PODFUK NEMĚL PRAVDU PROTOŽE TYTO PROFILY NÁMI MYŠLENÉ JAKO MRTVÉ JSOU ČLENOVÉ RODINY A JE TO JASNÉ:-) :-) :-) :-)
Anežka (03.12.2009 07:08:32) napsal: A jsme zase u toho. Každý si tu dělá co chce, nedodržují se pravidla. A je to vidět i na výsledcích soutěží. Jak může 3.,4.,5.,7. a10. místo získat někdo, kdo tady nemá žádného psa??? A zase. ADMINI, CO VY NA TO???? A ty máš profil psa přesně kde??
Vendulce Uhlířové blahopřeji k prvnímu místu, osobně se známe a měla perfektní odhad. Ale co těch dalších pět prázdných falešných profilů????? Můžete zveřejnit, kdy byly tyto profily založeny? Myslím, že by to zajímalo více lidí než mě.
ღღ Jessinka a Enjínkaღღ (02.12.2009 22:53:58) napsal: Mám dotaz...proč jsou v soutěži i mrtvé profily..pořád se tady na to poukazuje a nic se neděje nevypadá to dobře když z tolika soutěžících vyhraje skoro polovina anonymů8-} Pět prázdných profilů!! Myslím, že jsou to podvodníci, nikdo jiný. Příště to taky tak uděláme ne?? Jeden email na mámu, druhý na tátu, třetí na manžela a čtvrtý a pátý třeba na děti, nějaký taky třeba na bráchu, to by taky šlo... To opravdu není špatný nápad ne, když i tak je šance vyhrát...
ღღ Jessinka a Enjínkaღღ (02.12.2009 22:53:58) napsal: Mám dotaz...proč jsou v soutěži i mrtvé profily..pořád se tady na to poukazuje a nic se neděje nevypadá to dobře když z tolika soutěžících vyhraje skoro polovina anonymů8-} Myslím, že odpověď na tuto otázku bude zajímat více uživatelů, i když třeba nesoutěžili 8-}
Mám dotaz...proč jsou v soutěži i mrtvé profily..pořád se tady na to poukazuje a nic se neděje nevypadá to dobře když z tolika soutěžících vyhraje skoro polovina anonymů8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?