Diskuze Soutěž o nejkrásnější psí čumáček

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jessynka (24.03.2010 15:32:06) napsal: já mám nastavený antivir, že mě to nepustí na stránku kde je vir, tak máš asi špatné zabezpečení počítače a při návštěvě této stránky se ti může do počítače dostat vir. Proto mě to hlásí předem, abych na tyto stránky nešla:-) Tak je vidět, že v práci máme š.u.n.t;-) Ale díky za info, doma na stránky nepolezu.
Nekvalitní a rozmazané fotky nejsou pěkné a tudíž nevyhrají. (To už by obsah té fotky musel být extra super speciál, aby ta fotka měla šanci.) Gabča (24.03.2010 21:00:28) napsal: Nechápu, proč lidi za kažkou cenu cpou do soutěže tisíc fotek, když ani nesouvisej s tématem :-( Taky by se možná měly vyselektovat nekvalitní a rozmazaný fotky .. :-(
Díky problémům jsem se dozvěděla od synovce,m.j. ,,dělá" přes PC,že dobrý antivir pošle toto upozornění.Ty slabší to neodhalí...;-) Bohužel je synovec trvale mimo Prahu a nemohu ho nutit,aby vše prozkoumal...Aja.
Již potrestána byla. Manička+RINGO (26.03.2010 22:51:52) napsal: A nebo poslat hodně prosebných zpráviček>:-( jako je tato: Pro: tebe Od: p!nK!ss 23. březen 2010 21:35:32 Ahoj prosím,prosím hlásneš pro mého pejsánka v soutěži na hafici.cz.Najdeš ho když klikneš na soutěž a dáš řazení podle počtu hlasů tak je na 1. stránce a jsem tam jako uživatel p!nk!ss.Moooc děkuji a ráda ti hlásek oplatím ♥ Prosím,prosím hlásni mooooc to pro mě znamená. A zdá se, že to má úspěch!8-| 8-| :_( viz. průběh soutěže
Kate (27.03.2010 12:53:09) napsal: Již potrestána byla. Můžu se zeptat jak se trestáza druhé místo?? :(
Penalizována dnes. Poupata a Lucka (27.03.2010 12:05:01) napsal: Ahojííí! Můžeme tě poprosit abyste nám poslaly hlas do soutěže o nejkrásnější čumáček na hafici.cz? Jsme pod uživatelem Ditulka. Pošli prosím hlas náší Dixi. Děkujeme Uživatel Ditulka... :-|
Ahojííí! Můžeme tě poprosit abyste nám poslaly hlas do soutěže o nejkrásnější čumáček na hafici.cz? Jsme pod uživatelem Ditulka. Pošli prosím hlas náší Dixi. Děkujeme Uživatel Ditulka... :-|
Kate (26.03.2010 14:32:25) napsal: Nekvalitní a rozmazané fotky nejsou pěkné a tudíž nevyhrají. (To už by obsah té fotky musel být extra super speciál, aby ta fotka měla šanci.) A nebo poslat hodně prosebných zpráviček>:-( jako je tato: Pro: tebe Od: p!nK!ss 23. březen 2010 21:35:32 Ahoj prosím,prosím hlásneš pro mého pejsánka v soutěži na hafici.cz.Najdeš ho když klikneš na soutěž a dáš řazení podle počtu hlasů tak je na 1. stránce a jsem tam jako uživatel p!nk!ss.Moooc děkuji a ráda ti hlásek oplatím ♥ Prosím,prosím hlásni mooooc to pro mě znamená. A zdá se, že to má úspěch!8-| 8-| :_( viz. průběh soutěže
Nechápu, proč lidi za kažkou cenu cpou do soutěže tisíc fotek, když ani nesouvisej s tématem :-( Taky by se možná měly vyselektovat nekvalitní a rozmazaný fotky .. :-(
jessynka (24.03.2010 15:34:48) napsal: kdybych to odklikla, tak se tam dostanu taky, ale přece tam nepolezu, když na stránkách mají viry:( Mě to tam taky nepustí, že tam jsou viry, co kradou osobní data...ještě že mám dobrý antivirus 8-) ;-)
Honey (24.03.2010 15:29:11) napsal: Zvláštní, mě nic nevaruje, na stránky se dostanu bez problémů. kdybych to odklikla, tak se tam dostanu taky, ale přece tam nepolezu, když na stránkách mají viry:(
Honey (24.03.2010 15:29:11) napsal: Zvláštní, mě nic nevaruje, na stránky se dostanu bez problémů. já mám nastavený antivir, že mě to nepustí na stránku kde je vir, tak máš asi špatné zabezpečení počítače a při návštěvě této stránky se ti může do počítače dostat vir. Proto mě to hlásí předem, abych na tyto stránky nešla:-)
jessynka (24.03.2010 15:26:11) napsal: Ctěla jsem se podívat na stránky ze soutěže s čumáčky a toto mi to píše - Varování: Návštěva těchto stránek může poškodit váš počítač! Webové stránky na adrese www.petsilk.cz zřejmě obsahují malware – software, který může poškodit váš počítač nebo jinak působit bez vašeho souhlasu. Pouhým navštívením stránek, které obsahují malware, se může váš počítač nakazit. Chcete-li se dozvědět více o problémech s těmito stránkami, navštivte Diagnostická stránka bezpečného prohlížení Google pro www.petsilk.cz. Další informace o tom, jak se chránit před škodlivým softwarem online. Jsem si vědom toho, že návštěva těchto stránek může poškodit můj počítač. Zvláštní, mě nic nevaruje, na stránky se dostanu bez problémů.
Ctěla jsem se podívat na stránky ze soutěže s čumáčky a toto mi to píše - Varování: Návštěva těchto stránek může poškodit váš počítač! Webové stránky na adrese www.petsilk.cz zřejmě obsahují malware – software, který může poškodit váš počítač nebo jinak působit bez vašeho souhlasu. Pouhým navštívením stránek, které obsahují malware, se může váš počítač nakazit. Chcete-li se dozvědět více o problémech s těmito stránkami, navštivte Diagnostická stránka bezpečného prohlížení Google pro www.petsilk.cz. Další informace o tom, jak se chránit před škodlivým softwarem online. Jsem si vědom toho, že návštěva těchto stránek může poškodit můj počítač.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?